2008 sonbahar gelinleri paylaşım alanı !!

Sevgili yaralım ,umarım ülkemizin güzel havası seni en kısa sürede iyileştirir.
İyi yolculuklar dilerim cnm

yaralım sevinçden iileşirsin inşaallah Hayırlı yolculuklar:))

kızlarrr nasılsınızzz işler biraz yogun bakamıyorum hiç nete geri kaan zamandada ev iş yemek gezmek derken ihmal ettim sizi:) cok kilo aldımm benn tam 5 kilo aslında yemek yemem aynı noluyo bana:) bu arada hiç hamişimiz varmı merak ettim yada olmayı düsünen: özledim hepinizi

Hepinizin yeni yılını kutlar kocişinizle mutluluğunuzun daim olmasını dilerim canlar

bende herkezin yeni yılını kutlarım Allah herkeze sağlık sıhhat versin :KK70:

daha gecen gün buralarda telaş yaparak yazı yazdıgım anları hatırlarım

ama evleneli 3 ay olacak neredeyse..kaydirigubbakcemile2

herkese nasip etdin Allah'ım..

ben yokken evlenenlere de mutluluklar

ozicim benim kadar geç kalmış sayılmazsın tatlım :)
yeni yıl hepimize sağlık mutluluk ve neşe getirsin güzellerr Şeniz

bende hep baktım baktımda donukluk oldu bişey diyemedim.. ozi ve jnazın güzel dileklerinden sonra açıldı.. inşallah yeni yıl hepimiz için güzel şeyler getirir kızlar ..

yaralım jnazım hasta olmuşsunuz geçmiş olsun bende aldım hastalıktan nasibimi..

yoğun bi dönem geçirdim istanbuldaydım bir hafta sonrasında annemler geldi bir hafta koşturdum e bide kar kış.. sonrasındada şimdi durmadan uykum var felaket şekilde yastığa bi karış kala uyuyorum tabiri caizse .. anlamıyorum bu uyku nerden geliyor eşim uyandırmak için neler yapıyor ama banamısın demiyor dün gece bak şu film çok güzel nolur bi bak diye yalvardığını hatırlıyorum önceki günde şu bisküviden bitane ye ama malesef sonuç vermiyor delikafadulden yok yok var bişey sanki CADIARZU

çakırgözlüm gözün aydın mutluluklar canım

boş boş oturmayım bari gidip kocişime bi kek yapıyım uyanmadan belki affeder uykucu beni naniknanik

pamukşekercim
hayırdır bitanemm :) bende bu aralar yataktan hiç çıkmak istemiyorum sanki göz kapaklarıma biri oturuyo :) ama mecburen kalkıyorum işte
ne güzel hareketli birkaç hafta geçirmişsin bende istanbula gittim yılbaşında. kar kışıda hiç sorma tatlım ama ankara kadar soğuk olamaz tabi rabbim yardımcınız olsun.
şimdide eşim çarşıya çıktı yemeğim var o yüzden rahat rahat girebildim nete ama akşam yine kayınvaldemlere gideceğiz .
evimde oturmak istiyorum ben kızlaryaa ama her gün gitmemizi bekliyolar bi gün gitmeyelim hemen tavırlar aramalar niye gelmiyosunuz diye bide havalar soğuk zaten hiç çıkmak istemiyorum evden :KK43:
neyse sabredelim bakalımm ...

Kizlar, dondum ben, tatilim çok harika geçti, hersey çok guzeldi gerçekten
Dun donduk ve bugun isdeyiz maalesef...
Rabbime çok sukurler olsun bana bu tatili nasip ettigi için

Herkesin yeni yilini kutlarim canlarim, Rabbim size dilediginiz herseyi nasip etsin
bakalim 2009 bizlere neler gosterecek
hepinizi hasretle operim

umarim hepiniz çok iyisinizdir

hosçakalin

jnazım yemeğinide yapmışsın oh ne güzel en daha yeni kalkıyorum yataktan çok tembelleştim :eek: zor ve yorucu olsa gerek her akşam gitmek heralde bi süre daha sabredersen yavaş yavaş beklemeyi keserler daha aza indirgersin gitmelerini Allah sabır versin bitanem ..

yaralım tatilinin güzel geçmesine sevindim iyileşmişede benziyosun soğuğu sorma hiç bi kaç ay iyi anlaşmamız gerekecek sanırım :)

evet ben temellik ettim bugün 10 dan beri kalk kalkk diyorum kendime aslında kalktımda bi iş yapamadım canım çekmiyo alt kattaki kız haber göndermişti oturmaya gelicez diye kabule edememiştim dışarı çıkıyoduk onu çağırıyım diye düşünmüştüm bugün ama gözüm kesmedi uyumak daha cazip görünüyor :) bide şu iştahımla başa çıkabilsem rahat rahat uyuycam ama delikafadulden

pamugum ve jnaz kıştan dır kızlar,bu uyku halleri....helede ankara o kadar soguk ki insanın yataktan cıkası gelmiyor...bu arada bugün dr a gittim,sol yumurtalıgımda bi agrı vardı,vaginal sistit olmuşum bir sürü ilaç verdi,kan degerlerimde taban yapmış(alışkın oldugum bi durum demir anemisi var bende)üşümelerim,cabuk yorulmalarım,agız içi yaralarımın hepsinin nedeni oymuş herzaman ki gibi....onun içinde ilaçlarımı aldım...okullada konuştum bir süre gelemicem dedim,biraz kapris yaptılar ama gidemicem yani üzgünüm.....böyle işte ......hepinizi öptüm....

