Pomogranate'nin Dyet Günlüğü

tamam anlastık sut konusunda aksam ya da gece yok.

lımonlu su da mantıklı geldı her nekadar sevmesem de deneyecem eksı seylerı cok severım eksı elma eksı kayısı vs ama nedense lımon sevmıyorum bakalım.

benım aklıma gelmeyen seyler varsa da yazarmısın aklına geldıkce ?

yazarım tabi canım.
takip ederim ben seni merak etme.

bakalım nasıl gidicek ilk 2 haftan

yazarım tabi canım.
takip ederim ben seni merak etme.

bakalım nasıl gidicek ilk 2 haftan

cok tskler. esım cok sevınclı. ne guzel su ıcıyorsun helal olsun dıyor. bıraz halsızlık coktu. yurudum dısarda bugun ıkı uc kez. su mu yaptı, gunes mı bılmıyorum. ama yuruyecem. calısmaktan olmamıstır cunku bugun resmen tek bır ıs yapmadım. forumdaydım sureklı.

cok tskler. esım cok sevınclı. ne guzel su ıcıyorsun helal olsun dıyor. bıraz halsızlık coktu. yurudum dısarda bugun ıkı uc kez. su mu yaptı, gunes mı bılmıyorum. ama yuruyecem. calısmaktan olmamıstır cunku bugun resmen tek bır ıs yapmadım. forumdaydım sureklı.

güneş yapmıştır, güneşte kendini yorma fazla.

iç iç, su iyidir.
bi zaman sonra susuz yapamıcan emin ol :KK1:

güneş yapmıştır, güneşte kendini yorma fazla.

iç iç, su iyidir.
bi zaman sonra susuz yapamıcan emin ol :KK1:

hımmmm anladım. evet yılmayacam bu kez. her zorlukla bas eden ben, sadece şu kıloyu asamadım yıllardır. artık yapacam. yarım saate ısten cıkacam. 7 ye dogru evde olurum. hıc bır sey yemeden bıraz yuruyeyım mı yoksa salatamı yuıyıp mı yapayım. usenırsem dedım saat gec oldu falan dıye dusunup yayılırsam dıye, korkumdan hemen yapayım dedım ama dogru mu acaba bu

dedıgın gıbı bıldıgım seyler ve ıkı ay uyguladım bırkez sadece bebek ıcın 2009 yılında. hazırlıklarımı yaptım eksıklerımı de tamamlayacam 9 hayat cayı aldım kıraz sapı ıcıyorum ıkı gundur yesıl cay var ıkı gundur. adet gormek ıcın hayıt tohumu zaten ıcıyorum bır aydır. ben sıvı aldıgımda ozellıkle sırf su ıse zaten sık sık wc cıkarım oyuzden kalkıyorum. ısler de sakın sukur buaralar. dun 1,5 lt su da ıctım ılık ustelık. ben ılık su severım bu da avantajım. makarna severım ama az yapmaya calısırım pılavı da anlattım zaten. etrafımızda akraba yok arkadas da sayılı. oyuzden dıyetımın bozulma ımkanı daha az. oyuzden avantajlıyım.

canım dünkü menünü gördüm. öğlen çok mu olmuş diye hayıflanmışsın ama çok değil. eğer birden çok fazla azaltırsan yediklerini vücut kıtlık psikolojisine girer. gayet ölçülü o yüzden yediklerin.

benim de sık sık görüştüğüm arkadaşım yok. akrabalar da bayramda seyranda. ben de avantajlıyım bu konuda. ve emin ol ayda yılda bir gördüğün birinin senin kilo verdiğini farketmesi çok eğlenceli. eşlerimiz sürekli yanımızda olduğundan pek farketmiyolar ama seyrek görüştüğün insanlar hemen farkediyor.

ben yapacağına inanıyorum senin. beraber başaracağız.

hımmmm anladım. evet yılmayacam bu kez. her zorlukla bas eden ben, sadece şu kıloyu asamadım yıllardır. artık yapacam. yarım saate ısten cıkacam. 7 ye dogru evde olurum. hıc bır sey yemeden bıraz yuruyeyım mı yoksa salatamı yuıyıp mı yapayım. usenırsem dedım saat gec oldu falan dıye dusunup yayılırsam dıye, korkumdan hemen yapayım dedım ama dogru mu acaba bu

eve olabildiğince erken git, altın kuralı en erken saatte gerçekleştir canım :)
yemekten 1,5 - 2 saat sonra yürürsün yavaş yavaş.

