Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    145
Nasıl ağrı kuzucum ? Kabızım demişsin onun etkisi olabilir yüksek ihtimal gazda olabilir magnezyum içip biraz kayısı kuru erik tüket bol sıvı al
Adet sancısı değil cnm şükür ama gecden beri çok ağrıyor bir yerin iltihap kapinca ağrır ya onun gibi çok rahatsız edici kuru kayısı magnezyum hepsini yaptm ama aynı ağrı yürümekte zorlanıyorum

İnşallah teşekkür ederim. Ama çok değişken bişey diye okudum burda birkaç gün içinde bile 30 ken 15 lere düşen duydum. Ben Vajinal kullanıyorum gece 1 adet olmak üzere bide günde iki kez magnezyum kullanıyorum sanırım o da etkiliymiş. Yani ister istemez ev içinde oturup masada yemek yiyoruz veya öğretmenim yerimden kalkmasamda çok fazla gün içinde okula yürüyorum eve geliyorum. Umarım bunlar çok olumsuz etkilemez. Doktor net bir sınır koymadığı içinde işe devam ettim açıkçası.
Evet, ben de okumuştum. Ertesi gün yarı yarıya düşen bile vardı. Ağrı, sızı vs. de olmadığı için insan anlamıyor. Hareketlerimize dikkat edip doktor kontrollerini sıkı tutarak ilerleyebiliriz. Ben 2 haftada bir gidiyorum. Bazen haftada bir çağırdı doktorum. Doktora açık bir şekilde sor bence. Neyi yapayım neyi yapmayayım, sürecimiz nasıl olacak? Gibi.

Adet sancısı değil cnm şükür ama gecden beri çok ağrıyor bir yerin iltihap kapinca ağrır ya onun gibi çok rahatsız edici kuru kayısı magnezyum hepsini yaptm ama aynı ağrı yürümekte zorlanıyorum
Bilemedim kuzucum ama bebekle ilgili değil bence dünden beri diyorsun doğum yada bebekle ilgili olsa aynı seviyede gitmez artardı. Yinede bir görün istersen için rahatlasın 🙏🏼

Kızlar bu arada şu babyme toz deterjan reklamı yapıyorlardı her yerde reelslerde görmüşsünüzdür. 2- hafta önce üzerine yağlı salça dökülmüş bir beyaz tişörtüm vardı araya kaynamış ve yıkamayı unutmusum makineye attim bugün tabi leke gecmedi. Bebek için aldığım toz deterjanı deneyim dedim inanamadım 15 dk bekledim leke yok olmuş. Cidden baya işe yarıyormuş bebeklerin kiyafet lekeleri için çok iyi olabilir. 😊

Kızlar bu arada şu babyme toz deterjan reklamı yapıyorlardı her yerde reelslerde görmüşsünüzdür. 2- hafta önce üzerine yağlı salça dökülmüş bir beyaz tişörtüm vardı araya kaynamış ve yıkamayı unutmusum makineye attim bugün tabi leke gecmedi. Bebek için aldığım toz deterjanı deneyim dedim inanamadım 15 dk bekledim leke yok olmuş. Cidden baya işe yarıyormuş bebeklerin kiyafet lekeleri için çok iyi olabilir. 😊
Bende cok memnunum kesinlikle ama renklilerde dikkatli kullanın benim gibi renkleri bozmayin sonra 😅 2 tane yeşil kiyafet vardi oglumdan kalan yer yer mavi olmuslar ama ben 1 gece beklettim belki ondan dolayıdır renklileri daha kısa süre bekletebilirsiniz allahtan yeni degillerdi üzülmedim 🤓

Oyy cok sukur saglikla gerceklesmis dogumun❤️
Dikkat etmek lazım
Yaşta varsa daha korkuyor insan
ins bu bebeleride saglicakla aliriz kucagimiza❤️
Amin inşAllah çok şükür bu gebelikte tansiyonum normal diğer 3 gebeliğimdede yükseliyordu Allah hepimizin Yar ve Yardımcısı olsun inşAllah

Bende de nodül
Bende de troid nodulu var biyopsi oldum iki yavrum var birisi dha emiyor ailem burda değil o kadar üzgünüm ki dua edin nolur sonuçlarım ter temiz çıksın ettiğiniz duayı tam yazar mısınz bende edeyim Rabbım büyüktür
Ya Cabbar ve bir tane daha vardı Allahın ismi unuttum şimdi birde bu dua
Ezhibil-be'se rabben'nasi eşfi ve enteş'şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekame
Sonuçlarını alana kadar oku canım Rabbim sağlıklı sonuçlar getirsin inşallah gönlün ferah olsun

Hayir girmedim 32 haftqdan sonra nst diyir doktor idrara bakicqm dedi bakti hic bisey cikmadi tertemiz entresan
Yani anlamadım bende sancıyla gittim direk kandan önce nstye aldı beni 20 40 arasında gitti geldi sancım sonra normale dönünce önemsemedi doktor hatta gene takip etmemi istemişti sancım olursa gelmemi söylemişti sanada bakmalıydı bence tabi doktorda. Daha iyi bilemem

V vera_61 B BirNBirE TurnaBulut TurnaBulut kızlar haftalarmiz yakın oldu için sizi özelikle etiketledim dün gece den beri karınm agryo geçmiyor sizce normalmi hastane gidimi çok kararsiz kaldm🥺
Gaz sancısı olabilir mi son zamanlarda sancım. Var benimde ve başta bende korktum buraya yazdım ama sonra gaz sancısı olduğunu fark ettim ama eğer artarsa bir görün derim yinede

Biraz geç oldu ama Anneler gününüz kutlu olsun kızlar eve yeni geldim sayılır babam eşim bizi bugün için gezmeye götürdü aşırı yorgunum ve geç girdim kusura bakmayın peş peşede cevap verdim postta hepinizi öpüyorum güzel günlerimiz olsun inşallah 🌸🌸🌸

Bende cok memnunum kesinlikle ama renklilerde dikkatli kullanın benim gibi renkleri bozmayin sonra 😅 2 tane yeşil kiyafet vardi oglumdan kalan yer yer mavi olmuslar ama ben 1 gece beklettim belki ondan dolayıdır renklileri daha kısa süre bekletebilirsiniz allahtan yeni degillerdi üzülmedim 🤓
Ben sadece beyazlılarda kullanılıyor diye biliyordum 😅

28. Haftadan herkese merhaba arkadaşlar. Bu hamilegimde doğumdan önce ne beni yoracaksa onlardan kurtulmaya çalışıyorum. Tüm evi elden geçirdim ve fazlalıklardan kurtuldum. Derli toplu olmayı ve temiz ev seven biri olarak bebek olduktan sonra evi pratik temizlemek adına fazlalik birakmiyorum evde. Kızımın oyuncaklarini koliledim kaldırdım, çünkü oynamıyor ilgi alanı farklilasti. Bebegin kiyafet ,battaniye , mendil vb. Herseyini yıkayıp dolaba yerleştirdim sadece çanta hazırlama kaldı. Buzluğa birşey yapıp koymayı düşünmüyorum, birinci cocugumdaki gibi stres yapmicam kim ne bulursa yesin açıkçası bunları düşünemem. Gereksiz bir tane çöp bile almadım, başka türlü yatırım yaparım. Zihnimi boşaltmaya dua ile kendimi deşarj etmeye çalışıyorum. Herkese sevgiler..

...

X