sara nur un kızı olacak

murgiz

kuşum ardam
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2007
3.601
5
Şeniz:teytey::nazar:kızlar az önce öğrendim sara nur un %90 kızı olacakmış :teytey::nazar::sm_cool::dance:,konu açamamış ben açayım dedim gelince burdan bu gün dra gitmişti ayrıntılarını anlatsın,allah kızına sağlıkla kavuşmayı nasip etsin saracım tebr,ikler:sm_cool:Şeniz

oh maşallah çok seviniyorum onun için ya.ben ilk siteye girdiğimde tanımıştım onu ve o zaman kist falan yüzünden umutsuz vazgeçmiş konuşuyordu.Allah a çok şükür sonuna dileğine kavuştu.Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallah.BİR PRENSESİMİZ DAHA OLDU

Allah sağlıkla tamamına erdirsin inşallah, kız bebiş annesi olmak gerçekten çok güzelmiş

ay kızla rçok saolun allah sizlerden razı olsun görseniz nasıl saklambaç oynuyor ama kaçamdı gösterdi çok mutluyum allahım hepimizn evlatlarını bizlere bagışlasın inşaallah amin

sara nur çok sevindim canım ya, allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. bende 8 haftalık hamileyim, sağlıklı olsun tabi ama içim kız olsun istiyo hep darısı bana olsun inşallah, süper ya

canımmmmm benım ınan cok sevındım hayırlı olsun saranur olucaktı adı demi muck

canım benim bir prensesimiz mi oluyor şimdi...çok sevindim allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin canım.

amin inşaallah rabbim sanada ve senin gibi isteyen herkese saglıklı gebelikelr ve bebekelr versin amin

kızlar ayrıca dr um bebegimin çok hareketli oldugunu kısa zaman sonrada hareketleirni hissedecegimi söyledi allah bu duyguları herkese yaşatsın kimseninkucagı boş kalmasın inşaallah amin

Saracım çok sevindim senin adına allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşallah hepimizinkini .

Ayyy eklemeden geçemicem benim bebeğimin cinsiyetine ilk kız demişlerdi ve ben bekarlığımdan beri şevval ismini koymayı düşünüyordum ve karar vermiştik eşimle ilerki günlerde erkek olucağını öğrendiğimizde otomatik olarak isminide değiştirdik :)))))))))))) ama ilerde ikinci çocuğumuz olursa ve kız olursa adını kesinlikle şevval koyucam :)

ay evet ya benimd evarya 7 senedir aklımd aolan bir isim kızım oldugu için çoks evinioyrum dr um % 90 kız bu dedi bu ahfta % 90 haftaya % 100 dedi haftaaya 3 lü test var bakalım hayırlısı inşaallah amin

canin insallah yaramaz mi yaramaz bir kiz olur da senin cektigin acilari unutturur cadi olsun cadiiii :emir_bebek::emir_bebek:Şeniz

olsun olsun önemli degil
benzaten şöyle kapışacagım bir çocuk isitoyrum allahın izniyle akıllı olsun ama mesela pc kavgası yapalım demi ay allahım isteyen herkese versin inşaallah amin

gözünüz aydın ALLAH tamamına erdirsin sağlıklı bir bebiş nasip etsin inşallah:nazar::1hug:

X