2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Arkadaşlar bende tüp bebeğe başladım herkesin gönlüne göre olsun siz opudan sonra şiştiniz mi karnım 5 aylık hamile gibi oldu

Merhabalar mayıs ayında benim de 2 denemem olucak inş inanıyorum tutunacak annesine doğum günü süprizi yapacak inş yeni yaşımı hamile olarak girmek istiyorum (amin ) regl 2 günü yarın ilaçlarıma başlayacağım

Gerçekten o kadar büyük bir nimet ki doğal yolla hamile kalabilmek. Bunu gerçekten bizim gibi bu yollardan geçenler anlar iğneler ilaçlar hormonlar. İlaçların o kadar çok etkisi var ki hormonlarımız bile bizim dışımızda çalışıyor artık yumurtlamada belirtilerim neydi hatırlamıyorum bile kasıklarım ağrıyınca hamilelik mi ilaç etkisi mi anlayamıyorum bile. Eşim transferden sonra sürekli belirti soruyor evet vücudum bazı belirtiler veriyor ama ümitlendirmemk için ona hiç birşey söylemiyorum artık çünkü ilaç etkileri o kadar fazla oluyor ki. Gerçekten Allah bizlere sabır sağlık ve sonunda evlat nasip etsin inşallah 🙏
Gerçekten öyle valla ilk transferim olcak benm ve eşim beni dün teselli ediyor olmaya da bilir üzülmeyeceğiz tamam mı sağlığından daha önemli bişey yok , evet doğru en önemlisi sağlık ama 1 sene olacak temmuzda ilaçlar hormonlar ameliyatlar umutla bekleyiş, evet rabbim sabrını verdi hepte hayırlısı diye dua ediyorum ama çocuklara nasıl hevesle baktığını görüyorum , dün avm de bir bebek gördük ailesinin yanında maşallah demekten bi hal olduk öyle güzeldi çocuk, bilmiyorum ya başkası da anlamaz halimizden , bizi en iyi biz anlarız , kimselere de söylemedik zaten biz yorum yapan olmasın diye

Benimde ilk transferimde gebelik oluştu 2 aylık iken kalbi durdu zor günler geçirdim. 2. Transferim olucak benimde elimde birtane 5 gün genetikli emriyom var dün estroferme başladım 30 nisan kontrol sonrası gün vericek sanırım allahım yüzümüze gülsün 🤲
Sizinle arka arkaya olacak sanırım transferlerimiz benimde kontrolüm 5 mayıs

Gerçekten öyle valla ilk transferim olcak benm ve eşim beni dün teselli ediyor olmaya da bilir üzülmeyeceğiz tamam mı sağlığından daha önemli bişey yok , evet doğru en önemlisi sağlık ama 1 sene olacak temmuzda ilaçlar hormonlar ameliyatlar umutla bekleyiş, evet rabbim sabrını verdi hepte hayırlısı diye dua ediyorum ama çocuklara nasıl hevesle baktığını görüyorum , dün avm de bir bebek gördük ailesinin yanında maşallah demekten bi hal olduk öyle güzeldi çocuk, bilmiyorum ya başkası da anlamaz halimizden , bizi en iyi biz anlarız , kimselere de söylemedik zaten biz yorum yapan olmasın diye
Biz de kimseye söylemedik bu süreç çok zor ve gerçekten bilen bilmeyen herkes konuşuyor ve moral bozmaktan başka bir işe yaramıyorlar 😂 çocuk görünce eminim hepimiz o Özlem’le ilgi gösteriyoruz ama en azından kapılar açık ve bir gün bizde bu kapıdan giricez 🙏

Benimde ilk transferimde gebelik oluştu 2 aylık iken kalbi durdu zor günler geçirdim. 2. Transferim olucak benimde elimde birtane 5 gün genetikli emriyom var dün estroferme başladım 30 nisan kontrol sonrası gün vericek sanırım allahım yüzümüze gülsün 🤲
Genetik taramaya 5. Gün mü gönderildi sizin. Bizim şuanda herşey normal çıktığı için doktor göndermedi genetik taramaya. Bende sadece estrofeme başladım birde adet bitiminde aspirin ve vagifeme başlayacağım

Genetik taramaya 5. Gün mü gönderildi sizin. Bizim şuanda herşey normal çıktığı için doktor göndermedi genetik taramaya. Bende sadece estrofeme başladım birde adet bitiminde aspirin ve vagifeme başlayacağım
Evet canım 5 gün emriyosu 7 tane toplandı 2 kayıp oldu 5 tane 2 tane sağlıklı geldi. Ben sadece estroferm kullanıyorum 3 tane kontrol sonrası duphaston iğne verir sanırım

Benimde aynı şeyler geldi başıma 30’unda kontrolüm benimde sonra gün verecekler umarım iyi haberler veririz 💕

Merhabalar, benimde dondurulmuş embriyo transferi olacak. Ilk transferim 1 ay rahim dinlendirme yaptık. 11 tane embriyom var. 8 tane 5.gün 3 tanede 6. Gün. Rahim hazırlığı için coraspin +estrofem başladık. Bir sorun çıkmazsa 8 mayısta transferim olacak.

Hayırlı haberler verelim 🤲🥰 insallah bir birimize beslenmeniz nasıl ilerliyor ben sebze balık tüketmeye başladım vitamin bana sadece fenıx plus verdi doktorum sabah akşam onu içiyorum.
Amin inşallah hayırlı haberler verelim çok zamanda kalmadı ☺️ ben olabildiğince dengeli beslenmeye çalışıyorum badem kabak çekirdeği kuru erik kuru üzüm avokado yeşil mercimek et tavuk ve her şeyin yanına akşamları salata yiyorum, paketli gıda hemen hemen hiç tüketmiyorum, ilikli kemik suyu kullanıyorum çorba ve yemeklerde , asitli içecek hiç içmiyorum , şimdilik bu şekilde benim folik asit vermediler bana new life markasının b12 sini kullanıyorum içinde folik asit ve biotin var , birde klasik Estrofem kullanıyorum o kadar 😅 en kötü yediğin şey ne dersen tatlı olabildiğince azaltmaya çalışıyorum ama tüketiyorum, ve neyi daha çok yapmak isterdin dersinde yürüyüş daha fazla yürümek süper olurdu günlük yürüyüşüm yarım saati geçmiyor 😅

Merhabalar, benimde dondurulmuş embriyo transferi olacak. Ilk transferim 1 ay rahim dinlendirme yaptık. 11 tane embriyom var. 8 tane 5.gün 3 tanede 6. Gün. Rahim hazırlığı için coraspin +estrofem başladık. Bir sorun çıkmazsa 8 mayısta transferim olacak.
Selam ☺️di hangi doktorda tedavi görüyorsunuz acaba , bana da her şey yolunda giderse 10 mayısta transfer dediler ☺️

X