78,5 kilo ile başlangıç

1587588924334819406602328210959.jpg

Buda benim motivasyon tablom 🤗

Aslında Bayadır diyetteyim , yaklaşık 2 ay önce başladım 80,4 ile iki gündemde şöyle oldu ekmek şeker herhangi bir şey yemedim sabah ve akşam iki öğün yedim, birde öğlen leslie yapıyorum gecede televizyon izlerken bacak kol haraketleri yapıyorum.
Hergün bir kilo vermek imkansız. Her gün tartılmak ta doğru değil. Muhtemelen sıvı kaybı olmuştur. Haftada bir tartılmak en sağlıklısı. Haftada 1-2 kilo verilebilir normalde. Ben de ptesi diyete başladım. Bugün 4. Günüm. Karbonhidratı kestim. Porsiyonları azalttım. Günde 10 bin adım ve hergün yaptığım 10 dk lık egzersizim var. Bakalım 1 ay sonunda ne olur.

Hergün bir kilo vermek imkansız. Her gün tartılmak ta doğru değil. Muhtemelen sıvı kaybı olmuştur. Haftada bir tartılmak en sağlıklısı. Haftada 1-2 kilo verilebilir normalde. Ben de ptesi diyete başladım. Bugün 4. Günüm. Karbonhidratı kestim. Porsiyonları azalttım. Günde 10 bin adım ve hergün yaptığım 10 dk lık egzersizim var. Bakalım 1 ay sonunda ne olur.
Evet hergün kilo vermek imkansız bende biliyorum, bu beş kiloyu vermem 2 ayımı aldı bugünde tartıda bir değişiklik yok, ilk başta yazdığım yazıdada görürsünüz 1 2 kilo derken vermek istiyorum diye bu paylaşımı oluşturdum , ama ben dayanamayıp hergün tartılıyorum işte 🤣 bir ayın sonunda nasıl sonuçlanacak merak ediyorum hedefim 1 ay sonunda 73 72 kilo olmak inşallah ilk 3 gün sporunda etkisiyle ödem gitmiştir dediğin gibi ay sonuna belli olucak 🤗

Evet hergün kilo vermek imkansız bende biliyorum, bu beş kiloyu vermem 2 ayımı aldı bugünde tartıda bir değişiklik yok, ilk başta yazdığım yazıdada görürsünüz 1 2 kilo derken vermek istiyorum diye bu paylaşımı oluşturdum , ama ben dayanamayıp hergün tartılıyorum işte 🤣 bir ayın sonunda nasıl sonuçlanacak merak ediyorum hedefim 1 ay sonunda 73 72 kilo olmak inşallah ilk 3 gün sporunda etkisiyle ödem gitmiştir dediğin gibi ay sonuna belli olucak 🤗
Bakalım bir ay sonra kaç kilo vereceğiz? Ben de paylaşacağım. Sizinle aynı gün başlamışız diyete. Kolaylıklar dilerim 🤗

Evet iki öğünde ne yersem o kadar, sabah tarçınlı süt içtim akşamda çay sade nescafe👍
Çok sağlıklı değil biliyorum ama başka türlü gitmicek kilolar 🤗

Nasıl dayanıyorsunuz?
Yani dediğim gibi 2 ay önce ekmeği keserek bir diyete başlamıştım az yemeye zaten normaldede öğlen çok yemek arayan biri değilim sadece tatlılar zaafım var 🤣ama benim sorunum şuydu günde 1 ekmekten fazla ekmek yemek ve saralle tabii bazen 1.5 ekmek yediğin oluyordu ilk olarak birinci ay onları kestim bu ikinci ayrımın sonu ve yeni bir diyete başladım şekeri de kestim şuan bu şekilde, birde sabahları çok yiyorum ve 11 12 gibi yemeye çalışıyorum öyle olunca şuanda bir problem yaşamıyorum
Ama bu sporu sahurdan sonra yaparım diye düşünüyordum ama şuan kararsızım yani ne zaman yapmam gerektiği konusunda sizce hangisi daha iyi olur

Bu arada normalde sabahları yumurta yiyordum 2 tane ama evde yumurta yok unutmuşuz almayı o yüzden yasak bitince kadar yumurtası geçicek sahurlar 👍

Merhaba ben bu gün oructum.
Sahurda 2 yumurtalı ekmek ve kahvaltılık yedim
İftarda 1 kase corba 1 tabak tavuk sote ve salata yedim. Az once de 1 kase yogurtlu tarcın yedim simdi uyuyacağım.
1ltre kadar su içtim kalanı sahurda içeceğim.
Gün icinde de evin içinde 15 dk postacı yürüyüşü 5 dk dans ettim.
Iftardan once tartılmayi unuttum iftardan sonra 78.5 tum.

İftardan sonra nasıl canim tatli cekti tarif edemem... cok zor olucak bu ramazan...
Harika ilk günü bitirmişsin, tarçınlı süt tatlı isteğini bastırabilir yada hurmada, birde kuru kayısı varsa 2 3 tane sağlıklı olur hem👍 bakalım bende yarın oruç olucam inşallah güzel geçicek Allahın izniyle hem orucumuzu tutucaz hemde sağlıklı şekilde kilo vericez, bu bir ay sonunu merakla bekliyor olucam, yarında ne yediklerini paylaşırsanız sevinirim, bankada destek olursun hem yalnız hissetmem🤗

Yarın 14 e kadar marketler açık. Alabilirsiniz. Yumurta çok tok tutuyor gerçekten. Sahurdan önce spor daha mantıklı bence.
Evet bir sürü spor hocasının sayfasına baktım iftardan iki saat önce diyorlar yada surdan bir saat önce, sahurdan öncesi daha mantıklı bencede 👍marketler açıkda ben çoçuk lan gidemiyorum işte o yüzden idare et em proteinli şeyler yemeye çalışcam sahurda artık buüç gün, peynir ve sütü çoğaltırım 🤗

X