Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kızlar memlekete geldim biliyorsunuz kvyi Konyaya bırakmıştık kızına o gün kal dediler rahat edemem diye zorla eşimi getirttim bugün de aramış daha doğası yoksa gelin buraya bir gün de burda kalın diyor şaka gibi sanki ben Allah la anlaşma yaptım doğmayacağını garantiledim tövbe ya Antalyadan Konyaya gidicem kalmaya neyin kafasını yaşıyorlar bilmiyorum eşim de onlara uyuyor gidelim mi diye soruyor sen gideceksen git bir şey olursa abim beni götürür beni dedim ters ters 5 karış surat geziyor yanımda durup durup gel kal demenin anlamı ne bilmiyorum yarım saat dışarı çıktı ebebeğe gittik fenalık geçiriyordum sıcaktan kendisi de gördü bir de kv sürekli üşüyor cam pencere kapatıyor ben oramı buramı kapatıp sıcakta bunalıcam beni düşünen yok sinirlerim bozuldu iyice
Ya yuh artık gerçekten oha ya karnın burnunda bir ora bir ora şehir şehir mi gezeceksin sırf kaynananın keyfi için. Sakın gitme bırak eşin gitsin nereye gidiyorsa gitsin o, abin de var mis gibi kimseye de muhtaç değilsin çok şükür 🙏🏻 eşini yolla boşver kafan da rahat eder 🤣🤣🤣

Eklentiler

• IMG_1064.jpeg
    IMG_1064.jpeg
    60,5 KB · Görüntüleme: 32
Bir gün daha bitiyor sanırım bu günde gelen giden yok 🫠

Normal doğum bekleyen kaç kişiyiz? O ozgeeeee1 _Ravzaa_ _Ravzaa_ başka kimler vardı kızlar?
Yarın 39+0 oluyorum . Kalıyor bir hafta 🥹 bu hafta içi senin doğurman lazım , yoksa iyice tükenecek umutlanırım 😵‍💫 evi topluyorum , çamaşırları yıkayıp yerleştiriyorum ben doğuma gidince iş kalmasın diye . Doğurmuyorum ve devamlı iş çıkıyor 😂

Çok merak ediyorum bazen doktora sezeryanla alın diyorum ama biraz daha kilo alsın bekle diyor 🙈 hareketlerinde de azalma var tedirgin oluyorum artık. Bugün hareket etmedi sanırım kontrole gidicem biraz sonra 😐
Kahve iç canım , bir video da görmüştüm , kahve hareketi arttırıyormuş . Bakma biz acele ediyoruz ama ne kadar dururlarda o kadar iyi 😇son haftalar sabırlar tükeniyor biraz .

Kahve iç canım , bir video da görmüştüm , kahve hareketi arttırıyormuş . Bakma biz acele ediyoruz ama ne kadar dururlarda o kadar iyi 😇son haftalar sabırlar tükeniyor biraz .
Evet uyku yok ağrılar başladıkça daha aceleci olunuyor ilk zamanlar bu karar zor değildi 🙈 tatlı yedim yemek yedim uzandım hareket ettim sabahtan beri takip ediyorum ya ben hissedemiyorum yeri kaldığı için daha yavaş hareket ediyorum sanırım

Yarın 39+0 oluyorum . Kalıyor bir hafta 🥹 bu hafta içi senin doğurman lazım , yoksa iyice tükenecek umutlanırım 😵‍💫 evi topluyorum , çamaşırları yıkayıp yerleştiriyorum ben doğuma gidince iş kalmasın diye . Doğurmuyorum ve devamlı iş çıkıyor 😂
😂😂 bende hafta içi doğurmazsam iyice arabeske bağlayacam 😂😂

Evet uyku yok ağrılar başladıkça daha aceleci olunuyor ilk zamanlar bu karar zor değildi 🙈 tatlı yedim yemek yedim uzandım hareket ettim sabahtan beri takip ediyorum ya ben hissedemiyorum yeri kaldığı için daha yavaş hareket ediyorum sanırım
kahveyi dene bakalım , yinede birşey hissetmezsen doktora gidersin . Bende yürürken zorlanıyorum eve ellerim aşırı şiş ve uyuşuyor 😵‍💫

X