Acil sac dökülmesini durdurmam lazim neler yapabilirim

kubrakrds

Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2023
379
198
27
Arkadaşlar yeğenim 15 yaşında saçları çok dökülüyor doktora vs gitti ilaçlar ise yaramadı neler yapabiliriz daha küçük ileride hiç saçı kalmaz diye korkmuyorum teyze birşeyler yap dedi ama bakıyorum çare bulamıyorum neler yapabiliriz lütfen yardımcı olun

Geçmiş olsun : ( Doktor sonucu nedir? Demir, çinko, B eksikliği mi var? Bütün değerler normal ise doktorların yorumu ne oldu? Cildiye gördü mü? Egzama var mı?

Arkadaşlar yeğenim 15 yaşında saçları çok dökülüyor doktora vs gitti ilaçlar ise yaramadı neler yapabiliriz daha küçük ileride hiç saçı kalmaz diye korkmuyorum teyze birşeyler yap dedi ama bakıyorum çare bulamıyorum neler yapabiliriz lütfen yardımcı olun
saçkıran falan olmasın yada egzama farklı bı doktorada gösterin kan değerleri vtamin hepsine bakılması lazım. Ayrıca biberiye suyu günlük bir de son bi teyzede gördüm soğanı, sarımsağı zeytinyağını kaynattı bi güzel her akşam başına sarıp sabah yıkaması için bende de dökülme oldu bu şekilde durdurdum b12 takviyesi, çinko, d vitamini dünyayı yuttum

Korkmasın. voonka nın biotini var hemen düsünmeden ondan al ama ciğnenebilir değil diğeri .
ben onu kullandım 2500 lük mü ne öyle birşey, günde bir kez. bi kutu bitmedi bile , saclarım uzadı , dökülmem durdu , daha parlak oldu , ve en önemlisi kellik baslamıstı ön taraflarda kapandı hatta bir sürü cim adam gibi sac var suan kafamda. kuaforum ne yaptın dedi mükemmel cıkmıs saclar , uzasın harika olcak dedi. bu arada ilk bir ay iki ay düzenli kullandımö ücüncü ay düzensizlesti. içinden 90 adet filan cıkıyor zaten sanırım.

X