Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    70
Ben bi öğrenemedim ya cinsiyeti bütün şeyler beni buluyor 😂😂arkadaş dedi bir önceki çocuğun göbek deliğinden bir sonraki çocuğun cinsiyeti belli oluyormuş

IMG_5990.jpeg

Ayyyyyy sağlıkla gelsin ya. İnsanın içi tuhaf oluyor rüyasında bebeği görünce 😅 kıpır kıpır oluyor . Sende hep iyi şeylere odaklan
Ben genelde kız gördüm kız hissettim hepte ama ısrarla kayınvalidem erkek diyor erkek hissediyor onun canı yıllarca kocasına yapmadığı fedakarlığı bize ismi koydurarak vefa borcunu ödemek 🤣🤣🤣🤣

merhabalar kızlar yoğunluktan yazamadım ama canım çok sıkkın fetal fraksiyon yetersizliğinden yeniden kan vericem. neden olur ki böyle bi şey.😏 bu arada yazılanları okuyamadım umarım herkes iyidir 🤗❤️
Canım kaçıncı haftada verdin kanı. Genelde 12 hafta altına tavsiye etmiyorlar daha dna Kana geçmedi diye

Ben de 3 gündür bir grip geçirdim crp 9 çıkmış normali 0-5 arası. Hafif enfeksiyon var gibi ama bol su içerek geçirmeye çalışıyorum antibiyotik almak istemiyorum kızlar, antibiyotik kullananlar sizin crp niz kaçtı
Benim crp 7 çıkmıştı. Ateşim çıkmaya başlayınca ve çok ağrım olunca hemen içtim

Ben genelde kız gördüm kız hissettim hepte ama ısrarla kayınvalidem erkek diyor erkek hissediyor onun canı yıllarca kocasına yapmadığı fedakarlığı bize ismi koydurarak vefa borcunu ödemek 🤣🤣🤣🤣
Ya ismi ne çok merak ettim kayınpederinin 😀 kız okutsana benim ismimi koyun demesin kız

Hemen gidip göbeğimi çekmem pekii🤣🤣🤣 inanırmısın bugün duştan sonra baktığımda bi tuhaf geldi göbek deliğim aşagı gibi sanki
Bende anlamadım bazı yerlerde bi önceki çocuğa bakın diyor bazı sayfalarda hamile olanlar kendi göbeğine baksın diyor 😂😂😂ilk oğlum aşagı ikinci oğlumda ne yukarı ne aşagı yuvarlak top gibi😄bide arkadaş ebe baktı benim çocuğa dedi insanız inanıyoruz yaa🤣

Birde kesin kız ve erkek çocuğu olacak annelere bi sorum var. Hamile kadının idrar rengi erkek çocuk sarı yeşil kız çocuk turuncumsu idrar oluyormuş 🙃🤣sizce doğrumu

Hanımlar rüyamda bebeğimi gördüm ama iki taneydi 😂 ultrasonuna bakıyorduk ve bacaklarının arasından bir bacak daha çıkmıştı bacağı tutuyordu doktor da ikiz diyordu 😂 tek olduğundan eminim ama yine de ilginçti😊

Birde kesin kız ve erkek çocuğu olacak annelere bi sorum var. Hamile kadının idrar rengi erkek çocuk sarı yeşil kız çocuk turuncumsu idrar oluyormuş 🙃🤣sizce doğrumu
Benim fetal dna erkek dedi artık kesin diye söylüyorum ben idrar rengim hep koyu turuncu Hatta az su mu içiyorum diye düşünüyorum ama günlük 2.5 lt altına düşmüyorum .

Hanımlar rüyamda bebeğimi gördüm ama iki taneydi 😂 ultrasonuna bakıyorduk ve bacaklarının arasından bir bacak daha çıkmıştı bacağı tutuyordu doktor da ikiz diyordu 😂 tek olduğundan eminim ama yine de ilginçti😊
Bende idrar bulanık olursa erkek parlak olursa kız diye biliyorum
Bir de mor lahana testi var nette yaz çıkar ama tabı bu testi 7-8 haftalık yapmak gerekiyor sanırım

Ben direkt nifty yaptırdım, dün kan verdim sonuç önümüzdeki hafta içi çıkar dediler, riskli çıkarsa hiç ama hiç üzülmeyin çünkü yaştan dolayi öyle çıkması muhtemel ikili testin. İkili testte önemli parametrelerden biri yaş. Hatta Dr yaş 35 ustuyse zaten otomatik riskli çıkar dedi.
canım fetal ile nifty arasında ki fark ne acaba ben de nifty yaptirdim

X