2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kızlar selamm bende de galiba gebelik var 😅
16
69
230
739 2 şer gün ara ile yaptırdığım kan sonuçlarım. Son yaptırdığım bat tan 2 gün sonra olandı. Sizce normalmi az değilmi bazen bakıyorum battan 2 gün sonra beta değerleri 1500-2000 lerde çıkan var. Bir önceki gebeliğimi boş gebelik yüzünden sonlandırmıştık. Yine aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum 😔
Değerlerin çok iyi benim bat günü 7 çıktı mesela :) takılma sen değerlere

Merhaba kızlar ,Hayırlı olsun başlığımız 🌸
2019 Ocak Anneleri Grubundan 2023 Ocak Anneleri Grubuna gelmek nasip oldu 😁🐣
Sağlıkla gelsin bebişlerimiz 🤲

Kızlar selamm bende de galiba gebelik var 😅
16
69
230
739 2 şer gün ara ile yaptırdığım kan sonuçlarım. Son yaptırdığım bat tan 2 gün sonra olandı. Sizce normalmi az değilmi bazen bakıyorum battan 2 gün sonra beta değerleri 1500-2000 lerde çıkan var. Bir önceki gebeliğimi boş gebelik yüzünden sonlandırmıştık. Yine aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum 😔
Gayet normal canım kızımda boyleydı benım degerlerımde. Adete 6 kala 26 ydı.

Eklentiler

• A89FC2D6-515B-4FFE-8ED9-1C34F9645BA4.jpeg
    A89FC2D6-515B-4FFE-8ED9-1C34F9645BA4.jpeg
    70,1 KB · Görüntüleme: 148
Merhaba bende perşembe kan tahlili verdim sağlık ocağından. Değer 733 çıktı. Ebeyle görüştüm. Kadın doğumcuya bayramdan sonra mutlaka git dedi. Diğer gebeliğimde gebelik şekeri vardı. Bayramda tatlı çikolata yeme faydası olmaz 🙅‍♀️ zararı olur dedi. Allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

Merhaba bende perşembe kan tahlili verdim sağlık ocağından. Değer 733 çıktı. Ebeyle görüştüm. Kadın doğumcuya bayramdan sonra mutlaka git dedi. Diğer gebeliğimde gebelik şekeri vardı. Bayramda tatlı çikolata yeme faydası olmaz 🙅‍♀️ zararı olur dedi. Allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin
Bayramdan sonra kesin keseyi görürsün canım benim hayırlı olsun :)

X