sara nur un kızı olacak

Ne güzel bi haber bu canım:teytey:
Allah tamanımı erdirsin ay nede severim kız çocuklarını :asigim
:

Allahım ben ermişmiyim netatlicadiarzu

Her eve bir kız lazımyerimseniben, iyiki kızım var:nazar:

Tebrikler Şekerlik:nazar:

cnm allahım saglıcakla kucagına almayı nasıp etsın inş kızlar ne tatlı olur ya inş darısı bızlere

Ayyy eklemeden geçemicem benim bebeğimin cinsiyetine ilk kız demişlerdi ve ben bekarlığımdan beri şevval ismini koymayı düşünüyordum ve karar vermiştik eşimle ilerki günlerde erkek olucağını öğrendiğimizde otomatik olarak isminide değiştirdik :)))))))))))) ama ilerde ikinci çocuğumuz olursa ve kız olursa adını kesinlikle şevval koyucam :)

Canım benim,bu ayki kontrolümüzde doktorumuz bana da kız görüyorum ama bidahaki ay kesinleştiririz dedi, hiç bilmiyorken bukadar karışık hissetmiyordum bu durumu, kesin mi değilmi diye nasıl beklenir derken, bak sende de böyle olmuş, nasıl yani ya, önce kız sonra erkek? :)

saranurcum valla cok sevindim sende kiz istiyormussun benim gibi Allah seninde gonlune gore verdi :dance: Cok baska birsey valla kizannesi olmak.Allah bagsilasin canim

hayırlı uğurlu olsun..inşallah seni ilk tanıdığım günlerdeki imzandaki bebek gibi tatlı şirin bir kızın olur..Allahın sevgili kuluymuşsun bak her şey gönlüne göre oluyo...Allah tamamına erdirsin.......

canım benim gözün aydın....zaman ne çabuk geçmiş baksana cinsiyeti bile belli oldu inşallah hayırlısı ile kucağına almayı da nasip etsin inşallah....

aminnnnnnnnnnn inşaallah canlarım çok teşekkür ederim aminnnnnnnnnnn inşaallah aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn

betüşcüm allah gönlüne göre vermiş canım inan çok sevindim hayırlı olsun.rabbim kucağına aldığın günleri göstermeyide nasip etsin inşallahh..

saracım gözünaydın allah tamamına erdirsin minik miskokulu kızını biranönce sağlık ve şifa ile kucağına almanı temenni ederim sevgiyle kal:)
ayrıca allah tüm anne olmak isteyen anne adaylarınada sağlıklı bebişler nasip etsin

güzel arkadaşalrım saolun amin inşaallah rabbim hepimizi sag saglim kurtarsın amin darısı isteyen herkesin başına amin

X