Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    141
Günoooo canlar, gününüz güzel geçsin,bebişleriniz bol hareket etsin anneciğine selam versin🥰.
20. haftaya gireceğim kasıklarımda birkaç gündür hafif regl ağrısı gibi ağrı hissediyorum bebeğim büyüyor diye mi acabaa?🥹

Selam kızlarrr bugün kontrolüm vardı doktor bacak bel baş agrilarin olabilir dedi normalmis magnezyum verdi kullanmaya basladım. Prenelac vitamine de doguma kadar devam edilecekmis

Günoooo canlar, gününüz güzel geçsin,bebişleriniz bol hareket etsin anneciğine selam versin🥰.
20. haftaya gireceğim kasıklarımda birkaç gündür hafif regl ağrısı gibi ağrı hissediyorum bebeğim büyüyor diye mi acabaa?🥹
Bana da oluyor ara ara 20+3'teyim. Sürekli ve aşırı şiddetli olmadıkça tüm ağrılar, sızılar, garip hissetmeleri normal karşılamaya çalışıyorum. Nitekim hepsi de geçiyor çok şükür. :)

Kızlar bana amniyosemtez yapılacak direlt fetal olmuyor dediler dua edin nolur bebeğim sağlıklı olsun
Kuzucum rahat ol. Ben cok yaptıranla gorustum doktorlarla da gorustum cok basit bi işlem. Risk vs diyenler için cok aldırış etme amniyosentezle bebegine bişey olan birini hiç gormedim duymadım. Her ay kan veriyoruz risk onda da var ona bakılırsa. Sen içini rahat tut bebeğin daha gelişim gosteriyor suan down veya baska hastalık teshisi için değil sadece cinsiyet için giriyosun işleme Allah caresiz dert vermesin merak etme geçicek bu da.

kızlarr selam nasılsınız ? ne zamandır giremiyorum ne var ne yok ? biz geçen hafta rutin kan tahlillerimizi verdik aslında referans dışı değerler vardı kaç tane hatta korkmuştum ama doktorumuz gayet iyi dedi :) önümüzdeki hafta da sanırım detaylı ultrasonumuz var. dua edelim birbirimize kızlar hepimizin evlatları sağlıklı olsun

Kuzucum rahat ol. Ben cok yaptıranla gorustum doktorlarla da gorustum cok basit bi işlem. Risk vs diyenler için cok aldırış etme amniyosentezle bebegine bişey olan birini hiç gormedim duymadım. Her ay kan veriyoruz risk onda da var ona bakılırsa. Sen içini rahat tut bebeğin daha gelişim gosteriyor suan down veya baska hastalık teshisi için değil sadece cinsiyet için giriyosun işleme Allah caresiz dert vermesin merak etme geçicek bu da.
İnşallah canım.Ama iş çok farklı boyutta.konjenital adrenalin hiperplazi denen şey olabilir dedi büyük ihtimal.Ve dünden bakıyorum çok kötü Bi rahatsızlık yavrum ömür boyu ne ilaçlara ne işlemlere maruz kalıcak.Aplamaltan helak oldum

X