Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 41,2%
  • erkek

OY: 9 52,9%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,9%

• Ankete Katılan
    17
Kızlar merhaba cuma günü kahverengi lekelenmem oldu 1 saat sonra kırmızı şekilde sulu bir kanama oldu. Hemen yatış verdiler günde 3 kez fitil olarak progestan aldım. Şuan çok az kahverengi bir şekilde lekelenme devam ediyor. Çok şükür kese etrafında kanama yok bebeğimin kalp atışı falan da iyi. Bu durumu yaşayanlar varsa bol bol yatsın dinlensin. Stres yapmayın. Doktorlar kahverengi olduğu sürece korkma dedi. İnşallah hepimiz sağlıklı sorunsuz bir şekilde bebeklerimizi kucağımıza alırız 🌸

Merhaba canım ben de hiç lekelenme olmadı çok şükür fakat bana da Protestan fitil verdi dr sabah akşam olacak şekilde. Sadece progestron hormonum 6+6 14 çıktı diye verdi. Devlete gittim neden progestrona bakıp vermiş ki hamile kalmak için bakılır o değere ve sen hamile kalmışsın o değerle işin kalmamış dedi. Her ihtimale karşı ben de kullanayım dedim sizde neden verilmişti normal mi bu verilme nedeni
Bende kullanıyorum ama ben günde bir gece yatmadan önce kullanıyorum doktor bana da önlem amaçlı vermişti kanama vs yoktu 12. Haftaya kadar kullan dedi bebeğin daha sıkı tutunmasını sağlar kasıktaki kramplara iyi gelir demişti

Bide aşırı yorgunluk var bende ya çok halsizim hiçbir şeye halim yok küçücük bir işe bile azıcık katlanacak kıyafet var ama yapmak istemiyorum sabahtan beri yarın işe gitcem stresi var çok mutsuz hissediyorum bugün🥲
Ben izin aldım. Her toplantıda çok yoğunuz bıkbık yaptılar hani beklediler ki ben iznimi iptal edeyim dicem, demedim. Yeter aman

Kızlar ilk defa kahverengi akıntı yaşadım az önce ağrım yok. Yerleşme kanaması için geç değil mi 6 haftalığım yoksa normal mi doktorumla konuştum iki tane duphason yut dedi normalde sabah akşam bi taneydi ikişer tane yut dedi aranızda yaşayan var mı bu durumu

Belim kopuyor 2-3 gündür. Yatsam yatamıyorum otursam oturamıyorum püü. Bel & kuyruk sokumu. Normal dendi diye dayanıyorum mecbur ama göz yaşartıyor artık
Kız kasık ağrısı erkek bel ağrısı yapar deler. Benim oğlumda 4. Ayda iştem sonra eve geldiğimde 10 dk oturayım sonra yürüyemez emeklerdim. Öyle şiddetli ağrıyordu. O bile umrumda değil bulantı daha çok kötü. 👎

Kız kasık ağrısı erkek bel ağrısı yapar deler. Benim oğlumda 4. Ayda iştem sonra eve geldiğimde 10 dk oturayım sonra yürüyemez emeklerdim. Öyle şiddetli ağrıyordu. O bile umrumda değil bulantı daha çok kötü. 👎
Ay hiç kasık ağrım yok olmadı da başından beri. Erkek hissediyodum bakalım bu bilgiyle ne çıkacak :))

Kızlar ilk defa kahverengi akıntı yaşadım az önce ağrım yok. Yerleşme kanaması için geç değil mi 6 haftalığım yoksa normal mi doktorumla konuştum iki tane duphason yut dedi normalde sabah akşam bi taneydi ikişer tane yut dedi aranızda yaşayan var mı bu durumu
Bir çoğumuz yaşadı canım. Korkma. Bende de oldu progestan aldım 1 hafta. 6. Haftadaydım o zaman şimdi sata göre 8+5. Çok ilginçtir ki bu sayfada hemen hemen herkes yaşadın bu durumu. 3 yıl önce hamileyken böyle bişey yaşamamıştım sayfada da yaşayan çok yoktu.

Ay hiç kasık ağrım yok olmadı da başından beri. Erkek hissediyodum bakalım bu bilgiyle ne çıkacak :))
Yani öyle diyolar bakalım bende senin gibi merakla bekliyorum. Çünkü benimde kasıklarım fena ama dedim ya bulantı bi geçse kasık ağrısına bel ağrısına razıyım 😵‍💫

X