Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    133
Merhaba. Bugun itibariyle 15 gun adetim gecikti. 1 hafta once test yapmıştım, silik bir cizgi var gibiydi ama gozle gormesi bile zordu. Dun tekrar yaptim cizgi hala cok silikti. Arada gecen 1 haftada baya netleşmiş olmasi gerekirdi diye düşünüyorum. Emin olamadim pek o yuzden. Dun hemen sabah saglik ocagina gittim test vermek icin ama doktorum yoktu veremedim. Bugun sabah da gidemedim. Merak da ediyorum ama şimdilik hastaneye vs gitmeye üsendim açıkçası. Neden testteki cizgi netlesmemis olabilir sizce? Yarin gidip kan testi verecegim insallah.

Merhaba. Bugun itibariyle 15 gun adetim gecikti. 1 hafta once test yapmıştım, silik bir cizgi var gibiydi ama gozle gormesi bile zordu. Dun tekrar yaptim cizgi hala cok silikti. Arada gecen 1 haftada baya netleşmiş olmasi gerekirdi diye düşünüyorum. Emin olamadim pek o yuzden. Dun hemen sabah saglik ocagina gittim test vermek icin ama doktorum yoktu veremedim. Bugun sabah da gidemedim. Merak da ediyorum ama şimdilik hastaneye vs gitmeye üsendim açıkçası. Neden testteki cizgi netlesmemis olabilir sizce? Yarin gidip kan testi verecegim insallah.
Üşenmeyin, bismillah deyip bir hastanede kan verin :) hayırlı haberler inşallah

Merhaba arkadaşlar. Bende 5 haftalık hamileyim adetimden bir hafta önce lekelenmem başladı adet olucam sandım adetim geçince test yaptım pozitif. Kanda da 971 çıktı. Fakat bebeği göremedi doktor salı gidicem. Lekelenmeye de yerleşmediir dedi ama içim rahat değil kızımda böyle olmamıştı hiç. Birde lekelenmem hala devam ediyor pembe kahverengi ve hafif kasık ağrısı bazen artıyor ağrım. Normal midir acaba yaşayan var mı bunları
Bende de hafif lekelenme var akşam doktoruma soracağım. Birşey yoktur panik yapmayalım. Nasılsınız bu arada ?

kızlar bugün yaptığım test iki gün var adete

Eklentiler

• 95a56196-ffdc-41f2-b4f8-e74df9aa8cb7.jpeg
    95a56196-ffdc-41f2-b4f8-e74df9aa8cb7.jpeg
    48,2 KB · Görüntüleme: 322
kızlar bugün yaptığım test iki gün var adete
Bendeki testler bozuk galiba ya. Silik çıkıyor. Bir hafta, sonra 10 gun arayla da test yaptim hala silik cikiyor. Bu testin aynisi. Yani ya hic ikinci cizgi cikmaz ya da netlesir zamanla aslinda ama. Yarin test verince anlariz bakalim hayirlisi

Benim kesinlesti hanimlar. Hamileyim. Ama son adet tarihime gore Eylul görünüyor. Ben eylul grubuna kaciyorum. Hepinize hayirli olsun insallah

Yarın adet günüm hayırlısı bakalım 😊
Arada girip bakıyorum sayfaya gelenler var mı diye?
Hayırlısı ile buradayım diyebilelim inşaallah😊

X