Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 20 gunde 86 cm' den 90 cm'e :)))

Kizlar merhaba,
Baslik acmak icin henuz erken mi bilmiyorum. Ama 20 gunde 4 cm gelismeyi gecmis bulunmaktayim. Aslina bakarsaniz mezure 91 gosteriyor ama ben hala inanamiyorum. Dun en sonunda sutyensiz bi badi giydim ve elimi yukaridan asagi indirdim :)) normalde dumduz olmasi gerekirken evet bildigin baya baya genislemis iki adet daga dokunuyordum :KK70: (benim icin dag oluyor). Daha onceleride cok ugrasmistim ama ilk defa bu boyuta ulastilar. Aslinda bir ay dolmadan konu acmak istemiyordum ama biliyorum hepiniz sabirsizlaniyorsunuz. 1 ayda 90 cm i gecersem super diyordum ama 20 gunde 91 cm i gordum kizlar :))) cok mutluyum hemde cokkk

Ben bikaç yıl önce yine bu konuyla ilgili bilgi ararken küç adaçayı rezene ve ısırgan yağlardan ise çörek otu yağı üzerinde duruluyordu yılı tam hatırlayamadım ama 6 yıl kesin oldu sanırım üzerine olabilir tabi Ozaman lar bn bunların hepsini aldım fakat düzenli uygulamadım en fazla 1 hafta uyguladim 1 kaç gün önce tekrar arastirmaya başladım ve bu sefer gördüm kullanan arkadaşlar ilk defa buraya faydası olsada olmasada yorum yapıp bilgi vermiş ler öncelikle bunun için herkese tşkler bend sizlere güvenerek kapalı çarşıya gidip adaçayı ısırgan Hayıc tohumu rezene keten tozu kuc tozu çörek otu yağı ve çilek yağı aldım geldim adaçayı ni eskiden de tükettiğim için rahatlıkla içiyorum hayic tohumunu kaynatıp üstü kapalı dinlendirme sonrası süzüp içiyorum boğazı biraz yakıyor ve tadı çok kötü ama katlaniyoruz kuc u de yoğurt yada pek mezle bi şekilde yiyorum fakat isirgani daha hic icemedim rezene yi daha önce denemiş tim ve tadı okadar kötüydü ki onada cesaret bulamıyorum hele keten tohumunu yoğurtla denedim En felaketi o olsa gerek yedikce çoğalıyor sanki ama yağlarla her akşam masaj yapıyorum şize sormak istedigim ketenle kucu direk yiyip üstüne şu icsek faydası olurmu ve bana yanlış yaptığım yada başka şekilde yapsam daha iyi olur dediğiniz şeyler var mı lütfen birazcık yardım istiyorum yaş 22 kilo 51 ölçü 75 bile doymuyor psikolojim alt üst oldu

Ask olsun hic unutur muyum :) buralardayim ugrasiyorum takipteyim :)

canım bende bu ayın 5inde başladım senin yazdıklarını yapmaya inşallah olur iki buçuk senedir falan deniyorum farklı seyler ama hiç biri olmadı bu sefer olursa çok mutlu olucam. yalnz şerbetçi otu kremine yağlı krem koymak zornda kaldım çnkü eczanede dermokil yoktu deniycem bakalım bu sefer de hayal kırıklığına uğramak istemiyorum:)

Canım benim bi kaç sorum olucaktı. Bu karışıma koyduğun dermokil kaç gramlıktan. Bi de buz masajı yaptıktan sonra normal el kremi sürüyorum demişsin o da mı yağsız olucak. Nar özlü falan olsa daha iyi olur mu acaba

Canim pardon uazdiklarini yeni gordum sanirim 300 ml olandi. Ama en son buyuk alip gozkarari ekliyodum ekonomik olsun diye. Masaja gelince onemli olan kayganlik vermesi bitki yaglari daha iyi olur

canım bende bu ayın 5inde başladım senin yazdıklarını yapmaya inşallah olur iki buçuk senedir falan deniyorum farklı seyler ama hiç biri olmadı bu sefer olursa çok mutlu olucam. yalnz şerbetçi otu kremine yağlı krem koymak zornda kaldım çnkü eczanede dermokil yoktu deniycem bakalım bu sefer de hayal kırıklığına uğramak istemiyorum:)

Umarim guzel sonuclar alirsin. Buyuyo bu tarifle ama ben buyudu diye biraktim tekrar kuculdu sen birakma devam ett

