Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Ortalık fena olmuş kızlar yaa ben hiç bakamıyorum şimdi bi fırsatta bakayım dedim .Ben mezun olurum diyordum kaldım mı şimdi öylece tüh...
Herkesler iyidir inş hayat nasl gidiyor canlar ..
Canm ortada kalma yok bazilari baska takima gecicecek bazilarida cuma kilo bildirimi ile izin istiycekbaska takima gecene kadar izinde kalacak sende cuma kilo bildirimin ile birlikte mezuniyet iste senide mezun etsinler canm

bence cok iyi olur canm :KK36: bana uyar
Y YesilinBuyusu nerelerdesin canm :KK37: sen de yardm et hep beraber takimimiz kapanmasn olur mu:KK33: girebiliyormusun buralara yyesil ??
Tamam o zaman canım zaten bildiğim kadarıyla blu 2 hafta yok o gelene kadar beraber idare edelim normalde bende yoktum ama iptal oldu gidemedim

***1. TAKIM 573. ETAP***

chihiro79 (59////%)
Sevilay80 (74.3/)
merkerdemus (64.1/
Saglikliyasamgunlugumm(61.2/
Gunayfur(56.5///
Fitblack(65.5/
Bluegreeneyes(61.5/

Uzunince(71.4

1. takım ortalaması:

Kızlar listeyi yapmak için geldim ben uzun bir süre maalesef olamayacagim takımı idare edebilecek biri varsa kapanmasın ama yoksa kapansın bu işler nasıl oluyor fazla bilgim yok ama diğer takımlara transfer oluyor diye okumuştum lütfen herkes izne veye hangi takıma geçmek istiyorsa o takımla görüşüp 1-2 saat içinde bildirim yaparsanız memnun olurum :KK66: fazla zamanım yok...

Kızlar listeyi yapmak için geldim ben uzun bir süre maalesef olamayacagim takımı idare edebilecek biri varsa kapanmasın ama yoksa kapansın bu işler nasıl oluyor fazla bilgim yok ama diğer takımlara transfer oluyor diye okumuştum lütfen herkes izne veye hangi takıma geçmek istiyorsa o takımla görüşüp 1-2 saat içinde bildirim yaparsanız memnun olurum :KK66: fazla zamanım yok...
Canım biz takım kapanmasin istiyoruz ve blonde ambition blonde ambition la beraber yapalım dedik bize anlatırsan seviniriz nasıl oluyo bu liste hiçbirşey bilmiyoruz

X