Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Saçlarım çok uzadı, belimde. Hava da sıcaklası. Duş almak işkence gibi oluyor. Omzumda kestirmek istiyorum ama cesaret edemiyorum. Annem ablam kuzenim kestirme diyor. Aranızda kestiren var mı. Batıl inanç da olsa Bi korku geliyor. 16 hafta kanamam oldu. Tam geçti herşey yolunda derken buna takıldım 🥲😄
Ben önce evde kendim kestim 12. Hafta gibi. 20. Haftada kuaförde kestirdim 😅 ben inanmıyorum bu inançlara kestireceksen bile kötüyü çağırma

Tabi canım zübeyde hanım acil hep açık, sık sık gittiğim için biliyorum 😀 hemen bakarlar alttan muayene diyorlar hemen ama istemiyorum diyebiliyorsun o zaman karından bakıyorlar, git de aklın kalmasın bize de yaz
ayyyh valla hazirlanip cikiyorum simdi cok saol canim valla cok makbule gecti icim icimi yiyodu

Dün eşimin abisi gelmiş yemeğe çağırdı eşim ardından resmen sülalesi bize doluştu yemek esnasında :duduk: ya insanlar ne rahat aramadan sorgusuz sualsiz damlıyor eve. Ki kendileri yemeğe çağırmaz ikidir bize mangala geliniyor benimde ayakta kalmaktan alttan ağrım var. Eşimin tarafından ailesi çok gıcık ya bir de yemek esnasında yemeği paketleyip eve götürme huyları var çingene gibi. Ay uzak olsunlar Allahım uzak tut benden

Dün eşimin abisi gelmiş yemeğe çağırdı eşim ardından resmen sülalesi bize doluştu yemek esnasında :duduk: ya insanlar ne rahat aramadan sorgusuz sualsiz damlıyor eve. Ki kendileri yemeğe çağırmaz ikidir bize mangala geliniyor benimde ayakta kalmaktan alttan ağrım var. Eşimin tarafından ailesi çok gıcık ya bir de yemek esnasında yemeği paketleyip eve götürme huyları var çingene gibi. Ay uzak olsunlar Allahım uzak tut benden
Hayretler olsun ya vallahi özellikle hamilelik döneminde çok sıkılıyorum böyle anlayışsız insanlardan, bir de ağrım var diyorsun bence söyleseydin keşke ya da bazen ima etmek gerekiyor belli ki anlamıyorlar gerçekten uzak dursunlar🙏🏻

Sizin olması gereken gibi olmuş benden sadece 2 kere alındı haftaya 75mglik yükleme yapılacakmış bende doktoruma göre hareket ediyorum güveniyorum da ona ama bu kadar yükleme olması da beni rahatsız etmiyor değil 😔
Benim ilk iki cocugumda sizinki gibi sadece 50 mg yükleme yapilmisti. Yüksek çıkmayınca başka bisey yapmadılar. Ama bu sefer doktor 35 yaş üstünsün direk 75 mg tarama yapalım dedi o yüzden öyle yaptılar. Evet biraz aklımız karışıyor, bu kadar şeker doğru mu vs bir de etrafta yaptırmayın zararlı diyenler de var ama çoğu doktor bunun anne ve bebeğe zararı olmadığını söylüyor. Bir de eğer şeker varsa ve test yaptırmazsak daha ciddi sonuçları olabilir diye düşünerek yaptırdım ben 3 çocuğumda da. Insallah sizin de haftaya sorun çıkmaz içiniz rahat eder.

Akrabalar yasaklansin ya 😣 esler de uzuluyor istemeyince ama istenecek gibi de değiller ki. Sadece esim icin bayramdan bayrama görüyorum 😣

Sizin olması gereken gibi olmuş benden sadece 2 kere alındı haftaya 75mglik yükleme yapılacakmış bende doktoruma göre hareket ediyorum güveniyorum da ona ama bu kadar yükleme olması da beni rahatsız etmiyor değil 😔
Şeker karbonhidrat tüketmeden gebelik geçiriyorsanuz gerek yok şeker yüklemesine. Ama yiyip içiyorsanız yaptırıp rahat edin. Ben de haftaya 50 mg yükleme yaptırcam. 👍

Arkadaşlar merhaba uzun zamandır giremedim bayram tatil,düğün her şey üst üste geldi.22 haftalık olduk ve Bursa’da detaylı için doktor arıyorum siz nereye gittiniz?memnun kaldıysanız isimini paylaşabilir misiniz?
Ben sonomar ultrasona gittim canım.bir çok yerden daha uygun fiyatı ve çok memnun kaldım

Yaa aynı şeyi yapmışız hemde kartal ikeadan 😂 stokta çiftli taraf vardı onu gidip aldık kartaldan ama kapağın biri kırık çıktı yarın onu değiştirmeye gideceğim inşallah alırlar. Tekli tarafı internette stok yakalayıp aldım mağazaya gelmiyor bir türlü diye bu sefer internetten aldığım rafın Eki Görüntüle 3420289 biri kırık çıktı onu kargoya verdim 😂 bir kapak bir raf eksiğimiz kaldı inşallah 😂 yanına hemnes şifonyer istiyorum kartalda stok yakalayamıyorum internetten de şifonyer 7600 tl olduğu için yüzde onu 760 tl Nakliye oluyor onu da vermek istemiyorum bakalım bekleyeceğim onu acelesi yok artık bir de yoyko park yatak aldım. Oda süsleme falan yapmayacağım yatak odamızda olacak yatağı zaten dolapla şifonyeri de eşyalarını yerleştirmek için düzenli olsun diye boş odaya kuracağız
Canım dolabın genişlişi 58 cm dimi? Yoksa 35 mi?

Bir de beklentide olmaları sinir ediyor beni herkes evinde otursun ya cidden ne meraklı bu insanlar düşecek yer arıyor

X