2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    316
İçimi rahatlattın. Aslında ofisle evin arası uzak değil 7 km ama kızla olunca hafiften korktum 😅 bizimkinin arada genzine tükürüğü kaçıyor öyle olursa ne yaparım diye düşünüyorum. Normalde ters çevirip sırtına vuruyorduk ama şimdi şimdi kendi halletmeye başladı. 1-2 defa arabada oldu ama ben arkada onunlaydım. Gide gele alışıcaz her halde
Alışılıyor canım ben minibüs şoförü rahatlığında sürerdim şimdi bebekli kadın huzuruyla sağdan sağdan , isteyene yol veren fln 😅kriz anları oluyor hemen dörtlüyü yakıp sağa çekiyorum.
Aaaa yapınca vela vela velvelayı söylüyorum. Tıvorlu ismail, biliyonuz mu?
Bilmez miyim oldlar bilir 😅ama narin kızıma vela vela yapmak aklıma gelmedi o soylerken arkada keman fln çalışıyor benim kulağımda 😅😅

Evet canım bende ön koltuktaki hava yastığını kapattırdım, ben sanayiye gitmiştim ama kendiniz de yapabilirsiniz belki cok basit kapatılıyor, araba kontak anahtarıyla döndürdüler.

Arabada tek olacaksam puset benim yanımda oluyor bi kişi daha olursa arkada onunla oluyor. Pusete oyuncakları takılı. Emzigi ve biberonu önde oluyor. Ya da acıkırsa arka koltukta cantadan alıyorum. Emzigi pusete düşüp istediginde pusetteyken takıyorum. Rahat yollarda sağ elim onun pusetinin içinde oluyor, elimle oynuyor.
Müziği açıp şarkı söylüyorum oda keyiften dört köşe oluyor. Genel olarak arabada geçirdiğimiz vakitten memnunum cok aktif kullanıyorum kızımla
Oto koltugu olarak ne kullanıyorsun peki ? Bizim puset isofixli değil sadece emniyet kemeri tutuyor oda devrilebiliyor güvenli değil.ay olarak uygun bi oto koltugu bulamadım genelde 9 kilodan baslıyor

Oto koltugu olarak ne kullanıyorsun peki ? Bizim puset isofixli değil sadece emniyet kemeri tutuyor oda devrilebiliyor güvenli değil.ay olarak uygun bi oto koltugu bulamadım genelde 9 kilodan baslıyor
Benimki de isofixli değil yenidoğan puseti Chicco marka . Emniyet kemeri tutuyor. Ön koltuğu da iyice sıkışık yapıyorum pusete.

Canım kullandığı mama normal mamalardan değil. Çok yoğun bir kıvamı var. O yüzden ya y biberon kullanmam gerekiyor(daha geniş) ya da 6 ay üstü gene geniş biberon. Öbürlerinden kıvamından ötürü akmıyor

Canim eds vermek istiyorsan onun daha buyuk numaralari var.Genelde 5 numara kullaniliyor bebeklerde 0-6 ay icin ama daha buyuk numaralar da var mesela 6-7 numara 6+ biberona denk geliyor olabilir.Bir medikalden alip denesene

Kizlar benim kizim 3 hafta oncesine kadar kumru sesi gibi uuu uu sesler cikartiyordu bu ara hic ses cikartmiyor sizinkiler ses cikartiyor mu hece vs yarin 5 aylik olacagiz insallah.
Alt degısıminde kiiiiii, yatakta keyif yaparken rrrrriiiiiiiiii, Anakucagında beni bısey yerken izlerken ghiiiiiii.. Gibi sesler cıkarıyor.. Aglarken de annehh dıyor gıbı

Alt degısıminde kiiiiii, yatakta keyif yaparken rrrrriiiiiiiiii, Anakucagında beni bısey yerken izlerken ghiiiiiii.. Gibi sesler cıkarıyor.. Aglarken de annehh dıyor gıbı

Ya aglarken ilginc bi sekilde arada annnee diye ses cikartiyor 😃ama konusmuyor su ara

Ben buraya kızım anne diyor diye yazarken kırk takla atmıştım kimse duysa inanmaz diye 😅 is yerinde birine söylemiştim olur mu hic sana öyle gelmiştir Allah diyen kedi gibi demisti 😅 Allah'tan videosu var kızımın iki farkli güne ait annee dediği

Ben buraya kızım anne diyor diye yazarken kırk takla atmıştım kimse duysa inanmaz diye 😅 is yerinde birine söylemiştim olur mu hic sana öyle gelmiştir Allah diyen kedi gibi demisti 😅 Allah'tan videosu var kızımın iki farkli güne ait annee dediği
Allah diyen tirbüşonu biliyonuz mu? Sohrab Sohrab

Benimki de üç kere söyledi. Eşim dondu kaldı bu anne diyor diye 😂 ben de bize öyle geliyordur değildir diyorum

Aglarken farkediliyor ya, arada cıkıyor o ses, edebiyatcılar daha ıyı bılır hangı seslerin daha kolay cıktıgını ama bence anneee de kolay cıkıyor, de dee, Ba baaa da

X