Adete 5 gün kala gebelik testi

P tracker adet takvimi uygulamasına göre yumurtlama dönemlerimi hesapladım inşallah doğru hesaplamışımdır🤭 2 gün kalana kadar bekliyim o zaman. Zaten testin üstünde 28 günde 1 döngüsü olanlar için en fazla 2 gün kala sonuç vereceği yazıyor. Yanıtınız için teşekkürler❤️
Rica ederim ☺️ takvim bende kullandım ama bir iki gün şaşabiliyor malesef eğer gebelik olmazsa bu ay ovulasyon testi öneririm daha net olur ☺️

Rica ederim ☺️ takvim bende kullandım ama bir iki gün şaşabiliyor malesef eğer gebelik olmazsa bu ay ovulasyon testi öneririm daha net olur ☺️
Evet öyle yapacağım olmazsa. Marka öneriniz var mı? Dayanamadım test yaptım tek çizgi çıktı. Reglime daha 5 gün var o yüzden günüm gelince tekrar yaparım zaten tahmin etmiştim çıkmayacağını😊

Dayanamadım yaptım tek çizgi çıktı zaten tahmin ediyordum bu kadar kolay olamaz ilk denemede herhalde😄 yine de adet günümde tekrardan yapacağım haber veririm
😀 Allah'tan umut kesilmez tekrar yaparsın yarın canım moralini bozma bende o yüzden yapmak istemiyorum sabah regl baktım ki hala yok test alacam bende haber veririm 🥰🙏

😀 Allah'tan umut kesilmez tekrar yaparsın yarın canım moralini bozma bende o yüzden yapmak istemiyorum sabah regl baktım ki hala yok test alacam bende haber veririm 🥰🙏
Bozmadım şimdilik ama pazar günü de çıkmazsa bozacağım gibi görünüyor😄 evet aslında erken yapmak bir yandan kötü ama insan merak ediyor. Bir de sigara kullanan biriym ona göre tedbirimi almak istemiştim

Olacak gibi bı kramp batma var karincalanma var goguslere zaten hiç dokunamiyorum üzerine bile yatamiyorum 😀
Kramp ve karıncalanma olmadı bende. Dün regl olacakmışım gibi hissiyat oldu. 3 gündür de belim çok sğrıyor otururken. Göğsümde de çok şişkinlik ve sertleşme oldu bir de Çok sık küçük tuvaletimi yapıyorum. Ama bunlar belirti olsaydı en azından silik çizgi çıkardı bence. Kendimi çok dinlememem gerekiyor sanırım😊

Evet öyle yapacağım olmazsa. Marka öneriniz var mı? Dayanamadım test yaptım tek çizgi çıktı. Reglime daha 5 gün var o yüzden günüm gelince tekrar yaparım zaten tahmin etmiştim çıkmayacağını😊
Var canım ben uzun zamandır kullanıorum trendyoldan laboquick marka ovulasyon testini alıorum hiç yanıltmadı yanında gebelik testi olanlar var onlardan alırsan daha iyi olur ☺️☺️

Var canım ben uzun zamandır kullanıorum trendyoldan laboquick marka ovulasyon testini alıorum hiç yanıltmadı yanında gebelik testi olanlar var onlardan alırsan daha iyi olur ☺️☺️
Bata 3 gün kaldı yaklaşık bir haftadır kasıklarımda ağrı var ovulasyon testi böyle çıktı sizde gebelik olabilir mi

Eklentiler

• IMG-20230405-WA0002.jpeg
    IMG-20230405-WA0002.jpeg
    133,1 KB · Görüntüleme: 324
Bata 3 gün kaldı yaklaşık bir haftadır kasıklarımda ağrı var ovulasyon testi böyle çıktı sizde gebelik olabilir mi
Kontrol çizgisi daha silik t çizgisi daha koyu olması gerekiyor hamilik olduğu zaman canım 🥺 bak mesela gün gün arttı ovülasyon testim en sondaki bugün yaptığım ve hemen arkasından regli oldum

Eklentiler

• Screenshot_20230404_213320_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20230404_213320_com.android.gallery3d.jpg
    37,4 KB · Görüntüleme: 437
X