SİZCE DOĞRU MU SÖYLÜYOR? LÜTFEN OKUYUN

9 aylık sevgilimle kötü ayrıldık daha olmamız imkansız diyor o bana ama ben seviyorum ayrılalı 11 gün oldu, son zamanlarda konusurken benim kuzenim sevgilisinden ayrıldı kız felan takip etti sonra gitti geri barıştı dedim o da en iyisini yapmış kafasını rahatlatmış dönmüş diye espri yaptı bende biz ayrılsak,ayrıldıktan sonra bir tek kızı takip edersen aşkımdan ölsemde suratına bakmam demiştim yani bunu hatırlıyor mu bilmem ama hatırlamasa da beni çok iyi tanıyor yani attığım bir sohbet ekran görüntüsünde bir mesajı silip atmıştım o da sen burda firekt öyle demezsin bir şey silip atmışsın felan dediydi yani bu en basit örneği tabii... zaten kendi hesabından da kimseyi takip etmedi karşı cins ama snapten bir dostunu eklemiş kardeşime attığı ekran görüntüsünde gördüm. Dün annemin ınstagramımda gezinirken en yakın arkadaşının eski sevgilisini takip ettiğini gördüm mesaj attım.
konuşma şu şekilde oldu;
Ben:konuşabilir miyiz çok sinirliyim şu an arkadaşından burcuyu takip etmişsiniz bu ne demek oluyor hayatıma kimseyi almıcam diyip eski sevgiliye ne biliyim benim için gerçekten biter her şey inanamıyorum cidden buna şok oldum görünce, engelini de kaldırdın mı mesaj da attın mı, derslerine engel oluyor diye sevgilinden benden ayrıldın ya hani niye ayrıldığın belli oldu, gerçekten sevgine sana inanmıştım zaman girsin sessiz kalıyım dedim düzelsin diye dua ettim, karışma ya da hesap sorma olarak algılama
O:ne diyon ya mal mısın nesin
Ben:gördüm takip etmişsiniz gerçekten inanamıyorum daha 10 gün oldu ayrılalı
O:Takip ettiğini biliyorum benle bir alakası yok
Ben:eminim yoktur,ne hikmetse biz ayrılınca etmiş
O : ayrıca ne zaman etti? Fake hesaplarından mı baktın
Ben: ne biliyim az önce gördüm sıralamaya göre o takip listesi annemden bakıyorım size arkadaşının hesabı açık zaten ne fakesi ya
0:ee napalım şimdi, benimle bir alakası yok istediğini takip eder
Ben: gerçekten inanamıyorum sana gerçekten
O: şuan sana yalan söylemiyorum benimle bir alakası yok
Ben: ya niye ediyor eski sevgilini
O:istediğini düşünebilirsin ayrıca seni ne ilgilendiriyor
Ben: biliyorum beni ilgilendirmez
O: ben bile sorgulamıyorum
Ben: ama bu kadarını beklemezdim, bana arkadaşlarımla görüşme dedin arkadaşların kimleri takip ediyor ben o takvimi günü gününe doldurmaya başlamışken bunu gördüm (hanımlar burda bahsettiğim takvim, ayrı olduğum süre içinde kısa kısa günlerimin basıl geçtiğini yazdığım bir şey, kapağında 2018 her şey iyi olacak yazıyor felan hatta iki gün önce yine tartışırken snap attım ekran görüntüsü almıştı. Takvimden kastım o yani)
O: etmesi yasak mı
Ben: anlayacağımı anladım ben
O: bak benimle bi ilgisi yok, geçen gün konuşuyoduk bende ekliymiş dedi ne alaka dedim
