💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Bi ben yiyorum herhalde 15 gunde 3 kilo aldim ye uzan ye uzan aslinda kendi isimide kendim yapiyorum ama demekki eski tempo olmayinca kilo aliyor insan dun aksam tartildim 58 kalp krizi geciriyordum neyse bu sabah 56 ciktim ayy ins cok kilo almam sonra vermesi cok kotu bebim dr masallahı var testten 15 gun sonraya kese icin gel dedi acaba hem kese hem kalp atisi beraber mi gormek istedi
Ben suan normal yiyorum oncekı gıbı sadece ekstra meyve kefır kuruyemıs yemeye çalışıyorum zaten dört aylıktan sonra kılo alınmaya başlanıyor ne kadar dıkkat etsen de alırsın şişkınlık oluyor mesela akşamları yatarken sanki dünyayı yemısım gibi😅sabah kalkıyorum normal

Benım de kaybım varda belkı bu kontrolden sonra çağırır bılemıyorum yaş kac sizin? Ayy zaten yaz geliyor öyle ağır şeyler yenmez meyve sebze kuruyemıs kefir öyle öyle geçiricez 😂
40 yasindayim ben 30 gostersem de😛 biyolojik yas onemli . Ya doktoruna gore degisiyor sanirim . Ben hala tup brbek doktoruma devam ediyorum belki oyuzdendir 😀 bebiklerimiz saglikli olsun da yeterki onemli olan o 😋

Günaydın kızlar benim bebegım bugün 8+0 oldu büyüyor kereta😅 hiç belirtim yok ne göğüs ne mide yani bilmesem hamile degılım derim daha kontrolüme çok var ayın 25inde
Maşallah kuzum maşallah dilini ıssır 🧿 ben de belirtisiz olmak isterdim, en azından şu bunlatılar biraz azalsa razıyım. Çok şanslısınız bulantısı olmayan kızlar ❤

2 gündür o kadar canım sıkkın olumsuzdum ki.
Bugünkü yuzd 68 gelince biraz umutlanmaya başladım.

Senin başka embriyoların var mıydı ?
Benim 4 tane 5. Gün vardı ama bu 6. Günü transfer etmeyi uygun gördüler.
Bende de bi tane 5.gün 2 tane 6.gün vardı . 2 tane 6.gün koyacaklardı 6 lardan biri transfer günü istenilen duruma gelemedi tek yükleme yaptık

Ben suan normal yiyorum oncekı gıbı sadece ekstra meyve kefır kuruyemıs yemeye çalışıyorum zaten dört aylıktan sonra kılo alınmaya başlanıyor ne kadar dıkkat etsen de alırsın şişkınlık oluyor mesela akşamları yatarken sanki dünyayı yemısım gibi😅sabah kalkıyorum normal
Iste daha 4 aylık deil 1 aylik ve ben 3 kilo almisim demek ben fazla yiyorum hehehe

5. Gün bakıyorlar gelişimi devam ediyor, 1 gün daha bekletiliyor canım.
Ama daha iyi olması için değil de 5. Günkü gelisimine ulaşsın diye. Geriden geliyor yani
Anladım riskli biraz gelmeyedebilir benim de 3.gün embryosu bır gün önceden cözdürmüslerdi ertesi gün transfer olmuştum uykum kaçmıştı o gün valla😂

X