sara nur un kızı olacak

saranur çok sevindim senin adına ......rabbim şevvalini sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşaallah........:nazar::nazar:

sara nur gözünaydın canım,Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inş.

hadi gözünaydın arkadaşım darısı bizim başımıza. sabrın sonu selamet demişler sen bunun çok iyi bir örneğisin.

ben yine aynı şeyi söyliycem Allah analı babalı büyütsün olsunda gör bak neymiş bebek bakmak. (çok istedin sakın bebişi ağlatma) Allah yardımcın olsun.

Saranurcum Allah tamamına erdirsin canım sağlıcakla dünyaya getirirsin inşallah bebişini çok sevindim

çok saolun kzılar çok teşekkür ederim allah hepinizden razı olsun ve herkese nasipe tsin aminnnnnnnnnn

Allah kızını hayırlısıyla kucağını almayı nasip etsin. İsmiyle yaşasın. Çok güzel bir seçim olmuş. Maşallah...

ay kızla rçok saolun allah sizlerden razı olsun görseniz nasıl saklambaç oynuyor ama kaçamdı gösterdi çok mutluyum allahım hepimizn evlatlarını bizlere bagışlasın inşaallah amin

canım benim çok sevindim senin adına.kız istiyordun yüce mevlam o güzel gönlüne göre verdi.hayırlı ve sağlıklı bir doğumla gözlerini hayata açması dileğiyle.allaha emanet olun.:1hug:

çok teşekkür ederim herkese saolun amin rabbim herkesin gönlündekini kendisine nasip etsin inşaallah amin

sara nurcum sağlıklı sıhatli bir bebek olsun
darısı başımıza artık

canım Allah gönlüne göre vermiş,kızını sağlıkla kucağına alman dileklerimle....:1hug:

kucuk saranur geliyor:))) allah bagislasin canim sana canyoldasi olacak kucuk kizin!!!!cok sevindim bak erken gosterdi kendini:))

Saolun Canlarim Sodam Benim Biricik Arkadaşım

Canim Ilk Kez Dün Söyledi
Kolay Kolay Bu Haftalarda Kimseye Söylemem Ben Dedi
Hatta Ama % 90 Kiz Dedi Haftaya % 100 Olur Dedi

X