Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 5 50,0%
  • erkek

OY: 4 40,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 10,0%

• Ankete Katılan
    10
Merhaba Anneler ben Perşembe günü beta değeri 1318 çıktı sonra cumartesi tekrar verdin 1368 çıktı doktor dış gebelik olabilir dedi pazarteis tekrar gel dedi yaşayan var mı 5 haftalık gebelikteyim
Maalesef canım, ya kimyasal gebelik yada dış gebelik olabilir dış gebelikse ilaçla düşürülüyor sürekli beta takip ediliyor bu süreçte

Yazması lazım hem hangi bakteri oldugu hem de hangi ilaçlara duyarlı oldugu o bakterilerin. Belki doktorun ekranına düşüyordur
Belki de, yarın bi hastaneyi arayayım olmadı
Idrar yolu enfeksiyonunuz varsa yaban mersini yiyebilirsiniz, ben hatta hapini da kullaniyorum iyi geliyor sonucta bitkisel icinde baska hicbirsey yok . Doktorunuza da danisabilirsiniz. Cocuklugumdan beri cektigim icin ara ara onlem aliyorum😅
Az önce almıştım yaban mersini, iyi olmuş bari ☺️

Ben çarşamba kan verdikten sonra tekrar vermedim, umarım artıyordur. Sağlık ocağı bakmıyor özeldeki doktor da hiç ver demedi. Bakalım 🙏🏿

Selam kızlar sanırım bende aralıkta doğurucam sat 13 mart kaç haftalık falan gitmedim doktora sadece ilk öğrendiğimde bi baktırdım evet gebelik var dedi o kadar. Herkse hayırlı olsun.

Maşallah kuzum. Benim de iki gündür midem yanıyordu. Bugün bulantı gibi hafif hafif başladı. Daha 4-5 civarı benimki. Keseyi görmedik henüz. Salı randevumuz. Prilam ilaç mı kuzum? Doktor'un mu verdi? Kötü olacak olursam benn de isteyeyim
Evet kuzumm evet gece 2 adet almamı istedi doktor hep tek aldım ben 🥹 benimde öyleydi kuzum hafifti şimdi bir tık daha çoğaldı ve halsizlik başladı🥹

edahandro edahandro canımcım sen ne zaman gideceksin doktora kese için
Canım seninle benim adet ve bebiş doğum günlerimiz çok benzer. Benimki tüp bebek farkımız bu ❤ ben salı gün gideceğim kese için. Ama aslında yarına çağırmışlardı. İşim sebebi ile yarın gidemiyorum. Sen de gitsen bu hafta görebilirsin gibi geliyor bana 😍🙏 sen ne zaman göreceksin?

Ben çarşamba kan verdikten sonra tekrar vermedim, umarım artıyordur. Sağlık ocağı bakmıyor özeldeki doktor da hiç ver demedi. Bakalım 🙏🏿
Ben de sadece iki kez verdım kuzum merak etme. Artıyordur inşallah. Ben her gün ıdrar testiyle takip ediyorum, hem zevkine yapıyorum, hem hoşuma gidiyor 😅 varsa idrar testin sen de yap istersen.

Kızlar selam ev işlerini nasıl yapıyorsunuz? Süpürge yapmak istiyorum ama bilemedim
Süpürge hiç yapmadm kuzum. Dün ilk defa mopla çok az kendimi yormadan sildim bir iki odayı. Biraz saldım ben ya. görmezden gelmeye çalışıyorum. Eşim Süpürüyor sağolsun. Yemek yaparken zorlandım bugün. Midem bulandı gibi oldu. Bence kalp atışına kadar kendimizi çok yormamalıyız.

Canım seninle benim adet ve bebiş doğum günlerimiz çok benzer. Benimki tüp bebek farkımız bu ❤ ben salı gün gideceğim kese için. Ama aslında yarına çağırmışlardı. İşim sebebi ile yarın gidemiyorum. Sen de gitsen bu hafta görebilirsin gibi geliyor bana 😍🙏 sen ne zaman göreceksin?
Ben de salı gideceğiimm, aslında enfeksiyon olduğu için eşim yarın gidelim diyor da bende de çok iş var yarın sıkıştırmış olucam kendimi :KK43:
Ben de sadece iki kez verdım kuzum merak etme. Artıyordur inşallah. Ben her gün ısrar testiyle takip ediyorum, hem zevkine yapıyorum, hem hoşuma gidiyor 😅 varsa idrar testin sen de yap istersen.
Ay yok alacaktım da neyse dedim alsaydım keşke 😅

Merhaba, Kan değerinde görür görmez başladım. Benim pıhtılaşma sorunum var. Daha önce de kimyasal gebeliklerim var. Doktorum böyle uygun gördü.
Hemen hemen benim de benzer sorunlarım var. 1 tane kimyasal geçirdim.1 tane 8. haftalikken kalbi durdu. Test istedik kromozomlar temiz geldi kan pıhtılaşmasi testinde bazı değerlerim heterozigot geldi. Şu anda da idrar testim pozitif kan vermedim. O yüzden merak ettim

Kızlar selam ev işlerini nasıl yapıyorsunuz? Süpürge yapmak istiyorum ama bilemedim
Yapacak isteği kendimde bulabilirsem her işi kendim yapıyorum canım. Ev de süpürüyorum çamaşır da asıyorum topluyorum banyo da temizliyorum. Tek dikkat ettiğim deterjan kullanmamak, solumamak. Çamaşır suyu, aspirin, kireç sökücü vs. Çok kullanmam gerekirse eşime söylüyorum o hallediyor hızlı bir şekilde. Tavsiyem de bu yönde tüm arkadaşlarıma. Riskli gebelik değilse ya da ekstrem durumlarınız yoksa tabi ev işi konusundaki tavsiyelerim…

Hemen hemen benim de benzer sorunlarım var. 1 tane kimyasal geçirdim.1 tane 8. haftalikken kalbi durdu. Test istedik kromozomlar temiz geldi kan pıhtılaşmasi testinde bazı değerlerim heterozigot geldi. Şu anda da idrar testim pozitif kan vermedim. O yüzden merak ettim
Bence vakit geçirmeden iyi bir kadın doğum doktoruna gidin. Sizin değerlerinize göre ilaçlara başlatır. Bana kese görününce oksapar a başlıycaz diyen doktorlar da oldu ama 2 tane kimyasalım olduğu için bu doktorum kan değerinde görür görmez başlattı. Hiç geç kalmayın bence

6. Haftada lekelenmem olmuştu bir hafta boyunca bişey yapmadım. Doktor kontrolünde tamam normal hayatına dönebilirsin deyince işlerimi kendimi çok yormadan yapıyorum eşimle beraber tabiki. Her işi de yapıyorum mecburen. Bu aralar halsizlik mide bulantısı falan olduğu için ne kadar enerjim olursa tabi

Ben henüz keseyi görmediğim için kendimi çok yormamaya çalışıyorum nolur nolmaz. Robot süpürge var onu açıyorum o olmasa eşime bi tuttururdum sanırım. Onun dışında bulaşık makine boşaltma doldurma kısmını bazen eşim bazen ben yapıyoruz başka da bi şey yapmadım 1 haftadır

X