Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 20 gunde 86 cm' den 90 cm'e :)))

75 b tum sutyenlerime veda ediyorum artik :)) alttan 73 ustten 90-91 eee artik c cup a gecmem gerek dimi. Zaten o kadar cok sikisiyorlar ki bu camasirlarda. Bir an once alisverise cikicam kizlar. Ama hedefim d yapmak

şanslısın yaşım 21 ama bu yaşıma kadar sutyen takmadım.annem kızım bana çamaşır çıkarmıyo diyo ama gel bide bana sor napıyım bilemiyorum kendimden utanıyorum.:KK30:

şanslısın yaşım 21 ama bu yaşıma kadar sutyen takmadım.annem kızım bana çamaşır çıkarmıyo diyo ama gel bide bana sor napıyım bilemiyorum kendimden utanıyorum.:KK30:

Yanliz degilsin cnm bi cogumuzda syni problem var

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet canım bene sütyen takmıyorum 21 yaşındayım ama göğüsler 13 yasında sanki üzülme çözüm çok ya doğal büyür Yada ameliyat

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım humulus lipulus şerbetci otu diğeri hayıt tohumu . Bitki dersimizden de biliyorum . Internet'ten de bakabilirsin.

Ya 86 cm kızın göğsü varmış etki eder :) bizimkiler daha bi minik umarım etki eder bizede

Kizlhaba,
Baslik acmak icin henuz erken mi bilmiyorum. Ama 20 gunde 4 cm gelismeyi gecmis bulunmaktayim. Aslina bakarsaniz mezure 91 gosteriyor ama ben hala inanamiyorum. Dun en sonunda sutyensiz bi badi giydim ve elimi yukaridan asagi indirdim :)) normalde dumduz olmasi gerekirken evet bildigin baya baya genislemis iki adet daga dokunuyordum :KK70: (benim icin dag oluyor). Daha onceleride cok ugrasmistim ama ilk defa bu boyuta ulastilar. Aslinda bir ay dolmadan konu acmak istemiyordum ama biliyorum hepiniz sabirsizlaniyorsunuz. 1 ayda 90 cm i gecersem super diyordum ama 20 gunde 91 cm i gordum kizlar :))) cok mutluyum hemde cokkk
canım suan goguslerin ne durumda? bir yıl gecmis. gecici dolgunlu degildi di mi

merhaba kızlar
daha önce başka forumlarada yazdım ama okadar çok forum açılmış ki takip edemiyorum. Kime yazdığımı bile unuttum.
Meme kremleri hakkında bir sürü araştırma yaptım. Bir sürü marka var. Bilindik olanlar da var olmayanlar da. 50 TL ye de var 250 TL ye de. Marka vermekten reklama girer diye yazmak istemiyorum. Bu durumu nasıl aşacağız acaba baktığım bütün markaları yazsam reklama girmez diye düşünüyorum ne dersiniz

Kizlar merhaba,
Baslik acmak icin henuz erken mi bilmiyorum. Ama 20 gunde 4 cm gelismeyi gecmis bulunmaktayim. Aslina bakarsaniz mezure 91gosteriyor ama ben hala inanamiyorum. Dun en sonunda sutyensiz bi badi giydim ve elimi yukaridan asagi indirdim :)) normalde dumduz olmasi gerekirken evet bildigin baya baya genislemis iki adet daga dokunuyordum :KK70: (benim icin dag oluyor). Daha onceleride cok ugrasmistim ama ilk defa bu boyuta ulastilar. Aslinda bir ay dolmadan konu acmak istemiyordum ama biliyorum hepiniz sabirsizlaniyorsunuz. 1 ayda 90 cm i gecersem super diyordum ama 20 gunde 91 cm i gordum kizlar :))) cok mutluyum hemde cokkk

merhaba kızlar. nedir şu küçük göğüslerden çektiğim, üstelik biri diğerinden biraz daha büyük :mad: hem dikleştirmek hem de büyütmek istiyorum. ilk sayfadakiler gerçekten de işe yarıyor mu ? tam olarak ne yapmalıyım. farklı şeyler eklemişsiniz ama herhangi bir zararını gördünüz mü?

Kizlar merhaba,
Baslik acmak icin henuz erken mi bilmiyorum. Ama 20 gunde 4 cm gelismeyi gecmis bulunmaktayim. Aslina bakarsaniz mezure 91 gosteriyor ama ben hala inanamiyorum. Dun en sonunda sutyensiz bi badi giydim ve elimi yukaridan asagi indirdim :)) normalde dumduz olmasi gerekirken evet bildigin baya baya genislemis iki adet daga dokunuyordum :KK70: (benim icin dag oluyor). Daha onceleride cok ugrasmistim ama ilk defa bu boyuta ulastilar. Aslinda bir ay dolmadan konu acmak istemiyordum ama biliyorum hepiniz sabirsizlaniyorsunuz. 1 ayda 90 cm i gecersem super diyordum ama 20 gunde 91 cm i gordum kizlar :))) cok mutluyum hemde cokkk
Canim ustunde baya zaman gecmis ama kalici sonuclara ulasabildin mi birakinca eski haline geri dondu mu ?

Kızlar benim de göğüslerim küçük 75 bedenim. Ama bir aydır doğum kontrol hapı kullaniyorum göğüslerim sütyene sığmaz oldu. Bi taşla iki kuş :)

X