Selam elmaşekeri (yoksa zuzu mu demeliyim?? :p sen de bana anaç de :p )
Bu yöntemi bi ara deniyordum ama çok zor gelmişti bana her gün her gün.. bi de buzla ovma kısmı azıcık tüylerimi ürpertiyordu. ama şu an tekrar başlasam mı diye düşünüyorum. doğum kontrol hapı da kullanıyorum, ters tepmez di mi :KK70: doktor değilsin sonuçta tamam ama kendinden örnek verebilirsin mesela bu konuda :KK70:

Selam elmaşekeri (yoksa zuzu mu demeliyim?? :p sen de bana anaç de :p )
Bu yöntemi bi ara deniyordum ama çok zor gelmişti bana her gün her gün.. bi de buzla ovma kısmı azıcık tüylerimi ürpertiyordu. ama şu an tekrar başlasam mı diye düşünüyorum. doğum kontrol hapı da kullanıyorum, ters tepmez di mi :KK70: doktor değilsin sonuçta tamam ama kendinden örnek verebilirsin mesela bu konuda :KK70:

Merhaba ejefn,
Sanirim bi espiri dondu ama daha onceki gonderimlerinizi gormedigim icin anlayamadim. Yada beni daha onceki olan uyeligimle karistirdiniz. Ama o uye ismimde elmakeri tarzinda biseydi :)
Dogum kontrol hapini biraktim ben bi kac ay once. Ama dogum konrtol hapi bir cok kiside gecici olarak da dolgunluk saglamis. Eger takviye yaparsaniz sonuc alirsiniz bence. Evet doktor degilim ama kimseye burda doktor tavsiyesi vermiyorum yanlis anlasildim sanirim

elmasekeri3535 merhaba. Ben de küçük göğüslerimden muzdaribim ve gerçekten çok üzülüyorum. :KK43: Benim göğüslerim 75-B'yi doldurmuyor mesela. :KK43: Başlasam sonuç elde eder miyim sence? Yardım et bana elma şekeri. :KK43: Yaşım 21.

Umarim guzel sonuclar alirsin. Buyuyo bu tarifle ama ben buyudu diye biraktim tekrar kuculdu sen birakma devam ett

bikaç şey daha sorucam canm.
bıraktıktan sonra tamamen eski haline mi döndü ve şuan kaç cm?
bu uyguladıklarını ne kadar süre boyunca kullandın sanırım ağustosta başlamışsın bi ay kullanıp bıraktın mı ?
bi de sence büyüynce kalıcı olması için ne kadar kullanmak lazım bi bilgn var mı? cevaplarsan çok sevinirm şimdiden teşekkürler

bikaç şey daha sorucam canm.
bıraktıktan sonra tamamen eski haline mi döndü ve şuan kaç cm?
bu uyguladıklarını ne kadar süre boyunca kullandın sanırım ağustosta başlamışsın bi ay kullanıp bıraktın mı ?
bi de sence büyüynce kalıcı olması için ne kadar kullanmak lazım bi bilgn var mı? cevaplarsan çok sevinirm şimdiden teşekkürler

Yaptigim arastirmalara gore kullandigimi seyler ostrojen seviyemizi arttiriyor. Artan ostrojen seviyesi kalca ve goguslerde yaglanmaya sebep olur. Ama bunun olmasi icin uzun sureli kullanim gerekli 6-9 ay gibi. Ama bu kafar uzun sure bu kuru uygulamak ne kadar saglikli olur o tartisilir.
Ben 1 bir ay cok duzenli 2 hafta kadarsa duZensiz kullandim. Sonra biraktim. 1 ayda falan eskiye donduler. Yani 2 cm bana kaldi oyle soyleleyim

Yaptigim arastirmalara gore kullandigimi seyler ostrojen seviyemizi arttiriyor. Artan ostrojen seviyesi kalca ve goguslerde yaglanmaya sebep olur. Ama bunun olmasi icin uzun sureli kullanim gerekli 6-9 ay gibi. Ama bu kafar uzun sure bu kuru uygulamak ne kadar saglikli olur o tartisilir.
Ben 1 bir ay cok duzenli 2 hafta kadarsa duZensiz kullandim. Sonra biraktim. 1 ayda falan eskiye donduler. Yani 2 cm bana kaldi oyle soyleleyim

anladım teşekkürler. büyüsün daha sonra ara sıra yaparım mesela 2 günde 3 günde bir inş kalıcı olur bakalım. tekrar başlamayı düşünmüyomusun?

elmaşekerim dün akşamdan beri mesaj atmayı deniyorum size, ama meğer 50 yorumdan önce yazamıyormuşuz :) rica etsem karışımdaki bitkileri yapılışını ve kullanımını bana yollar mısın? okudum ama karışık geldi yorumlar. yardımcı olursan çok sevinirim.:KK17:

X