Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

sabah (09:00)
  • 3 yumurtadan bulut ekmek
  • 1 dilim Keçi peyniri
  • 10 yeşil zeytin
  • çay
ara (10:00)
  • kurşun geçirmez kahve
akşam (15:00)
  • soslu tavuk (az)
  • Turşu
  • 2 sarıkanat buğulama
ara (17:00)
  • maden suyu
  • 19:00 şekersiz türk kahvesi

su:2 lt
Spor: Yok
Spor ve kitap da eklenirse tadından yenmez.

merhaba @izmirli MF gitme kararı almışsın çok üzüldüm. aslında birlikte ilerlersek daha başarılı oluruz diye düşünüyorum. sen gitme kararı alırken ben de artık kesin olarak aktif olma kararı almıştım menümü yazmadan bir gün dahi geçmeyecek demiştim. gitmene üzüldüm.
Böyle bi karar almana çok sevindim canım. Ben de bugün kesin ve kesin toparlandım. Yeter bu kadar şımarmam..
Sana yetişicem :KK55:

IMG-20181221-WA0025.jpg

Akrrep Akrrep kaptanim ve happy_mom_ happy_mom_ ben zaten listede diilim ve 69 olmadan listeye giremiyordum ondan hazir hic girememisken bildireyim girmekten vazgectim takima katilmadan ayrilmak istiyorum bilginiz olsun
Nedenki yaa . Cok uzuldum
Keske gitmesen. Ama yinede kendin bilirsin insallah gitmekden vazgecersin :)

Pazar menu
10:00 - kahvaltı - 1 kase musli + biraz süt
2:00 - öğle - Lahana sarma 3adet buyuktu
6:00 - akşam - 1 dilim ekmek 1 kase sebze corbasi bir kase yogurt bir kase salata
Su 2 litre
Spor 1 saat yuruyus
Kitap Kurani Kerim
Yesil cay 2

Pazartesi menu
Kahvaltı 06:00 haslanmis yumurta 2 adet biraz peynir 2 dilim ekmek 1 bardak cay 2 ceviz 1 badem 1 kuru kayisi
Ogle 4:00 1 kase kirmizi mercimek corbasi
Su 2.5 litre
Spor 1 saat yuruyus
Kitap Kurani Kerim
Yesil cay 2
Bugun maydanoz limon kurume basladim
Bir bardak maydanoz limon kuru :)

Merhaba arkadaslar. Yarışmaya start verdik :) Evet yarın akşam saat en geç 12 kadar squat egzersizi yapıcaz.

Squat Nasıl Yapılır?

Vücudunuz dik ve ayaklarınız omuz genişliği kadar açık olsun.

Bu konumda nefes alın ve vücut öne eğilmeden, bacaklarınız ile yer arasında 90 derecelik bir açı oluşturuna kadar çömelin.

Nefes verin ve dik dik konumuza dönün.

Egzersiz sırasında omurganın zarar görmemesi için vücut dikliğini korumaya dikkat edilmesi, bacak ve kalça kaslarının da egzersiz devam ederken gevşetilmeden çalışılması gerek.

1098264_513500918760969_397867859_n1-600x400.jpg

17040.jpg
1027213_a72cff880ff45d080b435dcd0c001fba_600x600.jpg

Akrrep Akrrep
Milana firuze Milana firuze
Z Zynpelf38
Gizembetulyusa Gizembetulyusa
nihaaal nihaaal
G gokyuzundekiturna

Bahane arama !!! İşim çok , vaktim yok deme . Zayıflamak illa saatlerce kan ter içinde durmadan spor yapmak diyil. 10 defa squat yap yapa biliyorsan daha fazla yap. Bırak git işini gör , yemeyini pişir , çocuğuna bak , dinlen ve yine yap akşam bide göreceksin 100,200 olmuş . Her gün düzenli fazladan biraz hareket edersen zayıflama ve sıkılaşmada etkisini görürsün. Sakatlığı ve rahatsızlığın varsa yapıpta sağlığınla oynama.

Pazartesi menu
Kahvaltı 06:00 haslanmis yumurta 2 adet biraz peynir 2 dilim ekmek 1 bardak cay 2 ceviz 1 badem 1 kuru kayisi
Ogle 4:00 1 kase kirmizi mercimek corbasi
Su 2.5 litre
Spor 1 saat yuruyus
Kitap Kurani Kerim
Yesil cay 2
Bugun maydanoz limon kurume basladim
Bir bardak maydanoz limon kuru :)
Kür ne için canım?

Kür ne için canım?
Bir cok derde deva limon maydanoz kuru belirli araliklarda yapiyorum ben kanimda biraz problem var benim simdi turkce ne deniyor ona bilemedim neyse vakti gelmisdi basladim. Ama zayiflama karaciyer yaglanmasi damar tikanikligi cildin rengini guzellestirme boyle seyleride.var :-)işsiz::işsiz: yine dogru durust yazamadim bazen turkcem yamuluyor :KK45::oops::KK70:)

X