Ben: yeni eklenmiş başı çekiyor takip sırasında
O: ekliymiş ne zaman eklendi bilmiyom dedi
Ben: çıkmadı ve de
O: bildirimlerine baktım gözükmüyor bile ona kalırsa diğer yakın arkadaşım da iremi takip ediyor, ne değişti şimdi, millet senin keyfine birilerini ekleyip çıkacak değil bence
Ben: 2 gün sonra annemle kardeşim senin başka biriyle fotoğraflarını beğenir artık ben bunlara şahit olmak istemiyorum beni ilgilendirmez biliyorum ama ben bunları gördükçe canım acıyor telefonumu felsn bırakıcam. En yakın arkadaşın ayrılır ayrılmaz eski sevgilini takip etmiş, diğerinde iremin ekli olduğunu bilmiyordum.
O: ee en son iremle konusuyodum ona kalırsa burcu ondan da eski
Ben: yeni takip edilmiş diyorum zaten hepsi eski
O: senin bu dediğine çok oluyor sadece sen yeni farketmişsin
Ben: en başta ben tüm yakın arkadaşlarına bakmıştım temizlemiştim hatrlarsan,benim kardeşim biz ayrılınca eski sevgilimi takip etse hoş olur mu
O: ya her neyse,edecek kadar samimiyse şimdi etsin
Ben: ben kardeşimi senden başka kimseyle samimi etmedim ayrıldığımız halde konuşma etme demedim benden bağımsız bir ilişkiniz var diye
O: rahatsız oluyorsan söylersin yazmam
Ben: yo olmuyorum, yeni sevgilin rahatsız olduğu zaman silersin onu da
O: ya benim hayatım seni ne derece ilgilendiriyor acaba, hayatımda birinin olacağını nerden biliyorsun
Ben: hiç ilgilendirmiyor bunu gördükten sonra
O: ne güzel soğuman için yardımcı olmuş sana
Ben: soğumadım sadece gördüm ki gerçekten hiç sevilmemişim ben şu dakikaya kadar sevdiğimi hissettim, ama daha 10 gün olmuş gördüğüme bak. Sevdiğini* (kelimeyi yanlış yazmışım onu düzelttim onla konuşurken yani)
O: Artık sende sevmiyosun işte ne iyi
Ben: sevdiğini dedim, benden bahanelerle ayrılmışsın
O:bu senden nefret ediyorum anlamına gelmez ki
Ben: ders yapamıyorum felan bahaneymiş
O: ya ne bahanesi başak boş yapma burda, duyduklarım bana yetti
Ben:ayrılalı 10 gün oldu eskiye koştun bunu hiç beklemezdim
O: bak başak ağzını topla kötü olur
Ben: daha ne kadar kötü olabilir ki
O:koştun felan tarzında konuşmalara hiç girme, öyle bir şey olamaz. Şimdi engel yemek istemiyorsan saçmalama, iyi akşamalr
Ben:ya ben ayrıldıktan sonra onca şey söylemene rağmen o bu değil, o beni sevdi dedim ama bu gördüğüm de bana yetti, iyi akşamlar
O: biliyorum sana bir şey açıklamak xorunda değilim ama söylemeden geçemem öyle bir şey olamaz asla hemde
Ben: açıklamak zorunda değilsin benim de hala sinirlenmem anlamsız zaten ama tanıyosun o öyle olduğu sürece de sinirim de geçmez, sinirlenip yazmamı da anla çenemi tutamıyorum biliyosun. Neyse
O: sinirlenebilirsin ama bana bu şekilde gelemezsin
Ben: arkadaşının ayrılınca o şahsı takip etmesi ne biliyim, uzatmıyım. Afedersin yanlış üslubum için tekrar iyi akşamlar
O: neyse geçti artık, sana da

