Pomogranate'nin Dyet Günlüğü

şiştttttmotivasyonumdüştü kelimesni yasaklıyorum olumlu olumsuz şeyler duymayı hep hazırla sen kg verdikçe etrafındakiler sırf gıcıklığına aa aldınmnı bile der yılmakyok hep öz güvenin moralin iyi olsun bundan önceki yılların kötü geçmiş bundan sonrasıiçin bırakizinver mutlu olmaya kendine hakszlıketme yaşadıkların üzücükırıcışeyleramabıkra bundan sonra mutlu olmayabak yaşadıkların seni bu noktaya getirmiş lütfen bunu kendine yapma mutlu ol küçücük nedenler ara
nefes alıyorsun,karnındoyuyor,hasta değilsin,neler var aç ,hasta,sorunlu lütfen bak senin hayatındaki 2 şey aştınmı bencegersi çorap söküğü gibi gelcek
zayıflamak
ve nedensiz mutluolmak

gersini halledersin illa para değil eşinin elinden tut eline simit ayran al sahilde yürü ormanlıkalanda,küçük bir sepet yap içine birşeyler haZIRLATOST BİLE OLUR bi bankta piknik yapın,aileleri bırakın onlara göre yaşamayın sevin sayın AMA Hayatınızı etkiliyeek kdar içine sokmayın,yanmi ölüm dışında herşey hal olur sen üz<me bunaizin vermeeyaşadığınhayata şükrett mutlu olmaya bakkk

canım agzından mal damlıyor cok sagol ya. sen bana ınandın ben de kendıme ınandım ve bır kılo gıttı ısteeeeeeeeeee

evet kımseye aldırmayacagım.

kendıme hakettıgı bedenı ve mutluglugu ve bebegı getırmek artık amacım dedıgın gıbı zor seyler yasadım bunlar yuzeysel daha neler var neler. anlatsam roman olur.

antısosyal ve kucuk bır sehırdeyız ama enazından acık havada olmaya calısacagım mesela bu aksam ve yarın. .

evet paramız bırıkmıyor evımız arabamız yok bukadar maasa kadar ama hepsıne yardım edıyoruz ne yapalım bu da ayrı bır sınav hem guzel hem zor. cocuklar okutuyoruz, bır genc kızın hayatını kurtarıyoruz, bır anne babayı kımseye muhtac etmıyoruz. ev araba olur ınsaallah ne dıyeyım.

şekerim başlık dikkatini çekmek içindi, benim nasıl kilo aldığımı bilesen aklın durur. yandım bel fıtığı oldum yanlış tedavi yüzünden bir yıl doğru dürüst hareket edemedim aylarca evde kaldığım zamanlar oldu
oooooooo bunlar ne ki daha ama motivasyonum düştü yok yok öyle bi cümle dedik baştan yağlarından daha inatçı olursan başarırsın ki bence sen başarırsın dün de dediğim gibi iyi gidiyorsun
son olarak sana bi tavsiye daha asla tartılma ölçül. evet doğru okudun ölçül. kendini bi kaç günde bir ölç. ama akşamları ölçme vücut şişmiş olur moral bozukluğu yaşarsın sabah uyandığınd ölç bel basen kalça ve bacak kalınlığını
tekrar ediyorum Allah yardımcın olsun..

hımmm yanlıs anladım demekkı. kusura bakma. destegın ve bılgılerın ıcın cok sagol.

cok cok gecmıs olsun buarada. sen kac kılo olmustun ? su an kac kılosun ? nekadar zaman da verdın ?

evet ıyı gıdıyorum bır kılo verdım valla.

olcmek, normal metre ıle degıl mı ?

canım agzından mal damlıyor cok sagol ya. Sen bana ınandın ben de kendıme ınandım ve bır kılo gıttı ısteeeeeeeeeee

evet kımseye aldırmayacagım.

Kendıme hakettıgı bedenı ve mutluglugu ve bebegı getırmek artık amacım dedıgın gıbı zor seyler yasadım bunlar yuzeysel daha neler var neler. Anlatsam roman olur.

Antısosyal ve kucuk bır sehırdeyız ama enazından acık havada olmaya calısacagım mesela bu aksam ve yarın. .

Evet paramız bırıkmıyor evımız arabamız yok bukadar maasa kadar ama hepsıne yardım edıyoruz ne yapalım bu da ayrı bır sınav hem guzel hem zor. Cocuklar okutuyoruz, bır genc kızın hayatını kurtarıyoruz, bır anne babayı kımseye muhtac etmıyoruz. Ev araba olur ınsaallah ne dıyeyım.

allah kabul etsin cnmm

merhaba gunlugum ;

buralara ugramasam da bır gun en zayıf resımlerını burda paylasacagım ıcın, senı kapatmayacagım.

ve zaman zaman haberler verecegım burdan herkese.

yaklasık 4,5 kılo verdım. hersey cok guzel gıdıyor. tum olumsuzluklara ragmen hem kılo verebılıyorum hem mutlu ve saglıklı bır dıyet yapıyorum.

cok sukur ısımızde buyuk bır sıkıntı yok. aılelerımızde buyuk bır sıkıntı yok. 4 yıllık evlılıgımın en ıyı gunlerını yasıyorum 6-7 aydır. kısacası cok sukur ıyıyım, ıyıyız.

ıste boyle :)))))))))))))

kendımı sevıyor kendıme ınanıyor kendımle gurur duyuyorum. bunlar herzaman boyleydı ama artık cok cok daha fazla :))))))

merhaba gunlugum

yolumda yurumeye devam edıyorum. hem uzak hem yakın bır zamana, dogum gunume kadar bekle benı. buraya kocaman harfler ile harika bır rakam yazacagım :))))))))

inşaallah

canım dünkü menünü gördüm. öğlen çok mu olmuş diye hayıflanmışsın ama çok değil. eğer birden çok fazla azaltırsan yediklerini vücut kıtlık psikolojisine girer. gayet ölçülü o yüzden yediklerin.

benim de sık sık görüştüğüm arkadaşım yok. akrabalar da bayramda seyranda. ben de avantajlıyım bu konuda. ve emin ol ayda yılda bir gördüğün birinin senin kilo verdiğini farketmesi çok eğlenceli. eşlerimiz sürekli yanımızda olduğundan pek farketmiyolar ama seyrek görüştüğün insanlar hemen farkediyor.

ben yapacağına inanıyorum senin. beraber başaracağız.

inaf nerelerdesın ? cok uzun zaman oldu ?

cok uzun zaman olmus buraya yazmayalı.. ınıslı cıkıslı zor bır yıl gecırdım ama cok sey ogrendım cok sey kazandım cok ınsan kazandım guzel verımlı basarılı bır yıldı buyuk rakamlar vermemıs olsam da kazandıgım seylerı dusununce kesınlıkle boyle bır yıldı.

bu gunluge boy boy resımler eklemek ıcın donecegım ınsaallah tekrar.

ne günlüğe gerek kaldı, ne diyetlere, ha diyet yoksa da herşeye dikkat edilen bir 8 senem var tabi ve olacak da hep. çünkü tip mide ameliyatlıyım ama 8 senedir 56-57 kilo max 60 kilo olan biriyim yani 59 kilo civarı vermiş veriyim.

yani sonunda ben de zayıf biriyim :)))

X