1.5 ayda 8 kilo Resimli Diyet başarı hikayem

nesli-m

78 le başlayan serüvende 52 kiloyum :)
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2014
474
594
35
Merhaba bayanlar. Ben 1 yil once dogum yaptim 78 kilo ile. Dogumdan sonra 72 oldum ama oyle kaldi tabi o kilolar :KK43: Boyum da 1.55 bu arada. Boyum kisa oldugu icin 1 kilo bile kendini belli ederken 72 ile resmen yuvarlanacak gibiydim. Bir yerden sonra dur dedim kendime ve diyetisyen esliginde diyete basladim. Su an 64 kiloyum. Daha yolum cok hedefim 50 ama yine de paylasmak istedim sizinle. :KK49:
20170404_112231.png

canım selam kaç kg verdin ne kadar zamanda?neler yedin nasıl yaptın?ben de 78 kg yum ve sinir oluyorum aylardır 6 lı rakamları göremedim.

canım selam kaç kg verdin ne kadar zamanda?neler yedin nasıl yaptın?ben de 78 kg yum ve sinir oluyorum aylardır 6 lı rakamları göremedim.
6 hafta gibi bir surede 8 kg verdim. Salata yiyorum bol bol. Yogurt, nesfit, yumurta yiyorum bolca. Ekmegi de tam bugday ekmegi yiyorum gunde 1 dilim. Suyu da aklima geldikce tuketmeye calisiyorum. Her gun yuruyus yapiyorum evden ise. Evde firsat buldukca zumba yapmaya calisiyorum.

6 hafta gibi bir surede 8 kg verdim. Salata yiyorum bol bol. Yogurt, nesfit, yumurta yiyorum bolca. Ekmegi de tam bugday ekmegi yiyorum gunde 1 dilim. Suyu da aklima geldikce tuketmeye calisiyorum. Her gun yuruyus yapiyorum evden ise. Evde firsat buldukca zumba yapmaya calisiyorum.

mesela salatayı sınırsız mı yiyorsun ya da sebzeleri yağsızsa?her gün yumurta tükettin mi ve kaçamak yaptın mı hiç canım çikolata vs..ben haftaiçi iyi gidip haftasonu ufak bişey kaçırınca hepsi gidiyo..

mesela salatayı sınırsız mı yiyorsun ya da sebzeleri yağsızsa?her gün yumurta tükettin mi ve kaçamak yaptın mı hiç canım çikolata vs..ben haftaiçi iyi gidip haftasonu ufak bişey kaçırınca hepsi gidiyo..
Salatayi 1 tabak kadar yiyorum. Kacamak elbette ki oluyor. Canim cikolata isteyince arada 2 3 parc bitter yiyorum. Zaten diyetisyenim de 2 haftada 1 musade ediyor diledigimce yememe. Yumurtayi haftada 2 3 gun tukettim.

Selam bende diyet yapiyorum bugun gun sayar gibi oluyor ama ister istemez tarihe bakiyorum tamis tamina 24uncu gun ama ben diyetisyene gitmiyorum 24 gunde 6 kilo verdim hergun kahvaltimi duzenli oglen yemegimi duzenli en gec 6 biciga kadar da yemegimi yemis oluyorum ve her gun en az 1 saat cogunu soylemiyorum ama genelde 2 saat yuruyus egsersiz yapiyorum suyu oldukca sık iciyorum kahvelerimin yaninda iki parcacik bitter cikolata yiyorum malum sade kahve yuruyusle su cok onemli tabi

Diyet listen varsa resmini çekip atar misin

diyetinizde neler yaptınız zor oldumu listenizde nelere dikkat ettiniz acaba. ben de diyetisyene gitmeye başladım. 10 günde 1,5 kilo vermişim ama şimdiden diyeti bozdum bile yine pasta yedim :cry:

diyetinizde neler yaptınız zor oldumu listenizde nelere dikkat ettiniz acaba. ben de diyetisyene gitmeye başladım. 10 günde 1,5 kilo vermişim ama şimdiden diyeti bozdum bile yine pasta yedim :cry:
Ilk basta cok zorlandim cok acikiyordum ama alistim artik. Arada pasta yiyorum ben de ama sonraki ogunde dikkat ediyorum. Listemde et yemegi de var sebze de var bakliyat da var. Ama her seyden azar azar tabi

4 5 km ancak gelir ev okul arasi. Hareketli olmaya calisiyorum firsat buldukca. Yediklerime de dikkat ediyorum artik
Her gün 4-5 km çok iyi zaten
bende diyet yapamıyorum dikkat etmeye başlıyım yine
İnşallah hepimiz sağlıklı kilomuza kavuşuruz canım kısa zamanda.

Öncelikle sizi tebrik ediyorum. Ben de doğumdan sonra 1 yıl gibi bir süre içerisinde 25 kilo verip eski kiloma dönmeyi başardım çok şükür :KK76: Fakat son zamanlarda iştahım çok açıldı ve yemeden duramıyorum resmen. Adet dönemime daha baya var nedendir anlamadım. O yüzden erkenden önlemimi alayım diyorum. Hedefim de 53 kilo 50 bana yakışmaz 163 boyum. Umarım ikimizde hedeflerimize ulaşırız :KK54:

Öncelikle sizi tebrik ediyorum. Ben de doğumdan sonra 1 yıl gibi bir süre içerisinde 25 kilo verip eski kiloma dönmeyi başardım çok şükür :KK76: Fakat son zamanlarda iştahım çok açıldı ve yemeden duramıyorum resmen. Adet dönemime daha baya var nedendir anlamadım. O yüzden erkenden önlemimi alayım diyorum. Hedefim de 53 kilo 50 bana yakışmaz 163 boyum. Umarım ikimizde hedeflerimize ulaşırız :KK54:
Tesekkur ederim umarim ulasiriz hedefimize :)

Selam bende diyet yapiyorum bugun gun sayar gibi oluyor ama ister istemez tarihe bakiyorum tamis tamina 24uncu gun ama ben diyetisyene gitmiyorum 24 gunde 6 kilo verdim hergun kahvaltimi duzenli oglen yemegimi duzenli en gec 6 biciga kadar da yemegimi yemis oluyorum ve her gun en az 1 saat cogunu soylemiyorum ama genelde 2 saat yuruyus egsersiz yapiyorum suyu oldukca sık iciyorum kahvelerimin yaninda iki parcacik bitter cikolata yiyorum malum sade kahve yuruyusle su cok onemli tabi
24 günde 6 kilo çok iyi valla ben 40 günde 10 kilo versem :KK70: ne güzel hayallerim var dimi :KK70: :KK70: :KK70:

nesli-m nesli-m nasıl gidiyor arkadaşım ben bugün diyete kesin olarak başladım. Daha doğrusu diyet demeyeyim de abur cuburu tatlıyı ekmeği falan kestim ve bol su içmeye başladım. Ayrıca çok ilginçtir ki bugün hiç üşenmeden yarım saat zumba yaptım. 8 mayısta kızımın doğum günü var 4 kilo versem en azından 54 olsam süper olacak:KK16: :KK54:

X