Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Aynen doğru söylüyorsun canım ben doğurduğumdan beri bi dün geldi eve erkek misafir ozaman anladım günlerdir bi annem bi eşimle nekadar rahatmışım. Bide kalmalı olduğunu düşünemiyorum. Yok yere eşinle de aran bozuluyor insanın burnundan getiriyorlar düşüncesizlikten başka bişey değil
Kesinlikle düşüncesizlik hiç bu yoldan geçmese hadi anlicam da kendisi 2 çocuk doğurmuş 😑

Ay bi çok bilmişki yani hani şey dicem e madem sütüm yaramıyor çocuk ishal oluyor mantıken kilo almasını etkiler bu durum madem öyle emzirmeyim ben niye uğraşıyorum ki vereyim mamayı gitsin 🤣🤣
Benim kızım kucağıma geldiğinde 3 ay geçmişti ilk döneminde durumu farklıydı malum o yüzden bunun ilk dönemlerini yenidoğum yapmış gibi yaşıyorum 🤭 ama bana da sorsan üçüncüyü yok yok yok anam yok tövbeler olsun moduna girerim 🤣🤣🤣
Ahahahha kesinlikle ya vallahi zor bak o dönem Allah bilir birde sen bilirsin ne kadar uzulmussundur bebeğin için ama her şeyde bi hayir var kendini toparlamissin..
Ben dükkanı kapattim🤣

Bende ona rağmen başlamadı kuzum bana da demişti bazen bu muayeneden sonra iki gün içinde geliyo bebek diye ama gelesi olmayınca gelmiyo kahverengi kanama bende de oldu iki gün sonra geçti son bir umut çarşambaya kadar bekleyecem ben de keşke normal yolla gelse ama günümde alındı artık suyum falan gelse belki suni sancı verir ama gelecek gibi durmuyor benim.benle yaşamayı seviyo sanırım kızım yapışık olarak 😂😂 Senin gelir umarım 🙏🏻 hepimiz için en hayırlısı olsun
Amin canım inşallah başlar sancım da boşa gitmemiş olur bugünki acılarım🙏🏻 senin çarşamba kaç haftalık oluyo neden beklemiyorsun günün mü doldu

Kızlar memlekete geldim biliyorsunuz kvyi Konyaya bırakmıştık kızına o gün kal dediler rahat edemem diye zorla eşimi getirttim bugün de aramış daha doğası yoksa gelin buraya bir gün de burda kalın diyor şaka gibi sanki ben Allah la anlaşma yaptım doğmayacağını garantiledim tövbe ya Antalyadan Konyaya gidicem kalmaya neyin kafasını yaşıyorlar bilmiyorum eşim de onlara uyuyor gidelim mi diye soruyor sen gideceksen git bir şey olursa abim beni götürür beni dedim ters ters 5 karış surat geziyor yanımda durup durup gel kal demenin anlamı ne bilmiyorum yarım saat dışarı çıktı ebebeğe gittik fenalık geçiriyordum sıcaktan kendisi de gördü bir de kv sürekli üşüyor cam pencere kapatıyor ben oramı buramı kapatıp sıcakta bunalıcam beni düşünen yok sinirlerim bozuldu iyice
Tövbe tövbe antalyadan konyaya birde ohooooo ölme eşeğim ölme gerçekten.. ayyy ben konyaya biraktiginizi bilmiyordum hiçbir planımız tutmadı mı ille arabanızla mi geldi😔

Canım o kadar anlıyorum ki şuan seni.
Evde sürekli memeler fora ve pijama altı modundayım.
Şimdi eşimin arkadaşları aradı 1 saate gelelim mi diye. Yaa cidden bu erkekler tam mallar niye geliyorsunuz evde lohusa kadın var. Yatak odam üst katta ve benim şuanda aşağıda pijama haricinde bişeyim yok. E merdivenden çıkmaya cesaretim de yok. Üzerime giyicem kalın bir sabahlığımı oturucam yanlarında ne yapayım.
Bu arada konudan çok bağımsız ama merdiven çık in ben iğne vurulmak için her gün inip çıktım evrt zorluyor ama çok faydası oluyo 4 kat birde ben inip çıktım..
Gerçekten şu erkeklerde keşke şu durumu bi kerede olsa yasasalar... arkadaşları da sinir bozucu niyetleri iyi ama 40 günü bekleyin be kardeşim şuna bak doğum yapalı 3 gün olmuş senin

