Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

***1. TAKIM 573. ETAP***

chihiro79 (59////%)
Sevilay80 (74.3/)
merkerdemus (64.1/
Saglikliyasamgunlugumm(61.2/62,5/-1,3/%-0,71) etap dışı kalındığı için yüzde 3 e bölündü.
Gunayfur(56.5///
Fitblack(65.5/
Bluegreeneyes(61.5/
Uzunince(71.4

1. takım ortalaması:

Kızlar listeyi yapmak için geldim ben uzun bir süre maalesef olamayacagim takımı idare edebilecek biri varsa kapanmasın ama yoksa kapansın bu işler nasıl oluyor fazla bilgim yok ama diğer takımlara transfer oluyor diye okumuştum lütfen herkes izne veye hangi takıma geçmek istiyorsa o takımla görüşüp 1-2 saat içinde bildirim yaparsanız memnun olurum :KK66: fazla zamanım yok...
Canım bu gün ben yapacağım listenizi sen kendi kilonu bildir. Ama kapanıp kapanmama durumuna seaBahAR seaBahAR karar verir sanırım onun hakkında bişey diyemiyorum. Seni izinli mi yazıyoruz.

Canım bu gün ben yapacağım listenizi sen kendi kilonu bildir. Ama kapanıp kapanmama durumuna seaBahAR seaBahAR karar verir sanırım onun hakkında bişey diyemiyorum. Seni izinli mi yazıyoruz.
Evet kaptanim ben izne ayrılıyorum ben geçen haftaki listeyi yapmıştım ama paylasamadim onun üzerindn daha kolay yaparsınız :KK66:

***1. TAKIM 574-575. ETAP***

chihiro79 (59/58/1/%0.85)etap birleştirme nedeniyle yuzde ikiye bölündü
Sevilay80 (74.3/75/+0.7/%-0.47)etap birleştirme nedeniyle yuzde ikiye bölündü
merkerdemus (64.1//%)
Saglikliyasamgunlugumm(61.2/62.9/+1.5/%-1.22)etap birleştirme nedeniyle yuzde ikiye bölündü
Gunayfur(56.5/54.3/2.2/%1.94)etap birleştirme nedeniyle yuzde ikiye bölündü. M
ezun olmak istiyor
Fitblack(65.5//%)bildirimsiz izne ayrılmak istiyor
Bluegreeneyes(61.5/61/0.5/%0.40)Etap birlestirme nedeniyle yuzde ikiye bölündü. izne ayrılmak istiyor

Uzunince(71.4/70/1.4/%0.98)etap birleştirme nedeniyle yuzde ikiye bölündü

Punka(61.9////%) yeni üye takıma geliş tarihi: 18 Mayıs başlangıç kilosu:61.5 hedef:55

1. takım ortalaması %

A Anka kaptanim hakkını helal et seni de yorduk.... Nasıl oluyor bu kapanma işlemi tam bilgim yok bu gün zamanınız varsa bize yardımcı olabilir misiniz ?
Canım kapanacaksa isteyen başka takıma geçer. Geçmek istemeyen izinli yazılır. Sonra devam etmek isterse yine istediği takımdan devam eder. Bildirimden sonra bu takım kilitlenir. Ama kızlar kapatmak istemiyor bakalım bahar gelince belli olur durum.

Canım biz takım kapanmasin istiyoruz ve blonde ambition blonde ambition la beraber yapalım dedik bize anlatırsan seviniriz nasıl oluyo bu liste hiçbirşey bilmiyoruz
Canm zaten direk kapatiyorlar bosver kimse de kalmadi zaten bizde izindeyiz kendi kilomuza donunce direk baska takima geceriz daha rahat olur :KK66:

Merhaba arkadaşlar,

Zamanım olmadığı için kısaca yazayım.
Önemli olan takımın sorumluluğunu üstlenecek bir kaptan olması.
Ve benim o kaptanı, onay verebilecek kadar tanımam lazım.

Kaptanınız çok ama çok uzun bir süre işlerini devredecek kaptan bulmaya çalıştı ama bulamadı. 1. Takımda yönetim sorunları da oldukça uzun bir süredir devam ediyor.

Bu nedenle en doğrusu takımı kapatmak ve sizlerin diğer takımlara geçmesi ve kilo vermeye orada devam etmesi.
Önemli olan takımlar değil, bireysel olarak kilo vermekten vazgeçmemeniz. Bunun için de bir sürü takımımız var.

Bugün bildiriminizi yapın ve sonrasında istediğiniz takımla görüşüp yer değiştirin. Yarışmaya katılmak isteyenlerin topiğinde yeni üyeye ihtiyaç duyan takımların listesi var. İşe oradan başlayabilirsiniz.

Söyleyebileceklerim bu kadar.
Buraya çok zaman ayıramıyorum şu aralar.. ve birikmiş çok iş var.
Kusura bakmayın, sizinle ve sorununuzla ancak bu kadar ilgilenebilirim.

Kalın sağlıcakla.

