💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Benim de canım böyle artışın oranım baya az.
Senin ilk değerim güzel çıkmış yine.
Ben 45 le öğrenip 67 ye çıktı. Şimdide 113 geldi.
Senin ilk değere daha ulaşamadım bile yani.
İnşallah ikimizinki de sağlıcakla ilerler.
Ah canım seni çok iyi anlıyorum. Ama değerin yüksek olması bişey ifade etmiyor diye biliyorum yanlış mı biliyorum. Çünkü benim bı tanıdığım 22 değer ile öğrenmişti. Şuan çok sağlıklı bı hamileliği var. Rabbim Bizim de yardımcımız olsun inşallah 🤲🏻🤲🏻 sen doktoruna gösterdin mi son değerini canım. Ne dedi

Benim de canım böyle artışın oranım baya az.
Senin ilk değerim güzel çıkmış yine.
Ben 45 le öğrenip 67 ye çıktı. Şimdide 113 geldi.
Senin ilk değere daha ulaşamadım bile yani.
İnşallah ikimizinki de sağlıcakla ilerler.
Canım artış güzel olmuş gözün aydın 🌸 yarın tekrar kan verecek misin ?

Günaydın kızlar benim bebegım bugün 8+0 oldu büyüyor kereta😅 hiç belirtim yok ne göğüs ne mide yani bilmesem hamile degılım derim daha kontrolüme çok var ayın 25inde
Aaa ayniyiz seninle benim pazartesi doktor kontrolum var. Valla kasik agrisi falan cok yok bende de ama midem ozgur kiz gibi ozgurlugunu ilan etti cok iyi degilim . Artti bulamti ve kusmalarim 😞 yemek yiyemiyorum . Gunduz idare ediyorum ama aksam 🥺

Aaa ayniyiz seninle benim pazartesi doktor kontrolum var. Valla kasik agrisi falan cok yok bende de ama midem ozgur kiz gibi ozgurlugunu ilan etti cok iyi degilim . Artti bulamti ve kusmalarim 😞 yemek yiyemiyorum . Gunduz idare ediyorum ama aksam 🥺
Bana kalp atışından sonra bir ay sonraya randevu verdi valla sabrediyorum bakalım bır benım kı bu kadar geç verdi sanırsam😂😂 annemde kaldığım sureklı yıyop uçup yatıyorum onun rahatlığı da var tabı😂bulantı bastıracak bır şeyler yemeyi dene meyve de bulandırıyor

Bana kalp atışından sonra bir ay sonraya randevu verdi valla sabrediyorum bakalım bır benım kı bu kadar geç verdi sanırsam😂😂 annemde kaldığım sureklı yıyop uçup yatıyorum onun rahatlığı da var tabı😂bulantı bastıracak bır şeyler yemeyi dene meyve de bulandırıyor
Benim doktorum her hafta cagiriyor beni panik biraz onceki kayiplarimdan dolayi da olabilir . Ben memnunum cunku zaten ben de bi panigim 😂 normalde aslinda sanirim herkesi oyle 2 hafta sonra 1 ay sonra cagiriyolar . Benim yas da bir faktor .
aksine eksi meyveler iyi geliyor ama salcali yagli yemekleri gormek bile istemiyorum. Makarna makarna nereye kadar 😞 simdi cubuk krakere basladim bakalim insallah biraz bastirir cunku ilac falan da ise yaramiyorum oyuzden bosyere icmiyorum.

Benim doktorum her hafta cagiriyor beni panik biraz onceki kayiplarimdan dolayi da olabilir . Ben memnunum cunku zaten ben de bi panigim 😂 normalde aslinda sanirim herkesi oyle 2 hafta sonra 1 ay sonra cagiriyolar . Benim yas da bir faktor .
aksine eksi meyveler iyi geliyor ama salcali yagli yemekleri gormek bile istemiyorum. Makarna makarna nereye kadar 😞 simdi cubuk krakere basladim bakalim insallah biraz bastirir cunku ilac falan da ise yaramiyorum oyuzden bosyere icmiyorum.
Benım de kaybım varda belkı bu kontrolden sonra çağırır bılemıyorum yaş kac sizin? Ayy zaten yaz geliyor öyle ağır şeyler yenmez meyve sebze kuruyemıs kefir öyle öyle geçiricez 😂

Bence güzel ilerliyor benimde bir tanesinde %52 lik bir artış olmuştu sanırım 6.gün embriyoları çoğunluğu öyle az gelip yavaş artıyor
2 gündür o kadar canım sıkkın olumsuzdum ki.
Bugünkü yuzd 68 gelince biraz umutlanmaya başladım.

Senin başka embriyoların var mıydı ?
Benim 4 tane 5. Gün vardı ama bu 6. Günü transfer etmeyi uygun gördüler.

Bi ben yiyorum herhalde 15 gunde 3 kilo aldim ye uzan ye uzan aslinda kendi isimide kendim yapiyorum ama demekki eski tempo olmayinca kilo aliyor insan dun aksam tartildim 58 kalp krizi geciriyordum neyse bu sabah 56 ciktim ayy ins cok kilo almam sonra vermesi cok kotu bebim dr masallahı var testten 15 gun sonraya kese icin gel dedi acaba hem kese hem kalp atisi beraber mi gormek istedi

Kızlar elimde son 1 gebelik testi kalmıştı bugün onu da yapayım dedi , hiç görmediğim kadar kızardı ikinci çizgi 😂

Eklentiler

• IMG_7039.jpeg
    IMG_7039.jpeg
    86,6 KB · Görüntüleme: 29
Kızlar elimde son 1 gebelik testi kalmıştı bugün onu da yapayım dedi , hiç görmediğim kadar kızardı ikinci çizgi 😂
Maşallah rabbim kucagimiza almayida nasip etsin bende dün kaset test alip yaptim hep erken gebeliklerden yapiyordum dedim kaset teste kirmizi cikarsa tamamdir oda kipkirmizi cikti masallah

X