Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 48,8%
  • erkek

OY: 96 47,8%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    201
Ee yani ikimiziz sadece heralde. 1gün var aramızda 😀😀 durumun nasil bugun başım çok ağrıyor benim dun gece biraz karında sertlik oldu geçmedi ama gelen giden olmadı 😀😀😆 sende durumlar nasl
Bende de karin sertleşmesi bas ağrısı bacak ağrısı çok oluyor ama gelen giden yok bende doğurmak istiyorum artık 5 kayiptan sonra Allah nasip ederse ilk cocugum olacak az kıpırdadiği gün ömrümden ömür gidiyor biran önce kavuşmak istiyorum

Bende de karin sertleşmesi bas ağrısı bacak ağrısı çok oluyor ama gelen giden yok bende doğurmak istiyorum artık 5 kayiptan sonra Allah nasip ederse ilk cocugum olacak az kıpırdadiği gün ömrümden ömür gidiyor biran önce kavuşmak istiyorum
Yaa rabbim sag salim kucağına almayı nasip etsin evladını 🧡 az kaldı inşallah

kızlar benım israrda yine kan çıktı. Magnezyum ve kanım düşmüş yine ilacta kullanıuorım ama yine gündengüne düşüyor. Başına gelen varmı acaba. Kum yada taş geçtiyormuşum sancılarımın sebebi o. Erken doğumumtetikler dedi doktor. Perşenbe kendi doktoruma gideceğim bakalım o ne diyecek

kızlar benım israrda yine kan çıktı. Magnezyum ve kanım düşmüş yine ilacta kullanıuorım ama yine gündengüne düşüyor. Başına gelen varmı acaba. Kum yada taş geçtiyormuşum sancılarımın sebebi o. Erken doğumumtetikler dedi doktor. Perşenbe kendi doktoruma gideceğim bakalım o ne diyecek
Canım tansiyon problemin yoksa magnezyumlu mineralli maden suyu iç o baya iyi geliyor belki faydası ollur

X