2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Yaparsam haber veririm canim insallah vardir ya bugun rüyada hamile oldugmu gordum kucagima almistim cok guzel bi duyguydu uyandigimda kendimi cok tuhaf hisetttim sanki var gibi icim bir tuhaf😂🥰
Ya heyecanlandım şimdii ne zaman eve geçersin 🥰🥰

Yaparsam haber veririm canim insallah vardir ya bugun rüyada hamile oldugmu gordum kucagima almistim cok guzel bi duyguydu uyandigimda kendimi cok tuhaf hisetttim sanki var gibi icim bir tuhaf😂🥰
Yaaa heyecanlandım şimdi ne zaman eve geçersin💕💕🥰🥰

Kuzum ben 4 gün önce Confort diye bir markanın erken gebelik testi yaptım çok ama çok az silik çıktı gözle görülür sekildeydi sadece sonra 2 gün önce ard Med yaptım ozmn o silik te çıkmadı şimdi yine Confort yaptım 10 dk içinde yine gözle görülür bir cizgi çıktı pazartesi regl günüm inanki çok yoruldum sürekli 35 TL vermekten ama bugün sanki adet olcakmis gibi ağrı geldi dedim olacam o dereceydi ama hamilelik için bir belirtisi yok psikolojik olarak mide bulantısı yaşıyor um kasik ağrısı mi çekiyor um bilmiyorum inanki kafam darma duman Allahim hepimize mucizesinden hayırlı sağlıklı olanlardan nasip eylesin inşallah 🙏😥
Canım bu kadar bie uğraştin kan verseydin yaa hem bedenen yipratiyosn kendni hem manevi düşünmekle bn olsam direk kana gitmiştim yazık teste versiğin paraya da bazi testler yanliş çikabiliyo en net bilgi kanda çikardi canısı bnce git derim kana bi😔

Canım bu kadar bie uğraştin kan verseydin yaa hem bedenen yipratiyosn kendni hem manevi düşünmekle bn olsam direk kana gitmiştim yazık teste versiğin paraya da bazi testler yanliş çikabiliyo en net bilgi kanda çikardi canısı bnce git derim kana bi😔
Kuzum sürekli kan vermekten yoruldum her ay muhakkak kana gittim pazartesi günü regl günüm olmazsam salı giderim kana🙏

Kızlar konu silindiği için mayıs grupunu tekrar açıyorum, bat sat tarihlerinizi tekrardan yazarsanız eklerim

ANNE ADAYISATBATDURUM

F Feyzacim

7 nisan4 mayıs🍀🐞
aynurland aynurland 5 nisan5 mayıs🍀🐞
🍀🐞

kubra005 kubra005

10 nisan8 mayıs🍀🐞

Happen94 Happen94

17 nisan10 mayıs🍀🐞

Zumruduanka96 Zumruduanka96

11 nisan11 mayıs🍀🐞

-loyalty