hayırlı ugurlu olsun günlüğünüz yazılanları okudum çok hoşuma gitti aranızdaki diyaloglar ve kendim adımada önemli notlar edindim.bi konuyu söylemeden geçmek istemedim benim topiclerde tanıştıgım bi arkadaşım vardı 28 kiloya yakın verdi ve oda ilaçla ancak regli olabiliyordu şimdi düzenli heray regli oluyor.kendisi pco lu.gerçekten fazla kilolardan kurtulup şekerli karbonhidratlı yemeği azaltıp birazda hareket katınca yaşantınıza vücut kendi ayarına yavaş yavaş dönüyor bunu bizzat arkadaşımda gördüm.inşallah sizde dilediğiniz kiloya biran önce saglıklı ve keyifli bi şekilde ulaşırsınız.:KK16:

maximaçulpa hangi topictesiniz merak ettim bide şuan kaç kilosunuz ben 86 dan 62 düştüm fakat bazı olumsuz olaylardan sonra tekrar 66-67 çıktım ve birtürlü motivasyon olamıyorum çok kötü bir göbeğim var okuyan arkadaşlar 66 kiloda nekadar kötü göbek olabilir demesinler lütfen okadar kiloyu sporsuz verince geriye gerçekten de kötü bi göbek kaldı benim enbüyük sorunum tatlı ve hareketsizlik

maximaçulpa hangi topictesiniz merak ettim bide şuan kaç kilosunuz ben 86 dan 62 düştüm fakat bazı olumsuz olaylardan sonra tekrar 66-67 çıktım ve birtürlü motivasyon olamıyorum çok kötü bir göbeğim var okuyan arkadaşlar 66 kiloda nekadar kötü göbek olabilir demesinler lütfen okadar kiloyu sporsuz verince geriye gerçekten de kötü bi göbek kaldı benim enbüyük sorunum tatlı ve hareketsizlik

canım ben 60-69 topiğindeydim, orda bir kaç arkadaşla sıkı dostluk kurunca başka bir topik açtık birbirimize.
şu an hem zayıflar hem geyik yaparız topiğindeyim, ama kilo verme konuşmaları pek konuşulmuyor bizde, çünkü kiloları verdik :KK1:

64ten 53e düştüm, ama tatilde 3 kilo alıp 56 olmuşum.

karnını içerden çek bırak sürekli.
evde olduğun zaman ara sıra karnını içeri çekme egzersizleri yap.

bende alışkanlık olmuş artık, karnımı içeri çekip bırakırım, hatta bazen karnımı içeri çekerek yürürüm. karnımda en ufak bi çatlak yok.

gerçi ben sporla kilo verdim ama, kilo alırken birden çatlamadım.
bacaklarımda var, ama karnımda en ufak bi şey yok.

içeri çekme hareketi işe yarıyor, deneyebilirsin.
ama sporu ihmal etme tabi ki.

hayırlı ugurlu olsun günlüğünüz yazılanları okudum çok hoşuma gitti aranızdaki diyaloglar ve kendim adımada önemli notlar edindim.bi konuyu söylemeden geçmek istemedim benim topiclerde tanıştıgım bi arkadaşım vardı 28 kiloya yakın verdi ve oda ilaçla ancak regli olabiliyordu şimdi düzenli heray regli oluyor.kendisi pco lu.gerçekten fazla kilolardan kurtulup şekerli karbonhidratlı yemeği azaltıp birazda hareket katınca yaşantınıza vücut kendi ayarına yavaş yavaş dönüyor bunu bizzat arkadaşımda gördüm.inşallah sizde dilediğiniz kiloya biran önce saglıklı ve keyifli bi şekilde ulaşırsınız.:KK16:

cok tsk ederım verdıgınız destek ıcın. demek duzene gırdı o kısı. ınsaallah bende de olur. ben pko yok erken menopoz benım ama zayıflayınca cok rahat anne olanları duydum. erken menopoz ıcın de faydalı olacaktır ıns.

bu kıloyu nekadar surede verdın merak ettım ?

canım dünkü menünü gördüm. öğlen çok mu olmuş diye hayıflanmışsın ama çok değil. eğer birden çok fazla azaltırsan yediklerini vücut kıtlık psikolojisine girer. gayet ölçülü o yüzden yediklerin.

benim de sık sık görüştüğüm arkadaşım yok. akrabalar da bayramda seyranda. ben de avantajlıyım bu konuda. ve emin ol ayda yılda bir gördüğün birinin senin kilo verdiğini farketmesi çok eğlenceli. eşlerimiz sürekli yanımızda olduğundan pek farketmiyolar ama seyrek görüştüğün insanlar hemen farkediyor.

ben yapacağına inanıyorum senin. beraber başaracağız.

hımmm anladım gayet ıyı dıyorsun yanı. pılav yedım dıye topa tutan arkadasım oldu ya bıraz da onun etkısınde kaldım sanırım. dun mesela tavuk ve salata yedım aksam bır gun oncekı yagsız taze fasulye kavurması. bugun sadece salata da yıyebılırım oglenkı yeme durumuma gore dengeleyecem oglen kuru fasulye varmıs yemekhanede.

ben 9 hayat cayını almıstım arkadasım dedı kı dıyetısyenler bıtkı caylarını cok az verıyor kaldı kı karısık vermıyorlar mesela ben sadece mate cayı ıcıyorum dedı. 9 hayat cayına baslamadım henuz, kafam karıstı.