Aynen canım kimse kalmamış ki kime kaptanlık yapıcaz en iyisi kapansın bizde izinliyiz zaten
Canm izin oncesi kilomuza inince beraber ayni takima girelim diyorum ben bakiyorum amadiger baktiklarima vazgectim ama 5. simdi de bir de 5.takima goz at bakalm ne dersin ????
Merhaba arkadaşlar,

Kaptanınız çok ama çok uzun bir süre işlerini devredecek kaptan bulmaya çalıştı ama bulamadı. 1. Takımda yönetim sorunları da oldukça uzun bir süredir devam ediyor.

Bu nedenle en doğrusu takımı kapatmak ve sizlerin diğer takımlara geçmesi ve kilo vermeye orada devam etmesi.
Önemli olan takımlar değil, bireysel olarak kilo vermekten vazgeçmemeniz. Bunun için de bir sürü takımımız var.

Bugün bildiriminizi yapın ve sonrasında istediğiniz takımla görüşüp yer değiştirin. Yarışmaya katılmak isteyenlerin topiğinde yeni üyeye ihtiyaç duyan takımların listesi var. İşe oradan başlayabilirsiniz.

Kalın sağlıcakla.

Bence de kapanmasi lazim kesinlikle hep yonetim sorunu oldu cok haklisiniz cok tesekkur ederiz .

Canm izin oncesi kilomuza inince beraber ayni takima girelim diyorum ben bakiyorum amadiger baktiklarima vazgectim ama 5. simdi de bir de 5.takima goz at bakalm ne dersin ????

Bence de kapanmasi lazim kesinlikle hep yonetim sorunu oldu cok haklisiniz cok tesekkur ederiz .
Tamam canım senin izinli olduğun kiloya az kaldı benim 2 kilom var beraber başlayalım :KK19:

Canım kapanacaksa isteyen başka takıma geçer. Geçmek istemeyen izinli yazılır. Sonra devam etmek isterse yine istediği takımdan devam eder. Bildirimden sonra bu takım kilitlenir. Ama kızlar kapatmak istemiyor bakalım bahar gelince belli olur durum.
Tamam kaptanim bahar abla da yazmış zaten :KK66:
Merhaba arkadaşlar,

Kalın sağlıcakla.

Bu zor zmanlarinda bile ilgileniyorsun ablam daha ne yapabilirsin ki hakkını helal et... Kızlar bildirimleri yapsın kapatalım kaptanim sizi çok seviyoruz... İyi ki varsiniz... İnşallah sonra yine görüşme imkanımız olur...

Merhaba arkadaşlar,

Kalın sağlıcakla.

Herşey için çok teşekkürler haklisiniz kapanması en iyisi

Tamam canım senin izinli olduğun kiloya az kaldı benim 2 kilom var beraber başlayalım :KK19:
Aayyy bende bugun fazla ciktm moralim cok bozuk:KK42: ne oldu anlamadm benim de +2kiloyu buldu bugun:KK61: hemen atalm su artilari canm ya inslh odemdir:KK19: 5.takim spor puanlamasi filan da yapmis baya spor yapanlar var ne guzel orda sporda yaparz hem :KK66: @Saglikliyasamgunlugumm sen ne yaptn? istersen sende bizle gel ayrilmamis oluruz

Aayyy bende bugun fazla ciktm moralim cok bozuk:KK42: ne oldu anlamadm benim de +2kiloyu buldu bugun:KK61: hemen atalm su artilari canm ya inslh odemdir:KK19: 5.takim spor puanlamasi filan da yap yy mis orm5da sporda yaparz hem :KK66: @Saglikliyasamgunlugumm sen ne yaptn? istersen sende bizle gel ayrilmamis oluruz
Ödemdir canım o hemen bu kadar alamazsın ben dünyayı yedim düşün yani @Saglikliyasamgunlugumm gelsene bizimle aynı takımda olalım canım

Ya şu zayıflama işini nasıl yapıyosunuz bende zayıflamak istiyorum :KK43:
Canm burasi yarisma takimi burasi gibi baska takimlar var onlara bir goz at istersen herkes farkli diyet yapihor ve spor yapanda var yapmayan da var kilo bildirimi ile her hafta takip yapiyor hergun bildirim ile ne yiyip be yaptigimizi yaziyoruz canm bu sekil devam eden diger takimlara bir goz at istersen cunku bu takim kapandi biz suan son bildirimleri alip takimi kitliyoruz

Ödemdir canım o hemen bu kadar alamazsın ben dünyayı yedim düşün yani @Saglikliyasamgunlugumm gelsene bizimle aynı takımda olalım canım
Bende sasrdm cunku kalori sayimi ile kontrol ediyordum bu hafta hic kalori asimi yapmadm kilo alma ihtimali olmamasi lazmdi ama bu hafta menulerim tuzluydu pastirma,sucuk gibi tuz orani yuksek olan besinler den hep tukettimcanm kesin o tuzlar odem yapti :KK43: Y YesilinBuyusu senin de haberin olsun canm baska takima gidiyoruz bir kac kez daha yazdim ama gormedin galiba bak gene yaziyorum ona gore pesimizden gel :KK66:

X