Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 20 gunde 86 cm' den 90 cm'e :)))

yaklasık 1 haftadır hayıt+yag ıle masaj yapıyorum dolgunluk geldi, 1hafta sonra ölçmeyi dusunuyorum ama :) 3gundur fılan da kara uzum cekırdegı yiyorum. iyi gidiyo şimdilik :)

Simdi serbetci otunu aldim. Onume bi elek aldim basladim elimle ova ova ufalamaya. Baya bir cogu elekten gecene kadar yaptim. Bi cay bardagina yakin cikti sanirim. Doktum onu cezveye. Icene su koydum hepsini islatcak kadar. Ve kaynarken hem buharlasacagini hem yanmayacagini dusunerek. Elimde posetcay olarak adacayi ve rexene vardi. Birer poset icine salladim. Saracoglunun verdigi bitkidende cok az ekledim. Bi iki tasim kaynadiktan sonra valla biraktim 20 dk dinlendiler. Ama ustunu kapadim. Sonra posetcaylarin icini acip o otlarida aldim karisima. Cok az
Suyunu doktum cunku cok civik olabilirdi. Sonra dermokilide ekledim karistirdim. Buzdolabimda sakliyorum.ertesi gun katilasmisti. Hic bir yere dokulmuyo surerken. Bi tane sutyenimi ona ayirdim desteksiz. Suruyom guzelce takiyom. 2 saat sonra az daha suruyom falan :)

1.saraçoğlunun verdiği bitki derken neyi kastediyorsun canım?
2.dermokil dediğin krem mii yani dermokilin bir sürü ürünü var sonuçta??
3.karşımın içine adaçayı ve rezene koymak senn fikrin miydi koymasak olur mu ki??
4.hazırlanan karışım buzdolabında ne kadr bekleyecek??

kısa sürece cevap alabilirsem çok sevincemmmm :)))

1.saraçoğlunun verdiği bitki derken neyi kastediyorsun canım?
2.dermokil dediğin krem mii yani dermokilin bir sürü ürünü var sonuçta??
3.karşımın içine adaçayı ve rezene koymak senn fikrin miydi koymasak olur mu ki??
4.hazırlanan karışım buzdolabında ne kadr bekleyecek??

kısa sürece cevap alabilirsem çok sevincemmmm :)))

1. Saracoglunun kurunu aldigimda bana verdigi bitkiydi ama inan ne oldugunu bilmiyorum. Zaten asiri kasinti yapmisti sonraki kariaimlarima koymamistim.
2. Dermokil marka el kremi onu da yagsiz oldugu icin tercih etmistik ama kimisi yagli kremlede yapti. Bence birsey farketmez.
3. Benim fikrimdi koymasanda olur.
4. Bigun beklemesinyeterli. Daha somra yine buzdolabinda sakla ve cok yapma. Sanki bozuluyo bekleyince agir keskin koku oluyo.
Cok hizli etki ediyor ama benim geri sonme oldu. O yuzden 3 ay en azindan yap derim :) bol sanslar

1. Saracoglunun kurunu aldigimda bana verdigi bitkiydi ama inan ne oldugunu bilmiyorum. Zaten asiri kasinti yapmisti sonraki kariaimlarima koymamistim.
2. Dermokil marka el kremi onu da yagsiz oldugu icin tercih etmistik ama kimisi yagli kremlede yapti. Bence birsey farketmez.
4. Bigun beklemesinyeterli. Daha somra yine buzdolabinda sakla ve cok yapma. Sanki bozuluyo bekleyince agir keskin koku oluyo.
Cok hizli etki ediyor ama benim geri sonme oldu. O yuzden 3 ay en azindan yap derim :) bol sanslar

hadi yaaa :KK43: sönmesi kötü olmuş yani uygulamayı bıraksak eski haline mi dönecek acaba...

saraçoğlunun kürü neden şimdi yok acaba...?
sitesinede baktım bulamadım.

saraçoğlunun kürü neden şimdi yok acaba...?
sitesinede baktım bulamadım.

1. Si kir pek bir ise yaramiyo. Cunku biz burdaki yaptiklarimizi duzenli uygulasak zzaten bizde sonuc aliriz. He a dan z ye yaparizm 9 ay da sabrederim paramda var diyorsaniz hic durmayin.
Evet bende bi ara alacaktim ama bulamamistim. Verdileri bitkinin sanirim yetisme mevsimini bekliyorlar. Bi kac ay sonra cikar tekrar

Kizlar merhaba,
Baslik acmak icin henuz erken mi bilmiyorum. Ama 20 gunde 4 cm gelismeyi gecmis bulunmaktayim. Aslina bakarsaniz mezure 91 gosteriyor ama ben hala inanamiyorum. Dun en sonunda sutyensiz bi badi giydim ve elimi yukaridan asagi indirdim :)) normalde dumduz olmasi gerekirken evet bildigin baya baya genislemis iki adet daga dokunuyordum :KK70: (benim icin dag oluyor). Daha onceleride cok ugrasmistim ama ilk defa bu boyuta ulastilar. Aslinda bir ay dolmadan konu acmak istemiyordum ama biliyorum hepiniz sabirsizlaniyorsunuz. 1 ayda 90 cm i gecersem super diyordum ama 20 gunde 91 cm i gordum kizlar :))) cok mutluyum hemde cokkk

Merhaba, bunu çörek otu yağı sayesindemi elde ettin :KK3:

canbım şuan göğüslerin nasıl bi gerileme varmı yoksa hala aynı boydamı bütün sayfaları okudum ama kafam çok karıştı neler yaptığını zahmet olmaazsa bana sırasıyla yazabilirmisin benimde göğüslerim çok küçük ve çok rahatsızım bu durudan şimdiden teşekkür ederim

Kızlar Saracoğlu'nun yolladığı kürde şerbetci otu ve hayıt yani mucize bişey değil bide o kadar para alıyorlar sanarsın himalayadan toplayıp getiriyorlar

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım bitkilerin ismi zaten paketin üzerinde latincesi yazıyor . Istersen sende bakabilirsin ben paketi almadım çünkü fazla bence aynısını aktardan da alabiliriz benim düşüncem böyle

Hatta şöyle canım istersen sende bak Ağırlık(Kg):
0.25
Humulus Lupulus 30ad süzen poşet
vitex agnus-castus 90gr doğal bitki

Hatta şöyle canım istersen sende bak Ağırlık(Kg):
0.25
Humulus Lupulus 30ad süzen poşet
vitex agnus-castus 90gr doğal bitki

Elmasekeri arkadaş almıştıda oda bilmiyordu bitkinin adını ondan merak ettim sen nerde gördün bitkiyi sipariş vermeden dükkanlarına mı gittin?

X