Adete 5 gün kala gebelik testi

Tbiki canım anlatim ☺️ 2 gün gecikti şuan reglm bugün 2. günüm gecikmenin göğüslerim aşırı hassaslasti dokunamiyorum karnım sertleşti aşırı bı şekilde idrara cikiyorum iştahsızlık oldu ve baş donmesi oldu vücudum da bir sıcaklık artışı oldu canım belirtilerim bunlar şuan 🥰
Evde hızlı gebelik testini adetine kaç gün kala yapmıştın negatif çıkmıştı galiba dimi. Ve yine regline 3 gün kaladan itibaren hangi belirtileri yaşadın müsait olunca anlatır mısın çok meraktayım benim de reglime 3 gün kaldı da😊😊

Tbiki canım anlatim ☺️ 2 gün gecikti şuan reglm bugün 2. günüm gecikmenin göğüslerim aşırı hassaslasti dokunamiyorum karnım sertleşti aşırı bı şekilde idrara cikiyorum iştahsızlık oldu ve baş donmesi oldu vücudum da bir sıcaklık artışı oldu canım belirtilerim bunlar şuan 🥰
Anladım canım teşekkür ederim çok sevindim inan , güncel gelişmelerini takipteyiz maşallah diyelim😊😊🧿🧿

Güncel durumu bildirmek istedim😊 yazdığımda hamile değilmişim mayısta hamile kaldım şuan 38 haftam bitti 39 a girdim. En temel belirtilerim reglime 4-5 gün kala idrar renginin limon sarısı olması, göğüslerimin üstünde mavi kocaman damarlar çıkması, ilginçtirki 9 aydır ilk ve tek olmak üzere erik aşermem. 40 adet erik yedim test yapmadan bir hafta önce. Şimdi kızımızı bekliyoruz. Darısı isteyen gönlünden geçen herkesin başına amin

Arkadaşlar adetime 5 gün var test yaptım tek çizgi çıktı acaba erken mi pozitif çıkma ihtimali var mı daha

1 tane çocuğum var 4 yaşına giricek 1 senedir 2. Düşünüyoruz olmuyo 2 ay önce kimyasal gebelik yaşadım tekrar hamile kalamadım çok üzülüyorum ne yapmam gerek bilmiyorum
İnanın kimse bilmiyor. Çok şükür Allah bağışlasın evladınız var yine. Bakın benim yok bir buçuk yıldır deniyoruz herhangi bir sebep yok ve olmadı.

X