2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    316
Kızım bana yemek yedirmiyor, o görmesin diye ana kucağını ters çeviriyorum kokudan bile anlıyor. Bir aylikken beri acıktiginda Anne der gibi ses çıkarır, herkes dönüp bakar, sorar aa anne dedi diye, o kadar güçlü ve belirgin anne der. Yemek yiyorum başlıyor anne anne anne. Ağlıyor.

Hepinizin bebesi anne diyormuşta niye söylemiyorsunuz😅, bende bunu yazalı inanılmadı sanıyorum, benim bebeğim çok özel sendromu geciren anne gibi olmamak icin yazmıyorum bi şey,
ex kocamda görmeye gelmişti, kızım bana bakarak anne anne hiç susmadı oda şok oldu sen nasıl konuşuyorsun diye bunu da yazacaktim yazamamistim
Bide kizim kucagimdan assagi doğru sürünerek iniyor bunu , bide uykusu gelince anne e e e diyor 😅😅

Hepinizin bebesi anne diyormuşta niye söylemiyorsunuz😅, bende bunu yazalı inanılmadı sanıyorum, benim bebeğim çok özel sendromu geciren anne gibi olmamak icin yazmıyorum bi şey,
ex kocamda görmeye gelmişti, kızım bana bakarak anne anne hiç susmadı oda şok oldu sen nasıl konuşuyorsun diye bunu da yazacaktim yazamamistim
Bide kizim kucagimdan assagi doğru sürünerek iniyor bunu , bide uykusu gelince anne e e e diyor 😅😅
Benimki dede ve abla da diyor ama ciddiye almıyorum 😂

O detayı atlamışım canım kusura bakma
Sorun değil güzelim. Gene de teşekkür ederim 🌸
Bazı doktorlar ek gıdaya başlatıyor
Peki sizin doktorunuz ne demişti bununla ilgili
Organlarını çok yoruyor erken ek gıda başlamak, 6 aydan önce önermiyorum dedi. Kaç doktora götürdük, hepsi aynı şeyi söylediler canım

ex kocamda görmeye gelmişti, kızım bana bakarakanne anne hiç susmadı oda şok oldu sen nasıl konuşuyorsun diye bunu da yazacaktim yazamamistim
Benim bebem de çoook özel, bambaşka bi çocuk, kızdığında arada kişniyor 🤣🤣 toplum içinde söyle(ye)miyorum 😅

Ben de dusundum ama kac kere oturacak dıye almadım,bı de yaz geliyor sıcaklatır diye dusundum, babyjem almıstım, banyo ve mama oturagı,o ıdare eder..gereksız o kadar alısverısim var kı, artık dusunuyorum bısey alırken
Aynı durumdayım açıkçası her şeyi almaya çalışıyorum sonra sevmiyor boşuna gidiyor, anakucağını bile boşuna almışım durmuyor onda ağlıyor sonra sever mi bilmiyorum

Aynı durumdayım açıkçası her şeyi almaya çalışıyorum sonra sevmiyor boşuna gidiyor, anakucağını bile boşuna almışım durmuyor onda ağlıyor sonra sever mi bilmiyorum
9 kilodan sonra kullanılmıyor o da, ben en bastan koydum, o avantajım oldu.. En azından yemek yaparken, yerken işe yarıyor

Kızlar memede uyutmak kötü bir şey mi sizce? Yani kötü değil de destek olduğu için sık uyanmasına sebebiyet veriyor vs. Yani sürekli karşıma çıkıyor işte memede uyutma illetine bulaştım, memede uyutmayın falan filan. Sizler nasıl uyutuyorsunuz?
Memede başka çarem yok :KK43:

Ben de dusundum ama kac kere oturacak dıye almadım,bı de yaz geliyor sıcaklatır diye dusundum, babyjem almıstım, banyo ve mama oturagı,o ıdare eder..gereksız o kadar alısverısim var kı, artık dusunuyorum bısey alırken
Babyjeme başladınız mı?
Maşallah bebişlere 🧿
Hala bizde kıpırdan ma yok
Hala patates çuvalıyız
kaç kilo oldu bu ay
Kızlar bebelerle araba kullanıyor musunuz? Bu ay artık kullanmam gerekecek bazen kızımla gidicem ama hafiften korkuyorum 😅 arkadaşım ön koltuğa hava yastığını kapatıp bindirdiğini söylemişti siz nasıl yapıyorsunuz?
Yavaştan başladım. Pusetinde arka koltukta oturuyor. Yakım mesafe gidiyoruz :)

Ben de ha bire yiyorum. Ahhh doğum sonrası baya azalmıştı kilom gayet iyiydi. Bu aralar tekrar artıyorum ☹️
Şu hayatta sevmediğim bi bamya var, bi de patlamış mısır. Sevmem demiyim de, gereksiz bulurum. Kıza mısır patlattım, azıcıktı da, Allahım nasıl güzel koktu o mısır, hamileyken böyle aş ermedim.

Babyjeme başladınız mı?

kaç kilo oldu bu ay

Yavaştan başladım. Pusetinde arka koltukta oturuyor. Yakım mesafe gidiyoruz :)
Henüz baslamadım, kutusundan da cıkarmadım daha , doktorumuz 6.aydan once oturtmayalım dedı
Ama gun ıcınde kısa sureli kucagımda bazen oturtmak zorunda kalıyorum, kendısı ıstıyor..

Henüz baslamadım, kutusundan da cıkarmadım daha , doktorumuz 6.aydan once oturtmayalım dedı
Ama gun ıcınde kısa sureli kucagımda bazen oturtmak zorunda kalıyorum, kendısı ıstıyor..
Ben oturtmaya başladım. Doktorum 1 1,5 saat oturt dedi. Babyjemi düşündüm başlasam mı ama demek ki erken onun için

Benim bebek de kucağımda oturuyor ya, yatık gibi yapmaya çalışıyorum vücudunu dikiyor, dik uzatıyorum bacaklarını kaldırıyor. Koltuğa destekli oturtayım ya da yastığa yatırayım bize baksın diyorum bu sefer kendini geriye doğru geriyor.

X