2008 sonbahar gelinleri paylaşım alanı !!

gözyaşı ve dirim ikinizde çok güzel gelin olmuşsunuz. mutluklular dilerim :)))))

azazmv1.jpg

Merhaba kızlar
Cumanız mübarek olsun.
Dirim ve Gözyaşı harika görünüyorsunuz fotolarda Allah mutluluğunuzu daim etsin inş..

evet bundan sonraki sorunumuz kilolarımız. bundan sonra diyet listeleri baş konumuz olacak galiba benneyaptımki Bende aldım nasıl vericez bunları yaw:uhm:

teşekkür ederim canım,valla zayıfsın biraz al kilo diye diye yedirdiler,bende aldım gibi,ama tedbiri elden bırakıyorum,tatlı yememeye çalışıyorum,yürüyüş,spor..ipin ucu kaçarsa yandık,bide çocuk olursa kiloları düşünemiyorum..

kızlar ya kendimi kötü hissediyorum,yemektarifleri diye bir site var ona bakıyordum,bende güzel güzel değişik yemekler yapmak istiyorum,ama haftaiçi ne zamanım oluyor nede yeterli bilgiye sahip değilim,sanırım tariflere bakıp yapılabilir ama,eve geldiğimde çok acıkıyorum :eek: napim,siz ne yapıyorsunuz,birgün önceden yaparsam bu seferde nerdeyse akşam 9-10 a kadar mutfakta işim bitmeyecek :bbo: hiç mi dinlenemeyeceğim

dirimcim bende calışıyorum,ama günlere göre program yaptım,mesela pzt salı gününün ana yemeklerini pazar günü yapıp dolaba koyuyorum,sadece yanlarına yapılacak pilav,corba vs kalıyor eve gelince,çarş.,perş ve cumanın kileride salı akşam hazırlıyorum,yine ana yemekleri ....eşim yemekten sonra cayını alıp tv karsısına gecince bende mutfaktaki tv yi acıp,hem izleyip hem yemeklerimi hazırlıyorum...hem rahat oluyor,hemde yemek kokusu fazla olmuyo,işlerim bitince yemekleri saklama kaplarına alıp mutfagı temizleyip havalandırıp kocişimin yanına gidiyorum....pilav,corba ve salatalarda zaten kolay ve cabuk oluyor ....tavsiye derim....

dirimcim atlamışım o kısmı....evet 9 a kadar falan sürüyor işim,bi de ilk bi kaç gün cok zorlanıyosun ama sonra düzenin oturunca alışıyosun....ayrıca düşün bi de ben akşama kadar cocuklarla ugrasıyorum,eve gelip plan hazırlıyorum ve ertesi gün için kısa hazırlıklar yapıyorum...tüm bunları da yemeklerim pişerken yine mutfagımda yapıyorum ama dedim ya alışıyosun...9 dan sonra istedigin kadar dinleniyosun...

mrb arkadaşlar sizi çok özledim
evlendim 15 gün falan oldu
şuanda bir arkadaştayım
düğün çok şükür güzeldi
ahh evime bir net baglatayım hemen resimlerimi yolluyacam
evli olmak güzel arkdaşlar
Allahım isteyen herkese yaşatsın.

Çakırım gelmiş hoş gelmiş,çok özletmiş ve merakta bırakmış bizleri.
En kısa sürede resim istiyoruzzzzz prenses gelinimizden

iyi geceler kızlarr
nasılsınız ben hiç iyi değilim kızlarya bütün gün midem ağrıdı bide akşam yemeğe davetliydik hiç halim olmamasına rağmen gittim ama hiç halim yok yinede bi bakayım size dedim bi türlü vakit bulamıyorum nete
ozicelcius canım maşallah ne güzel oturtmuşsun düzenini.
çakırgözlüm sende hoşgeldin tatlım seni merak ediyodum bende uzun uzun anlatırsın artık

