Adete 5 gün kala gebelik testi

Bozmadım şimdilik ama pazar günü de çıkmazsa bozacağım gibi görünüyor😄 evet aslında erken yapmak bir yandan kötü ama insan merak ediyor. Bir de sigara kullanan biriym ona göre tedbirimi almak istemiştim
Dogrudur canım aynen bende sigara kullanıyorum 🥰 bugün bende test almaya gidecem bakalım sonuç ne olacak

Canım iki değerde 5 altı yani negatif gebelik yok demek. Belki çok yenidir geç döllenmedir. Fakat ikidir neye göre hamilesin diyosun🤔 Değerleri yanlış mı anladın acaba
Aaa öyle mi doğru ya aslında 0-5 arası 😔 çok çok özür dilerim iki kez verince yükselmiş diye dedim ama yanlış hesaplama düşünmüşüm

Kramp ve karıncalanma olmadı bende. Dün regl olacakmışım gibi hissiyat oldu. 3 gündür de belim çok sğrıyor otururken. Göğsümde de çok şişkinlik ve sertleşme oldu bir de Çok sık küçük tuvaletimi yapıyorum. Ama bunlar belirti olsaydı en azından silik çizgi çıkardı bence. Kendimi çok dinlememem gerekiyor sanırım😊
Aynen kendimizi saçma şekilde dinleyince bu duygulara giriyoruz🤣 akışına bırakalım hem strest yapmamış oluruz

X