2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    293
Kızlar benim de baya oldu sagmsyali, zaten bebem gündüz az emiyo gece de öyle böyle. Yalnız bnm şikayetim uyku problemi olacak. Geçen hafta sünnet oldu diye mi bı güzel uyudu sadece 2 kere kalktı 3 aydır 4 5 de kalkan çocuk uyudu 7 ye kadar ben şok derkeeeeeeenn sevincim kursağımda kaldı ve yenidoğan sistemine geri döndük. 8 de uyuyup 1 de uyanan bebe 11 de 2 de 3 te 4 5 saat başı uyanmaya başladı. Sakın kalmaya calisiuorum ama çok yoruluyoum ne zaman gececek var mk bnm gibi olan 6 Şubat doğum atak haftasjnda miyiz yoksa

Kızlar benim de baya oldu sagmsyali, zaten bebem gündüz az emiyo gece de öyle böyle. Yalnız bnm şikayetim uyku problemi olacak. Geçen hafta sünnet oldu diye mi bı güzel uyudu sadece 2 kere kalktı 3 aydır 4 5 de kalkan çocuk uyudu 7 ye kadar ben şok derkeeeeeeenn sevincim kursağımda kaldı ve yenidoğan sistemine geri döndük. 8 de uyuyup 1 de uyanan bebe 11 de 2 de 3 te 4 5 saat başı uyanmaya başladı. Sakın kalmaya calisiuorum ama çok yoruluyoum ne zaman gececek var mk bnm gibi olan 6 Şubat doğum atak haftasjnda miyiz yoksa
Bizde bugün böyleyiz 12 saat uykusuz kaldığı halde saat başı kalkıyor çok yorgunum artık

Daha erken ama ben bir diş kaşıyıcı sipariş ettim. Deneyeceğim. Kullanan var mı 3. Ayda?
Çıngıraklı diş kaşıyıcı var ama ağzına alıp kaşımıyor bilincinde değil daha ama uzattığımda eline almaya başladı herşeyi bir Max 2 ay sonra dahada geliştirmiş olur 3,5 aylığız

Sürekli bakmak da iyi değil kş stres hormonları devreye giriyor direkt süt kesilir. Bebej zaten doymayınca kendinş çok güzel belli ediyor. Pompa da önemli bu arada ben elektrikli pompa aldım tek taraflı mesela 2 taraflı pompalar daha iyiymiş ikiz bebek uyarısı veriyormuş memeye ve daha çok süt üretilmesine sebep oluyormuş
Nasııo dıyelım olanın sütü akıp gıder olmayan da boz gıbı üzülür

Bugün güne 5.39 da basladık gece çok fenaydı uyumadı agladı bagıra bagıra sureklı gezındık kucakta susuyor etrafa bakıyor yatırdıgın an bagırıyor yastıga kafası değer değmez ya sabır cekenlerdenım mıgren falan coştu her yerım agrıyor halsızım felaket durımdayım

Benim dolap içlerine karşı takıntım var sürekli düzenli olacak dağılmasına müsade etmiyorum baktım dağılıyor birer dolap birer dolap topluyorum her gün böylece düzgüm duruyor yoksa hepsini düzeltecek vakit malesef hiçbirimizde artık yok
Bende aynı duzenı çok sevıyorum elıöden geldıgı kadar şu an o perdeler camlar inanç mısın ekımden verı el değmedi sen düşün aylık yıkanan perdeler camlar ıyyyy

Bugün güne 5.39 da basladık gece çok fenaydı uyumadı agladı bagıra bagıra sureklı gezındık kucakta susuyor etrafa bakıyor yatırdıgın an bagırıyor yastıga kafası değer değmez ya sabır cekenlerdenım mıgren falan coştu her yerım agrıyor halsızım felaket durımdayım
Bende o durumdayım dün 12 saat boyunca uyumadı zorla uyuttum saat başı kalktı pertim şimdi kalktı uyuyacak gibi değil

Yanına yatağa alıp yatmayı denedin mi belki senin kokunla uyumak istiyordur bende kucakta çok dolaştırdım ama artık ağırlaştı bir süre sonra taşıyamıyorum yatağa yanıma almaya başladım rahatlayıp uyuyor

Bizimki de öyle oluyo gazı olduğunda öyle yatirinca basiyo çığlığı. Gazı çıkıp bittiğinde sakinliyo

Sürekli bakmak da iyi değil kş stres hormonları devreye giriyor direkt süt kesilir. Bebej zaten doymayınca kendinş çok güzel belli ediyor. Pompa da önemli bu arada ben elektrikli pompa aldım tek taraflı mesela 2 taraflı pompalar daha iyiymiş ikiz bebek uyarısı veriyormuş memeye ve daha çok süt üretilmesine sebep oluyormuş
ben hastane tipi kiraladım çift taraflı hiç işe yaramadı

Keşke olsa ama bence benimkinin o kadar çıkması imkansız.Kimi insanın sütü çoktur kiminin ki azdır.Benim bebeğim 40 gün küvezde kaldı 40 gün boyunca süt sağıp götürdüm.Küveze giderken bile ucu ucuna süt yetiyordu sın haftalarda hiç yetmez oldu.İnsanlar oraya koca kutularla birikmiş süt getirirken benim üç torbayı geçmiyordu.
benim hiç memem sertleşmedi bile her şeyi denedim sağdım solgar bulgur yeşil soğan vs denemediğim kalmadı memeden çekmedim ama en başından beri sütüm az az oldı hala 10 cc mamayla besleniyor ilk çok üzüldüm ama sütüm azken mama az veriyordım memeye devam etsin diye hep ağlıyordu çok mutsuzdu sinirliydi mama kavgamı bitirdikten sonra karnı tok çok uslu bir bebek oldu

benim hiç memem sertleşmedi bile her şeyi denedim sağdım solgar bulgur yeşil soğan vs denemediğim kalmadı memeden çekmedim ama en başından beri sütüm az az oldı hala 10 cc mamayla besleniyor ilk çok üzüldüm ama sütüm azken mama az veriyordım memeye devam etsin diye hep ağlıyordu çok mutsuzdu sinirliydi mama kavgamı bitirdikten sonra karnı tok çok uslu bir bebek oldu
Durum aynı şekilde bizde fe bebeğim çok mutlu karnı doydugu için ama süt alamadığı için ben arada kafaya takıyorum😫

Benımde öyle oldu en fazla çıkan süt 20 25

X