Arkadaslar,
ben yine çok kotuyum senağlama
çarsamba isyeri noel den dolayi tatile ayrilmisti oh dedim ne guzel 5 gun tatil
nerdeeeeee çarsamba gunu bi hastalandim Allahim her yer kapali, doktor moktor yok, persembe de oyle evde perisan...en sonunda doktor bulduk gittik;
bide verdigi ilaçlari kaldiramadim, gece her yarim saat wc ye gittim istifra ettim hep
yazik esim hep basimda kaldi..evi sildi supurdu, bavulumuzu hazirlardi, atesimin dusmesi için deli divane oldu. gece bi dk bile uyumadi. ah bitanem benim senağlama

dayanamiyorummmmm çok yoruldummmm
yalvaririm yeter artik dayanamiyommm senağlama

2 gun sonra gidiyoruz nasil bi tatil olacak :uhm:

:a015:

ahhhh canım çakır gözlüm gelmiş
aklımız hep sendeydi biliyormusun
nasılsın canım nasıl geçti düğün sabırsızlıkla bekiyoruz faotolarını

ya kıslar ne oluyor size hep hastasınız
nazarmı degiyor hava danmı yoksa gıdanıza iyi bakmıyormusunuz
yaralım ayva yapragı suyu içi ateş düşürür
bence sen mikrop kapmıssın bi yerden antibiyorik kullan
hem çıkarma iyidir vucudun rahatlar inşallah düzelirsinde tr de iyi vakitler geçirirsin
valla düzenini oturtanlara hela olsun diyorum
bende yemekleri az çok ayarlıyorum ama eşim mutfaga girince her şey biribirine giriyor
ona yasak koydum artık mutfagıma girmeyecek

hoşgeldin çakırgözlü hayırlı olsun canım,bekliyoruz fotoları
yaralım canım sen nerdeydin ya merak ettik,canım bende balayından sonra aynı senin gibi her yarımsaatte bir istifra ediyordum söylemesi ayıptır bir taraftan ishal,
acile gittik,serum taktılar,bende parazit çıktı,infantanın dediği gibi herkes hastalanıyor ya dikkat kızlar,jnaz canım seninde bünyen çok hassas benim gibi,bende en ufak şeyden hastalanıyorum malesef
ozicelcius bencede mantıklı ana yemekleri yapmak bayağı bir zamanımı alıyor,en iyisi bir gün önceden halletmek,pilav,salata,çorba kısa sürüyor ama yinede çok yorucu ya :bbo:

çakırgözlü hoşgeldin hayatım....dirim cim yorucu ama bi şekilde düzene koymuş olursun ...yaralım canım sanada cok geçmiş olsun bitanem,jnaz senide cok cok öptüm...

ahhhh canım çakır gözlüm gelmiş
aklımız hep sendeydi biliyormusun
nasılsın canım nasıl geçti düğün sabırsızlıkla bekiyoruz faotolarını

ya kıslar ne oluyor size hep hastasınız
nazarmı degiyor hava danmı yoksa gıdanıza iyi bakmıyormusunuz
yaralım ayva yapragı suyu içi ateş düşürür
bence sen mikrop kapmıssın bi yerden antibiyorik kullan
hem çıkarma iyidir vucudun rahatlar inşallah düzelirsinde tr de iyi vakitler geçirirsin
valla düzenini oturtanlara hela olsun diyorum
bende yemekleri az çok ayarlıyorum ama eşim mutfaga girince her şey biribirine giriyor
ona yasak koydum artık mutfagıma girmeyecek

Sorma canim ya...gittim bitanem gittim, zaten doktorun verdigi ilaçlar atesimi dusurdu, tamam ama felaket bi mide bulantisi var bende 2 gundur inan oluyorum. dayanamiyorum artik. aksam yine gidecegim. bende anlamiyorum neden bu kadar hastalaniyorum...senağlama