Daha doğurmadan girdim bunun tribine bende bebek görmeye gelme olayı çok saçma geliyo bana neyini görmeye geliyolar anlamıyorum kimsenin kucağına vermeyi de düşünmüyorum minicik bebeği . Kendini sevdirecek bir yaşta olsa neyse diyecem de çoluk çocukla niye geliyolar mesela annem bana bakmaya mı geldi millete hizmet etmeye mi sinir oluyorum hiç istemiyorum kimseyi tek başıma bebeğimi alıp gitmek istiyorum kimsenin bilmediği bir yere
Son cümleni dün eşime kurdum bende hiç sevmem sevdiğimi paylaşmayı birde kv bana çok çektirdi o yüzden de ayrı gicikligim var ona karşı hiç sevdiresim bile yok😑 aynen birde bebek sürekli uyuyor ne zaman sevecekler uyurken severlerse de kizarim çocuk huysuzlanacak diye bakalım yarın benim sabır sınavım basliyor

Son cümleni dün eşime kurdum bende hiç sevmem sevdiğimi paylaşmayı birde kv bana çok çektirdi o yüzden de ayrı gicikligim var ona karşı hiç sevdiresim bile yok😑 aynen birde bebek sürekli uyuyor ne zaman sevecekler uyurken severlerse de kizarim çocuk huysuzlanacak diye bakalım yarın benim sabır sınavım basliyor
Demin kavga ettik bizde görüşmüyorum mesela ailesiyle yine geliyolar sanki beni değil çocuğu görmek için geliyorlar gibi yapıyolar leylekler getiriyor sanki çocuğu. Eşimde anlayışlı gibi davranıp sonra biraz üstüne gittikçe hemen savunmaya geçiyo o zaman senin arkadaşlarında gelmesin falan diye bende onları istemiyorum o zaman yapıyo. Yok arkadaş anlatamıyorum doğuracak olan benim ben kimi istersem o olur yanımda bu kadar basit değil mi bu ya. Sevmiyorum yalandan sahte ilişkileri 9 ay arayıp sormamış bir gün beni ne yüzle geliyo anlamıyorum

Ay kv ye gıcık oluyorsan Allah yardımcın olsun. Ben ilk kızıma hamileyken kv ye çok sinir oluyordum. Ne zaman kızımı kucağına alsa hiç durmuyordu , hep ağlıyordu 😂😂
Birgün ben evde tekim 15 günlük kızım , bize gelecekmiş . Yıkamak ister diye hızlı hızlı kızımı yıkayıp , kızım şimdi babaanne seni kucağına alınca pırtlıyorsun tuvaletini yapıyorsun tamam mı demiştim . Ve gerçekten kadın kucağına alınca acayip altına yapmıştı 😂😂

Amin canım inşallah başlar sancım da boşa gitmemiş olur bugünki acılarım🙏🏻 senin çarşamba kaç haftalık oluyo neden beklemiyorsun günün mü doldu
Çarşamba 41 olıuo nerdeyse aslında adet tarihime göre bugün 40 ı geçtim ama doktor ilk zamanlar gelişimi için üç beş gün geriye çekmişti adet tarihini. Doktora göre 39+5 bugün ama normalde 40+2 Çarşamba 40+5 falan oluyo doktor riske giriyo 40 ı geçtikten sonra diyor bazen kakasını yapsa anlayamayabiliyolarmış bir de hiç sancım çıkmıyor Nst de doğacak gibi durmuyorsun beklesen de diyo. İstersen bekleriz ama artık kilo da almıyo bir gram almamış son kontrolden sonra beni dinlersen bekleme riske girmeyelim dediği için cesaret edemedim bekleyemeye canım. Belki kendi kendine gelir bir anda suyum keşke öyle olsa sezeryan çok korkutuyo beni o kadar çektim alttan muayene çatı vs dediğin gibi ama zorlamakta istemiyorum 😞