Sonra da annemin çeyiz hesabı var ordan o arkadaşını takip ettim ne zaman ettiğine baktım 4 gün önce etmiş. Ekran görüntüsü aldım 4 gün yazam yeri de yuvarlak içine aldım annemin whatsapptan ona attım hiçbir şey deme dedim. Cevap olarak Sonuç yazdı. Cevap vermedim numarasını da sildim...
Arkadaşı hala o kızı ediyor bu kız benden önce ki en uzun ilişkisiydi ve çok sevmiş sanırım zamanında.. kız geri takip yapmamış arkadaşına.. ama kız hala seviyor eminim.
Sizde doğru mı söylüyor düşünceleriniz ne?
adamın yakasını bırak bence tek düşüncem bu doğru yada yalan ne fark eder adam seni başından salıyor resmen

O kızı takip eden arkadaşı mı kardeşi mi ner neyse, değil mi? Ne alaka inanın hiç anlamadım..

Ya ne kadar ters bir insansın

İnsanlar sana fikir veriyor, yardımcı olmaya çalışıyor ama herkese agresif tutumla cevap veriyorsun

Sevgiline de böyleysen şaşırmadım yani

Bence insan ilişkilerin üzerine de çalışman lazım biraz
Bana sert üslupla gelenlere sert geliyorum, size öyle değildi öyle anlaşılmış pardon.. diğer bazıları için geçerli değil tabi ama sen açısından tersleme amacım yok

Eski sevgilim eski sevgilisini yakın bir arkadaşından takip etmiş ayrılalı 1 hafta oldu.. benle alakası yok diyor sizce doğru mu? Yalan mı doğru mu merak ediyorum....

Ayrıldığım sevgilim bana gelip böyle hesap sorsa alacağı cevap sert olurdu. Oturmuş bir de açıklama yapmış sabırlı insanmış valla. Bu kadar takıyorsan kimle olduğunu neden ayrıldın? Ayrıldıktan sonraki özel hayatı da seni ilgilendirmiyor, kusura bakma.

yaş 15 demek aşaılanmamı oluo hey allam yaşınız varsa bile zeka yaşınız çokçok düşük belli cevaplardan kapasite belli zaten süper salak konunuzda başarılar :oha::oha::kusmuk:o_O
Fen lisesi mezunuyum en iyi teknik üniversitede elektrik mühendisliği okuyorum. En büyük derdim de bu çok şükür. Aşağılamanın ne olduğunu biliyorum “salak” kelimesini kullanmanız bile yanlış benim tutumumca... size de hayatınızda başarlar bence sizin akıl yaşınızda biraz düşük.. her neyse tartışmaya girmeyeceğim. Üslubunuzu hiç beğenmedim, iyi günler ☺️

Ayrıldığım sevgilim bana gelip böyle hesap sorsa alacağı cevap sert olurdu. Oturmuş bir de açıklama yapmış sabırlı insanmış valla. Bu kadar takıyorsan kimle olduğunu neden ayrıldın? Ayrıldıktan sonraki özel hayatı da seni ilgilendirmiyor, kusura bakma.
O ayrıldı... kusura bakacak bir şey yok estağfurullah ilgilendirmez tabi de daha çok yeni her şey takıyorum ben de

Boşversene yea kim kimin dıdısını takip etmişse etmiş ayrılmışsın kime ne

O ayrıldı... kusura bakacak bir şey yok estağfurullah ilgilendirmez tabi de daha çok yeni her şey takıyorum ben de

Takmamalısın, ayrılmak ne demek? İlişkiyi bitirmek demek. Bu kadar kısa sürede birine gitmesini kıskanmış olabilirsin, rahatsız olmuş olabilirsin ama nedenini niçinini soramazsın. Hakkın yok.

Fen lisesi mezunuyum en iyi teknik üniversitede elektrik mühendisliği okuyorum. En büyük derdim de bu çok şükür. Aşağılamanın ne olduğunu biliyorum “salak” kelimesini kullanmanız bile yanlış benim tutumumca... size de hayatınızda başarlar bence sizin akıl yaşınızda biraz düşük.. her neyse tartışmaya girmeyeceğim. Üslubunuzu hiç beğenmedim, iyi günler ☺️

Elektrik mühendisligimi?:KK57::KK57::KK57:
Ben seni daha lise caglarinda oldugunu düsündüm. Konularin gercekten cok garip. Bir gözden gecirsen iyi olur.

ya dediğime kızmayın ama eski sevgilinizde resmen peygamber sabrı varmış. biri beni bu kadar darlasa ağza alınmaz laflar duyar, uzun uzun yazmış garibim bir de.
ve kim kimi takip etmiş o kadar takılmayın sosyal medya işlerine. ben evliyim, görümcemin listesinde eşimin eski sözlüsü var, bir akşam laf arasında istersen sileyim vs dedi. ben de rahatsız olmuyorum kalabilir dedim. çok önemli değil bence, yapmak istediğini sosyal medya olmadan da yapar.

X