Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Bahane arama !!! İşim çok , vaktim yok deme . Zayıflamak illa saatlerce kan ter içinde durmadan spor yapmak diyil. 10 defa squat yap yapa biliyorsan daha fazla yap. Bırak git işini gör , yemeyini pişir , çocuğuna bak , dinlen ve yine yap akşam bide göreceksin 100,200 olmuş . Her gün düzenli fazladan biraz hareket edersen zayıflama ve sıkılaşmada etkisini görürsün. Sakatlığı ve rahatsızlığın varsa yapıpta sağlığınla oynama.
Oğlumu besiyini sallaya sallaya 30 tane yaptim :KK8::KK6::-)

images (1).jpeg
images (2).jpeg
images (3).jpeg

dünkü menüm:

sabah:1 yumurta,1 dilim köy peyniri,5 zeytin domates salatalık, bir dilim tam buğday ekmeği

öğlen:8 tane İnegöl köfte yanında yeşil salata( tam porsiyon köfte ) ve ayran

akşam: bamya yemeği yanında yoğurt

3 litre su, 25 dakika eliptik yaptım

Günaydın Kızlar Merhabalar, kaptanım Akrrep Akrrep ve kaptan yardımcım happy_mom_ happy_mom_ , başka takıma transfer olmak istiyorum, (14. TAKIM) liste düzeltmesi konusunda yardımınızı rica ediyorum, destekleriniz için ve paylaşımlarınız için teşekkür ederim, sevgiler..

Hayrli gunler kaptanim Akrrep Akrrep bende 14. takima gecmek istiyorum ne gerekiyorsa yapabilir miisin acaba tesekkur ederim emekleriniz icin sizleri tanidigima memnun oldum insallah hepimiz istedgmz kiloya duser ve mezun oluruz

Günaydın Kızlar Merhabalar, kaptanım Akrrep Akrrep ve kaptan yardımcım happy_mom_ happy_mom_ , başka takıma transfer olmak istiyorum, (14. TAKIM) liste düzeltmesi konusunda yardımınızı rica ediyorum, destekleriniz için ve paylaşımlarınız için teşekkür ederim, sevgiler..

Hayrli gunler kaptanim Akrrep Akrrep bende 14. takima gecmek istiyorum ne gerekiyorsa yapabilir miisin acaba tesekkur ederim emekleriniz icin sizleri tanidigima memnun oldum insallah hepimiz istedgmz kiloya duser ve mezun oluruz
Ne diyeyim Yolunuz acik olsun.

Yolunuz açık olsun.

dünkü menüm:

sabah:1 yumurta,1 dilim köy peyniri,5 zeytin domates salatalık, bir dilim tam buğday ekmeği

öğlen:8 tane İnegöl köfte yanında yeşil salata( tam porsiyon köfte ) ve ayran

akşam: bamya yemeği yanında yoğurt

3 litre su, 25 dakika eliptik yaptım
Menü güzel canım

Böyle bi karar almana çok sevindim canım. Ben de bugün kesin ve kesin toparlandım. Yeter bu kadar şımarmam..
Sana yetişicem :KK55:
hedefin kaçtı sen de hedefe çok uzak değilsin galiba en zor kısmı kaldı belki ama az kaldı. 10un altına düşmek güzel daha çok azmetmek gerekli. ama biraz yorulduk galiba. artık benim spor da eklemem lazım.

sabah (09:00)
  • 2 tavada yumurta
  • 1 dilim Keçi peyniri
  • 10 yeşil zeytin
  • yeşil çay
  • süt kaymağı
akşam (15:00)
  • kemik suyu çorbası bol kalojenli
  • Turşu
  • brokoli buğulama
ara (17:00)
  • 1 avuç fındık badem
  • cennet hurması kurusu

su:2 lt
Spor: Yok

hedefin kaçtı sen de hedefe çok uzak değilsin galiba en zor kısmı kaldı belki ama az kaldı. 10un altına düşmek güzel daha çok azmetmek gerekli. ama biraz yorulduk galiba. artık benim spor da eklemem lazım.
Sende spor yoktu dimi? Evet bir de spor eklersen süper olur. 6 lı rakamlardasın artık spor da olsun dimi?
Benim hedef 55 ti. Senin kaçtı?

X