2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
benim sat ile uyumlu değil pcos vardı bende o yüzden Esas günü doktor belirleyecek. Ama hamile kaldığımı 28 nisanda 7 değeriyle öğrendim 🤣 adet tarihime göre 5+4 olmam lazım ama değilim eminim. Doktor büyük ihtimalle bir en az bir hafta ileri çeker. 4+4 falanım. Bu arada iyi bayramlar canlar .) hadi bakalım ilk keseyi kim görecek :)

Kızlar ne gibi belirtileriniz var? Benim yüzümü sivilce kapladı, kasık ağrısı bel ağrısı ve göğüs ağrısı var dayanılmz şekilde hem de
Ben de bu sefer sivilcelenme oldu ağız çevremde özellikle böyle içten ağrılı sivilceler oldu göğsüm dolgunlasti ama ağrı acı yok. Bugün ara ara kasığımda çok hafif bir hareket hissediyorum adetim geçeli 4 gün oldu

Kızlar ne gibi belirtileriniz var? Benim yüzümü sivilce kapladı, kasık ağrısı bel ağrısı ve göğüs ağrısı var dayanılmz şekilde hem de
Ya benimde yüzümü sivilce bastı dediğin gibi ağrılı içten onun dışında gaz ve sık sık çiş var 🤣 benimde adetimi geçeli 4-5 gün oldu

Kızlar selamm bende de galiba gebelik var 😅
16
69
230
739 2 şer gün ara ile yaptırdığım kan sonuçlarım. Son yaptırdığım bat tan 2 gün sonra olandı. Sizce normalmi az değilmi bazen bakıyorum battan 2 gün sonra beta değerleri 1500-2000 lerde çıkan var. Bir önceki gebeliğimi boş gebelik yüzünden sonlandırmıştık. Yine aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum 😔

Bendede inanılmaz sivilce ve çene kısmında özellikle 😃 ayrıca gaz sancım var ve bacaklarıma kramp giriyor ara ara. Kasık ağrım var birdee. Bazende mide bulantım oluyor ama o bayram nedeniyle kaynanamlarda olduğumun stresinden olabilir 🤣

X