yaralım canım sen nerdeydin ya merak ettik,canım bende balayından sonra aynı senin gibi her yarımsaatte bir istifra ediyordum söylemesi ayıptır bir taraftan ishal,
acile gittik,serum taktılar,bende parazit çıktı,infantanın dediği gibi herkes hastalanıyor ya dikkat kızlar,jnaz canım seninde bünyen çok hassas benim gibi,bende en ufak şeyden hastalanıyorum malesef
ozicelcius bencede mantıklı ana yemekleri yapmak bayağı bir zamanımı alıyor,en iyisi bir gün önceden halletmek,pilav,salata,çorba kısa sürüyor ama yinede çok yorucu ya :bbo:

canim dostum, bende ozledim seni inan, napiyim hastaydim iste aldim mesajini çok saol bitanem merak etmissin beni. canimsin.
bi duzelemedim ki yarabbim vallahi artik dayanamiyorum inan. çok aci çekiyorum. ne yedigimden, ne içtigimden birsey anliyorum. ama varya, esim melek gibi davrandi. bi gorseydin, evde herseyi teker teker yapti. bulasik, çamasir, utu, birde benimle çok ilgilendi canim benim...insallah geçer dostum....:a015:

çakırgözlü hoşgeldin hayatım....dirim cim yorucu ama bi şekilde düzene koymuş olursun ...yaralım canım sanada cok geçmiş olsun bitanem,jnaz senide cok cok öptüm...

Saol bitanem...evlendigimden beri bu kaçinci hastalik bir bilsen. biktim iyice. bi turlu iyilesemedim. nasil gideceksem tatile.offffffffff:çok üzgünüm:

Cakirim, çok ozlettin kendini, mutlu olmana çok sevindim
fotolari bekliyoruz dort gozle bitanem
operim hepinizi

merhaba kızlarrr
yaralımm ne olmuş sana böyle bitanemya rabbim acil şifalar versin . öyle üzüldüm ki okuyunca inşallah iyileşirsin bir an önce ve güzel bir tatil geçirirsin .
nedir böyle hastalıklardan çektiğimiz sende bende baya hassasız malesef

canım benimm bende öpüyorum seni Şeniz

haklısın bitanem ama o kadar dikkat etmeme rağmen niye bu kadar rahatsızlanıyorum bi türlü anlamıyorum malesef :KK43:

merhaba kızlarrr
yaralımm ne olmuş sana böyle bitanemya rabbim acil şifalar versin . öyle üzüldüm ki okuyunca inşallah iyileşirsin bir an önce ve güzel bir tatil geçirirsin .
nedir böyle hastalıklardan çektiğimiz sende bende baya hassasız malesef

Ah bir bilsen bitanem
evde o kadar dikkatliyim patiksiz gezmem, ise gelince de çok iyi giyinirim, kazagim, salim hiç eksik olmaz
anlamiyorum
anlam veremiyorum
ya dusun artik 1 haftadir hastayim non stop !
bezdim artik vallahi, fiziksel olarak çoktum
dusun ki gulerek eglenerek bavulumu hazirlamak isterdim olmadi..:çok üzgünüm:
çok uzgunum...aksam doktora gidiyorum yine isden çikar çikmaz...
bakalim yarin nasil olacagim...:a015:

çakırgözlü hoşgeldin taze gelin :) kızlar çok geçmiş olsun bende hastaydım tam iyileştim derken bide diş ağrısı çektim kaç gün sonunda dayanamayıp dişçiye gittim dolgu yaptrıyorum şimdilik biraz daha rahatım Allahıma çok şükür havalarda buz gibi istanbulda hasta olmamak elde değil ne kadar kalın giyersek giyelim etkisiz oluyo :KK43:

Arkadaslarim

iyilesemedim..doktora gittim dun aksam yine ama ayniyim...ama yinede çok mutluyum...cunku gun geldi çatti ve gidiyorum...Turkiye ye gidiyorum yarin.

Aksam saat 19.00 Allahin izniyle Izmir de olacagiz...biliyorum ki Memleketimizin havasi bir baska olacak bana çok iyi gelecek...insallah...

Hepinizi kalbimde goturuyorum

Kendinize çok iyi bakin...Allah a emanet olun

yeni yilda gorusmek dilegiyle, operim seni çok çok

Hakkinizi helal edin a.s. :1hug:

X