Kızlar demin belimden bacağıma üç defa ard arda sancı girdi yürüyemedim dikelemedim sanki elektrik verdiler bana. Şimdi uzandım biraz daha iyiyim ama arada bacağıma vuruyor agrı neden olabilir

Çarşamba 41 olıuo nerdeyse aslında adet tarihime göre bugün 40 ı geçtim ama doktor ilk zamanlar gelişimi için üç beş gün geriye çekmişti adet tarihini. Doktora göre 39+5 bugün ama normalde 40+2 Çarşamba 40+5 falan oluyo doktor riske giriyo 40 ı geçtikten sonra diyor bazen kakasını yapsa anlayamayabiliyolarmış bir de hiç sancım çıkmıyor Nst de doğacak gibi durmuyorsun beklesen de diyo. İstersen bekleriz ama artık kilo da almıyo bir gram almamış son kontrolden sonra beni dinlersen bekleme riske girmeyelim dediği için cesaret edemedim bekleyemeye canım. Belki kendi kendine gelir bir anda suyum keşke öyle olsa sezeryan çok korkutuyo beni o kadar çektim alttan muayene çatı vs dediğin gibi ama zorlamakta istemiyorum 😞
Normal tarihine göre evet çarşamba artık doğsa iyi olur canım. Benim doktorum da 40ın üstüne 3-4 gün daha beklerim ama tam 41+0’ı beklemem dedi bugün. İnşallah ikimizin de günü dolana kadar kendiliğinden sancısı başlar ben de açılma vs yoksa hiç suni sancı taraftarı değilim çok korkuyorum ondan😔

Demin kavga ettik bizde görüşmüyorum mesela ailesiyle yine geliyolar sanki beni değil çocuğu görmek için geliyorlar gibi yapıyolar leylekler getiriyor sanki çocuğu. Eşimde anlayışlı gibi davranıp sonra biraz üstüne gittikçe hemen savunmaya geçiyo o zaman senin arkadaşlarında gelmesin falan diye bende onları istemiyorum o zaman yapıyo. Yok arkadaş anlatamıyorum doğuracak olan benim ben kimi istersem o olur yanımda bu kadar basit değil mi bu ya. Sevmiyorum yalandan sahte ilişkileri 9 ay arayıp sormamış bir gün beni ne yüzle geliyo anlamıyorum
Seni çok iyi anlıyorum canım sahte ilişkileri bende hiç sevmem.. dogumuma yakın banada bi ilgiler bisiler başladı.. onlara göre öyle el kiziyiz her zaman..
Aynen bende senin gibi düşünüyorum doğuran biziz hasta olan dikisleri olan biziz ama insanlar neden düşünülüyor anlamıyorum.. sırf eşimin hatrina bir şey demiyorum yüzlerine karşı ama eğer laf çarparsa kv direkt yüzüne karşı carpicam lafi

Ay kv ye gıcık oluyorsan Allah yardımcın olsun. Ben ilk kızıma hamileyken kv ye çok sinir oluyordum. Ne zaman kızımı kucağına alsa hiç durmuyordu , hep ağlıyordu 😂😂
Birgün ben evde tekim 15 günlük kızım , bize gelecekmiş . Yıkamak ister diye hızlı hızlı kızımı yıkayıp , kızım şimdi babaanne seni kucağına alınca pırtlıyorsun tuvaletini yapıyorsun tamam mı demiştim . Ve gerçekten kadın kucağına alınca acayip altına yapmıştı 😂😂
Senin bebis çok akilliymis🤣🤣 bende mi bi denesem acaba ahahah

X