Her yerden engelledi beni çok kötü durumdayım, çok da vicdan azabı çekiyorum.

Kızlar merhaba. 2 yıllık bir ilişkim vardı. İlişkimiz ilk baslarda ufak ufak kıskançlık krizleriyle başladı. Hatta sevgilim instaya attığım bi fotoğraf için göğüslerin çok büyük çıkmış bilerek mi yapıyosun dedi ki dekolte bile yoktu. Erkeklerin yakınlaştırıp bakacaklarini söyledi. Bu arada eski sevgilisini takip ediyodu biz birlikteyken fotoğrafını beğenmiş . Ama bi kaç gün trip attım üzüldüğümü soyledim çok da üstünde durmadım . Sonra üniye başladım okulun ikinci haftası ben yeni yeni alışmaya çalışıyorum. Bu sırada bizim fakültede bizim bölümde bir çocuk mesaj atmış bahçede seni gördüm el salladım görmedin falan demiş ben görüldü attım ya da tersledim evet direkt engellemwm gerekirdi. Ama o an bi işim vardı koydum telefonu kenara. Sevgilim bunu gördü aldattığımi söyledi ayrıldık. Sonra tekrar beraber olduk. Onun da yaptığı çok şey vardı yeni başladığı is yerinde bi kızı takma adla kaydetmis örneğin nilaysa niloş gibi. Hatta bi ara görüntülü konuşurken yanına kız grubu geldi bu da hemen telefonu kapatıyorum diyip suratıma kapattı. Ama ben ona güvendiğim için çok fazla üstünde durmadım anlık olarak tepki verdim. Sonrasında yapmadığım şeylerle suçladı aile evindeyken görüntülü aramayı açmadım diye yazmadı etmedi. Her anımdan her seçimden haberdar olmak istiyordu ben onu deli gibi seviyodum o da hissediyodu haber de veriyordum bazen de unutuyordum . Ceket almıştım kendime . Gösterdim benim niye haberim yok benim fikrimi merak etmiyor musun falan dedi. Bu olay çok kez yaşandı. En son ayrılmamızda da ben iştah açıcı şurup içip yattım o da fena uyku yapiyodu uyuyakalmışım. Gece aramasına uyandım açtım neyse uyu sen diyip suratıma kapattı. Sabah da mesaj atmış dün gece kimle nerde napıyosan yapmaya devam et ben yokum diye. Değersizlik ilgisizliği artık çekemem dedi numarasını değiştirdi. Her yerden engelledi beni çok kötü durumdayım ama çok da vicdan azabı çekiyorum beni suçladığı şeylerden dolayı. Geri döner mi.
İnsan kendi kendine bu kadar eziyet etmemeli . Ayrılman daha hayırlı bence . Çok üzer seni bu
Arkadaşım yazıcak şey bulamıyorum ,adam kötü ya kötü kaç kurtar kendini .

Aslında sadece sorunlar üzerinde durdum. Onun da beni sevdiğini biliyodum emindim. Bana kıyamazdı ama ilişkimizde bitmeyen bi güven sorunu vardı bana güvenmiyordu
Seni sevmiyor,anla bunu sana karşı sevgisi yok ,Adam boynuna tasma geçirip itip kakacagi egosunu okşayan birini istemiş ttaaatam!!!! o da ne??? karşısına sen çıkmışsın.Ezik sessiz halin adamın hoşuna gitmiş ama memlekette saf kız kum gibi,senleyken başkasını bulmuş şimdi ona "erkeklik" tasliyor.
Sevgi aşk bu değildir size saygı duymayan adamlara selam bile vermeyin illk fırsatta aşağı çeken,iftira atan birşeyler yakıştıran adamlardan uzak durun.Siz nasıl severken kiyamiyorsaniz size de kiyamayan adamlar bulun.Boyle saçma salak adamların peşinde gezip kendi değerinizi ayak altına almayın.

X