ılk defa ben de kendıme ınanıyorum ve cok guzel yuzun var cumlesının hakkını guzel bır beden ıle de vermek ıstıyorum bu kıloda olmama ragmen bıle 29 gostermıyorum 25 duruyorum yuzum bebeksı. ınsaallah basaracagız hepımız. bırbırımıze umut olalım

hımmm anladım gayet ıyı dıyorsun yanı. pılav yedım dıye topa tutan arkadasım oldu ya bıraz da onun etkısınde kaldım sanırım. dun mesela tavuk ve salata yedım aksam bır gun oncekı yagsız taze fasulye kavurması. bugun sadece salata da yıyebılırım oglenkı yeme durumuma gore dengeleyecem oglen kuru fasulye varmıs yemekhanede.

ben 9 hayat cayını almıstım arkadasım dedı kı dıyetısyenler bıtkı caylarını cok az verıyor kaldı kı karısık vermıyorlar mesela ben sadece mate cayı ıcıyorum dedı. 9 hayat cayına baslamadım henuz, kafam karıstı.

ılk defa ben de kendıme ınanıyorum ve cok guzel yuzun var cumlesının hakkını guzel bır beden ıle de vermek ıstıyorum bu kıloda olmama ragmen bıle 29 gostermıyorum 25 duruyorum yuzum bebeksı. ınsaallah basaracagız hepımız. bırbırımıze umut olalım

canım benim inşallah kendinle çok mutlu bir hale geleceksin. yüzün için değil sadece, ne güzel kadın diyecekler senin için. ben hep yanında olucam, sakın vazgeçme. ikimizin de yolu uzun. ve yarıyı bırak çeyreğini bile hallettiğimizde çok mutlu olucaz aldığımız sonuçla.

menün çok iyi. öğlen kuru fasulye, akşam salata. ama salataya biraz protein ekleyebilirsin bence. ton balığı, biraz tavuk ya da peynir. 9 hayat çayına gelince de bence de uzak dur canım. anladığım kadarıyla korunmuyorsun zayıflamaya çalışırken. karışık bitki çayları gebelik öncesi ve bilmeden gebelik başında zararlı olabilir. eğer korunmuyorsan hayatından çörek otu, hurma ve yeşil çay dışında bitki çaylarını çıkar. hepsi düşüğe ya da başka bir soruna neden olabilir. bol spor, su ve sağlıklı beslenmeyle bunu kotaracaksın bence sen.

canım benim inşallah kendinle çok mutlu bir hale geleceksin. yüzün için değil sadece, ne güzel kadın diyecekler senin için. ben hep yanında olucam, sakın vazgeçme. ikimizin de yolu uzun. ve yarıyı bırak çeyreğini bile hallettiğimizde çok mutlu olucaz aldığımız sonuçla.

menün çok iyi. öğlen kuru fasulye, akşam salata. ama salataya biraz protein ekleyebilirsin bence. ton balığı, biraz tavuk ya da peynir. 9 hayat çayına gelince de bence de uzak dur canım. anladığım kadarıyla korunmuyorsun zayıflamaya çalışırken. karışık bitki çayları gebelik öncesi ve bilmeden gebelik başında zararlı olabilir. eğer korunmuyorsan hayatından çörek otu, hurma ve yeşil çay dışında bitki çaylarını çıkar. hepsi düşüğe ya da başka bir soruna neden olabilir. bol spor, su ve sağlıklı beslenmeyle bunu kotaracaksın bence sen.

kendımı sevıyorum ama daha cok sevmek ıstıyorum hersey daha yakısısn ıstıyorum kılom cok ama yıne de guzel bırıyımdır hem gıyıme dıkkat etmek hem de yuzden yırtıyorum ıste :)))) ama hızlı yurumek kosmak daha kısa seyler gıymek elbıseler gıymek saglıklı olmak ıstıyorum ve bebek olması da ıcın de sart artık bunu anladım.

evet sureklı goruselım. valla ben rahatım kılo konusunda herkes ıle msn ve telde bıle arkadaslıgımı devam ettırebılırım zaten tum sorunlarıma gomulup ınsanlarla konusmadıgım ıcın gec kaldım yanlızlıktan stresım ve kılolarım arttı her yıl. artık yanlız kalmak yok.

ben de dusundum gecen peynırlı yıyeyım salata mı dıye ? evet yapayım. et urunu yemeyım bırkac gun. 9 hayat cayı tam karısık ıcmeyecem kafam karıstı ama su da var ben erken menopozum hatta ıkı tup bebek denemem de yumurtam catlamadı bıle. yanı benım hamıle kalmam zaten zor. oyuzden bıtkı caylarının sakıncası olmaz sanırım. kıraz sapı, yesıl cay, mate, papatya ıcıyorum.

hımmmmm anladım. inafın gunlugunde cok yazdım buaralar. kendımınkın de yazamadım. zaten bebek meselesıne odaklandıgım ıcın yedıklerımı yazmak dıyet konusmak ıcımden gelmedı ama dıyetı bozmus degılım sadece spor yapamadım sehır dısına cıktım ve tekrar mısafırle eve dondugum ıcın

X