iyi akşamlar kızlarr
yaralımm hoşgeldin bitanem tatilinin güzel geçmesine çok sevindim ne güzel ama iş konusunda bişey diyemeyeceğim be tatlım rabbim kolaylık versin
pamukşekercim cicim banada zor geliyo bazen ama mecbur kalkmamız gerekiyo . ve en önemlisi lütfen benim yaptığım hatayı yapma ve fazla kaçırma olur mu canım bu akşam bile dışarıya çıkarken sinir oldum kendime öyle kilo aldımki :KK43:
ozicimm canımm çok geçmiş olsun aman dikkat et kendine güzelim işide boşver bence önemli olan sağlığın bide dediğin gibi ankarada havalar felaket

ozicelcius cum geçmiş olsun umarım tez vakitte iyileşirsin önemli olan sağlığın .. konya soğuktuda ankara daha başkaymış kayıp düştüm bile :KK43: o yüzden artık dışarı çıkmıyorum bende :)

jnaz cım o konuyu hiç açma her yeemkten sonra karar veriyorum bi daha yemiycem diye ama ne hikmetse acıkınca unutuyorum .. oyy oyyy hayırlısı artık şekercim dimi..

Ben bu kilolar yuzunden bunalima girersem hiç sasmayin...
nefret ediyorum bu halimden nefret...
yemicem diyorum acikiyorum çok
çok kilo aldim çok...
ahh ahhh nisanliyken manken gibiydim, tuhhhh bana tuhhhh

Ben bu kilolar yuzunden bunalima girersem hiç sasmayin...
nefret ediyorum bu halimden nefret...
yemicem diyorum acikiyorum çok
çok kilo aldim çok...
ahh ahhh nisanliyken manken gibiydim, tuhhhh bana tuhhhh

canım ya hepimiz aynı durumdayız sanırımda çaresi basit aslıdna dengeli ve ölçülü yiyebilsek bişey olmayacak.. ah bi başarabilsek heralde evlendik diye saldık kendimizi alan almış satan başından savmış derlerya cokacimcoook bunları yazarken bile ne yesem diye geçiriyorum içimden uf uff .. eşim oruç bugün şimdi ona güzel bi yemek yapıyım yeni bi tarif buluyum diye girdim nete ama düşündümde sanırım ben kendim için istiyorum iyice zevk halini aldı bu yemek yeme işi kafamçokkarıştı

sende bunalıma filan girme eminimki almamışsındır sen kilo abartıyosundur şekercim :jeyyar:

sagolun kızlar....yaralım bir bardak suya 1 çay kaşıgı elma sirkesini dene günde 1 kez ben 4 gibi içiyorum hem tok tutuyo hemde antiseptik görevi görüyomuş....dr a sordum bi sakıncası olmaz dedi...deneyebilirsin...

kızlarr ben geldimm
aslında bugün keyif yaptım biraz kursa gitmedim :) ama evle uğraştım çoğunlukla ütüde yaptım öğlende eşim ve arkadaşlarına gül böreği yaptım yemiycem dedim ama dayanamadım kokusuna :KK43:
bu arada şu kilo durumunu felaket takmış durumdayım ve stepper aldırdım kocişime bugün geldi 15 dk anca yapabildim zorlamayayım ilk günden :)
bide neden taktım biliyomusunuz kızlar bazı tanıdıklarım her gördüklerinde laf sokuyolar bana cvp vermeyeyim diyorum ama içim içimide yiyo hatta en sonunda eşim bile benim yerime patladı :KK43:
neysee sizler nasılsınız bakalım pamukşekercim aman dikkat et kendine canım geçmiş olsun yemek konusuda cidden zevk halini aldı bende de çeşit .çeşit yapayım yedireyim istiyorum sürekli :)
yaralımm tatlım eminimki sen yine manken gibisindir hayatım takma kafana
ozicim elma sirkeli suyu bende sabah kahvaltıdan önce içiyodum bi ara cidden iştahı kapatıyo bide geçenlerde ahmet maranki yeşil elmaya konuk olduğunda gece yatmadan bir saat önce 1 bardak kaynar suya 2 yemek kaşığı elma sirkesi koyun ve için demişti yağları yakıyomuş
neyse kızlarr hepinizi öpüyorum en kocamanından görüşmek üzeree Şeniz

X