2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    272
Bez konusunda sleepy natural çok kücük ve ince sızdırıyor sleepy bio naturalden memnunum güzel tutuyor ama birazcık pişiği oldu emin olamadım Molfix aldım ama Molfix sarı paket pure soft daha iyi diye onu aldım ama acayip sızdırıyor bıktım üst değiştirmekten malesef büyük paket almıştım bitsin diye takıyorum ama çok sıkıldım arkası özellikle hep kayıyor sürekli kakası taşıyor çok can sıkıcı bir de pahalı yani sleepy bio naturalden devam edicem ben
Kardeşim molfixin mavi paketi daha iyi. Sakın pahalı diye sarı pakete aldanma diye öğütledi beni. Gercekten mavi güzel cıktı ancak arka bariyeri dar yapmıslar. Her bez bağlamamda elimle orayı açmazsam sızdırabiliyor. Düzeltince sorun kalmıuor. Hatta sleepyden daha kaliteli duruyor içi.

Bebeğin çekim gücüyle pompaların ki bir değiş diyor dr lar. moral yüksekliği çok önemli. Benim sütüm bol, şelale gibi akıyor diye düşünün. Bebeği de bol bol öpün koklayın beyine sinyal gidiyormuş kıssadan hisse öyle diyim:) takılmayın lütfen ona

evet mantıklı, teşekkür ederim ☺️
bakalım yeter ki düzelsin bian önce inşallah:KK43:

memenin yumuşaklığı ile süt miktarı arasında hiçbir bağlantı yokmuş. Bizim artık haftalarımız ilerledi o yüzden zaten dolu dolu şiş olmaması gerekiyormuş çünkü beyin bebek emmesine göre üretim yaptığı için şiş olmaması asıl normal olanmış, buna takılmayın ☺️ karışık anlattım ama benim de son haftalar yumuşadı ama oğlum gayet kg aldı şükür. ısrarla meme devam sadece

ay evet ya bez küçük çıktı bio natural bulamadım dün hızlıca migros hemen den söylemiştim. bacak kenarını sıkmış anlamadım o lastik kısmı da esnek ben mi sıktım çektim çok anlamadım. ama küçük olduğu kesin
Teşekkür ediyorum asıl morali siz verdiniz. 🥰 Evde moral bozan bir eş var şu ara 👀

uguurbocegii uguurbocegii canım ben perşembe günü sağlık ocağına gittim derdimi anlattım doktor bi krem vermişti, onu kullanıyorum eskisi gibi tuvalet sonrası ağrılarım yok biraz daha azaldı. Prospektüsü okudum epizyotomi gibi kesilerin çatlakların iyileşmesine yarıyormuş. Kremin ismi Fito istersen sen de eczaneden alabilirsin

Çok haklısın kuzum ama mesela benim bebeğim aaaasla 4 saati beklemez gündüzleri. Yani uyaniksa 2yi bile beklemiyor ve asla sakinlesmiyor meme istiyorsa 🥲
Canım slingle tutarsan gündüzleri evde ne kadar içinde tutuyorsun bı sure sonra dolaşımı etkiler mi diye düşünüyorum da

• Beğen
Reactions: The
ben hiç yapmadım burda yazmıştı arkadaşımız eğer serin tutarsanız çocuğu hırıltılı az olur diye onu deniyorum ☺️
Doğru ,sıcaklığı ayarrlamaya calisiorum gece gündüz farki var burda baya, usuturum diye de korkuorum , canım elleri ılık ya da soğuk oluyor mu siizn geceleri vücudu gayet sıcak, kundak herzmaan yaoamiyorum durdurmuyor yani

Canım slingle tutarsan gündüzleri evde ne kadar içinde tutuyorsun bı sure sonra dolaşımı etkiler mi diye düşünüyorum da
Valla canım günlük 2 3 saat parka çıkıyoruz genelde. Orda hep slingde. Evde de belli olmuyor yani bir iki saat duruyor. Bir şey olacağını sanmıyorum

defnelara defnelara canım burun aspiratorunu ne sıklıkla kullanıyorsun 4gundir akşamları yatmadan ses geldiği için yapıyorum ben 9civari
Canım maalesef hasta olduğu için sürekli tıkanıyor o yüzden bugünlerde 4-5 kere yapmak zorunda kalıyorum çekmezsem nefes alamıyor. Çekmeden önce 2-3 damla serum fizyolojik damlatıyorum çok hafif çekiyorum güçlü çekmiyorum korkudan zarar veririm diye

