Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    69
Selamün aleyküm arkadaşlar.bayadir giremiyordum .iyisinizdir inşallah. 13+6 oldum. Geçen çarşamba kontrole gittim Dr hem kendi baktı hem ense kalınlığı için büyük ultrasona gönderdi. Kendi cinsiyet belli olmaz daha dedi.obur ultrasondaki Dr a bı bakın tahmin etsenizde olur dedim. Kadın baya inceledi kıza bnzettim dedi. Bı oğlum var inşallah değişmezse birde kızım olacak. ❤️☺️

Kızlar bana dua edin ya Allahın bildiğini kuldan saklayamayacağım hepimiz hamileyiz dualarımız kabul olur iki güzel sağlıklı elhamdülillah oğlum var Rabbim bir de sağlıklı kız çocuğu nasip etsin bana inşallah 🤲🏻🤲🏻😌😇
Amin ben de aynı durumdayim, ben de dualarınıza talibim sağlıklı hayırlı kız çocuk için ☺️ Kaçıncı haftadasiniz, Dr yorum yaptı mi hiç?

Bende geçen hafta cumartesi günü genokstan nipt testi için kan verdim pazartesi calisilmaya başlandı diye mesaj geldi ama sonuç hala çıkmadı acaba bir terslik mi var geçen sene yaptirdigim 4 günde çıkmıştı bu hala çıkmadı inanılmaz korkmaya başladım. Başına böyle bişey gelen var mı hiç 😔
Bende 30nda verdim bekliyorum gazi Ünv hastanesinde

Amin ben de aynı durumdayim, ben de dualarınıza talibim sağlıklı hayırlı kız çocuk için ☺️ Kaçıncı haftadasiniz, Dr yorum yaptı mi hiç?
Yarın 13. Haftama giriyorum ikili tarama için kan verdim sonuçlar 15güne çıkar dedi o zaman gelirsin dedi ölçüm yaparken tahminde bile bulunmadı konuşma yoksunu suratsız bi doktorum var değiştirmem gerekiyor sonuçları öğrenip başka doktora gideceğim.

Hepsi desem. Benim hepsi Ramzi teorisi kese şekli Çin Rus yüzük kan değişimi hata şu bıçak makas olayı varya o hepsi kız çıktı. Hatta ye ekşiyi çıkar Ayşe’yi derler ya o bile doğru ben sürekli ekşi yiyordum . Ama sonuç erkek 🤣 ya hepsi yanıldı 😂😂
Bide nub teorisi var ona dikkat ettin mi 😄

Evet canım Afyonda olan olay bizim Burda yani 🥺aynen bebişi düşünüyorum zaten sadece gece rüyalarıma girdi bugün bebiş
Kayınvalidem de rüya görmüş oğlan görmüş rüyasında doğru anne sen oğlan doğurdun dedim 😀
Ayyyyyy sağlıkla gelsin ya. İnsanın içi tuhaf oluyor rüyasında bebeği görünce 😅 kıpır kıpır oluyor . Sende hep iyi şeylere odaklan

Cnm ben de yeni verdim ikili için kan bana da normal ense kalınlığı dedi sadece ben de aynen sormadım hiç.burun kemiği hakkında birşey demedi.ama verdiği bir kağıtla beni kan verme bölğmüne yönlendirdi. Kağıdı oraya verip kan verdim.kağıtta yazıyordur kesin değerler ama aynen ben de aceleyle gidip kabı verdim hiç kağıda bakmak aklıma gelmedi🤷‍♀️🫢 kağıt orada kaldı geri vermediler bana. Ama gönlümüzü ferah tutalım inşallah çok güzel sonuçlar alırız hepimiz de ikiliden de Allahın izniyle🤲
Benimde aynısı oldu hiç kağıta bakmak çekmek aklıma gelmedi hiç fetal DNA falan demedi doktor direk ikili dedi

1 hafta dediler hatta birkaç iş günü dediler 12.gun bugün hala yok 14 haftalık oldum çok şükür tüp bebek doktorum ayrıntılı inceledi kalp parmaklar vesaire hersey iyi çok şükür cinsiyette kız ama test sonucu gelse sanki daha rahatlicam
inşallah yakında gelir 👍 benim dna oranı yetersiz dediler tekrar kan vereceğim. endişelendim biraz.

merhabalar kızlar yoğunluktan yazamadım ama canım çok sıkkın fetal fraksiyon yetersizliğinden yeniden kan vericem. neden olur ki böyle bi şey.😏 bu arada yazılanları okuyamadım umarım herkes iyidir 🤗❤️

X