2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar merhaba, benim durumum sizlerden baya farklı, ama yine de yazamak istedim belki bir yakınınızda benim gibidir,umut olur bana da diye…

Fsh:23 amh:0.04 , 3 yıl önce prp yaptırdım ( öncesinde 2 veya 3 yumurta görünüyordu.prp sonrası 3 yıldır hiç yumurta yok)

Şubatta Eksozom yaptırdım. 2. Adet kontrolü yine sıfır yumurta…

Yaş 32/ 5 yıllıkevliyim.
2 tüp bebek iğneleri tedavi geçirdim (2021 de)o zaman yumurta vardı cevap vermedi büyümediler iptal oldu

Merhaba ben 5 hap alıyorum kimini günde 4 tane
ignemvar günde 2 defa günde 3 defa fitil canım
Merhaba , bende 3 iğne,1 folik asit , 3hap, ve birde fitil kullanıyorum benimde çok fazla ☺️
Evet canım bende günde 3 iğne estrofem coraspin vitamin fitil kullanıyorum ilaçlar çok yani benimde
Ben kendimi çok görüyordum demekki herkes böyle teşekkür ederim kızlar 🙏☺️

benim transferden sonraki ilk günüm nasıl gecirdiniz günlerinizi benm doktorum 12 gün boyunca yatacksın dedi yatıyorum ben de nasl bi belirtileriniz var benm cok hafif belim ve kasıklarım agrıyo ve gazım cok🤣

Merhaba ben de kullanıyorum , iğne yağlı bir iğne o sebeple yaptıktan sonra ovalayın dağılması için 2-3 dakika kadar, böyle yapınca beze olmuyor dağılıyor acısı da daha hafif kalıyor , birde böyle deneyin , bende ilk yaptığımda yapıp çektim ovalamadım hiç yaklaşık 5 dk sonra hem beze gibi biz yapı oldu hemde dokunamayacak derecede ağrı oldu , ovalayıp dağıttıktan sonra azaldı bu şikayetlerim ☺️
Teşekkür ederim canım öyle yapacağım bundan sonraki iğnelerimde 😊🌸

Benimde doktorum Yiğit hocaydı fakat transferimi Bülent hoca yapacak. Şuan 10 gündür estrofem kullanıyorum.Cumartesi kontrolüm var 1 yada 2 mayıs gibi transferim olacak bir aksilik olmazsa. Estrofem yanında D vitamini B12 ve Folik asitte başladılar bana. 3 Adet 3.gün embriyom var. İlk denemem olacak. Daha öncesinde 2021 ve 2023 yılında yumurtalarımı dondurmuştum maslak acıbademde. Şimdi evlendim transfer sürecine hızlı bir giriş yaptık.
Merhaba, bende bülent tıraş hastasıyım umarım hamileliğiniz olmuştur 🙏 size kaç embriyo verilmişti bana 1 veya 2 olması isteğe bağlı gibi söylendi ama kafam karıştı

X