Anca dönüş yapıyorum mesaja . Maşallah size. 🥰 iki gündür mamayı günde bire düşürdüm. Çiş çok az yapıyor. Ama büyük tuvaletinde azalma olmadı sürekli yapıyor. Çiş yapması mı gösterge yani? Ne zaman istese emzirdim. Ama akşam artık sinirlendi bence doymadı. Mama verdim yine :KK43: beslenme en kötü oldugum konu. Sanırım faydalı seyler tüketmiyorum artık. Sabah iyi bir kahvaltı yapıp akşama kadar sadece su içiyorum.yemek yapacak vakit bulamıyorum geçiştiriyoruz şu ara. Eşim de alısveris yapmayı unutuyor vs önemsemiyor pek iş yoğunlugından aklına gelmiyor. Su alıp gelse şükrediyorum şu ara
Canım iyi bak kendine en azından aralarda ağzına kuru üzüm kuru incir hurma ne bileyim ceviz gibi şeyler at ağzına elma armut da tüketebilirsin. Ihmal etme kendini bebişin sana muhtaç ona güzel sütler gönder.🙏🏻 Bu arada bana doktorum günde en az 4-5 çişli bez demişti. Tabii ayına göre değişir mi bilemem bunu dediğinde bebeğim 20-25 günlüktü sanırım

Canım maalesef hasta olduğu için sürekli tıkanıyor o yüzden bugünlerde 4-5 kere yapmak zorunda kalıyorum çekmezsem nefes alamıyor. Çekmeden önce 2-3 damla serum fizyolojik damlatıyorum çok hafif çekiyorum güçlü çekmiyorum korkudan zarar veririm diye
Anladım canım bende tikandikca yapayım ozaman

Valla canım günlük 2 3 saat parka çıkıyoruz genelde. Orda hep slingde. Evde de belli olmuyor yani bir iki saat duruyor. Bir şey olacağını sanmıyorum
Ne güzel yapiosunuz 3 4 kere çıktım dışarı gezdirdim 17 günlükken başlamıştım şimdi hasta eder miyim korkusu geldi bı bana ya havalar da degisyor sürekli, slingi ben de uzatayim belimin yettiğince

• Beğen
Ne güzel yapiosunuz 3 4 kere çıktım dışarı gezdirdim 17 günlükken başlamıştım şimdi hasta eder miyim korkusu geldi bı bana ya havalar da degisyor sürekli, slingi ben de uzatayim belimin yettiğince
Ben mecburum kuzum 2.5 yaşında bir çocuğum daha var onun için çıkıyorum. O olmasaydı muhtemelen ben de bu kadar uzun cikmazdim usenirdim 😂 ama şu an istesem de usenemiyorum. Slinge koyunca uyuyor şimdilik zaten aç değilse. Rüzgar olunca da yüzünü rüzgar gelmeyen tarafa çeviriyorum falan bir şekilde ayarlamaya çalışıyorum, havalar soğuk değil zaten hafif rüzgarlı burda

Sen yine de doktoruna sor canım çünkü benim doktorum aspiratörü kullanma ödem olur daha çok tıkanır dedi ama ben dinlemedim çünkü nefes alamıyor hasta olduğu için mecbur çekiyordum
Evet tıkalı olunca yapın diyorlar da tıkalı sesten belli oluyir canım inşallah ödem olmaz ne yapalim

Ben mecburum kuzum 2.5 yaşında bir çocuğum daha var onun için çıkıyorum. O olmasaydı muhtemelen ben de bu kadar uzun cikmazdim usenirdim 😂 ama şu an istesem de usenemiyorum. Slinge koyunca uyuyor şimdilik zaten aç değilse. Rüzgar olunca da yüzünü rüzgar gelmeyen tarafa çeviriyorum falan bir şekilde ayarlamaya çalışıyorum, havalar soğuk değil zaten hafif rüzgarlı burda
Anladım canım kolaylıkla geçsin su süreç, ama bugün beni bitirdim mahvoldum ya hiç uyumadı koyunca hep kucakta bel sırt gitti, dünde her koydigimda yatmıştı nerdeyse

• Beğen
X