Oncomed gebelik testi kullananlar bakar mısınız

keug0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2022
2.131
2.293
25
Selam kızlar yeni aldım 20 adet adetime 7 gün var cok erken biliyorum ama sanki hepsi bozuk gibi bu testlerin test yaptım çizgi görem var mıı
IMG_0359.jpeg

5 dakikada canım
Her ikisinde de çizgi var canım. Bence üstteki bozuk 7 gün kalaya böyle çizgi çıkmaz bence ama alttaki 7 güne uygun bir çizgi. Yarın ilk idrarla tekrar dene bence inşallah koyulaşmış olur

IMG_0360.jpeg
Kızlar selam oncomedleri dün ve bugun yaptım diğer pembe days comfort bugun yaptım ama su felan içmiştim tuvalete çıkmıştım o negatif diğerleri pozitif gibi bu comfort güvenilir değil herhalde

Eklentiler

• IMG_0378.jpeg
    IMG_0378.jpeg
    61,5 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_0372.jpeg
    IMG_0372.jpeg
    54,9 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_0392.jpeg
    IMG_0392.jpeg
    94,7 KB · Görüntüleme: 61
Son düzenleme:
TESTİN VARSA TEKRAR DENESENE CANIM BEN ADET OLCAK GİBİYİM SANKİ İNANAMADIM ONCOMED TESTEDE
Ay oncomod bende çok yalancı çıkardı zaman ında şuan en iyisi freely marka eczanede olmdaığı için onu alamamıştım ay testi sabah yapcağım ama benim göğüs damarlarım çok belirginleşti mavi şekilde ve aşırı dolgunlar sabah tekrar test yapcağım olmassa kan verirrm

Ay oncomod bende çok yalancı çıkardı zaman ında şuan en iyisi freely marka eczanede olmdaığı için onu alamamıştım ay testi sabah yapcağım ama benim göğüs damarlarım çok belirginleşti mavi şekilde ve aşırı dolgunlar sabah tekrar test yapcağım olmassa kan verirrm
Evet bencede yalan hepsi inanamadım hiç inşallah pozitiftir canım snein

İnşallah ya bulunduğum yerde tahlil sıkıntısı var sağlıkocağı sabah 10 dan sonra almıyor kan hastanedeki acilde gerekmedikçe kan tahlili yapmıyor doktora gönderiyor doktorda ravdevulu alıyor ondada yer bulabilirsen yani çok karışık ama regl olmazsam pazartesi direk doktora giderim çünkü gecikmem baya oluyor 10 günü geçti geç döllenme diye düşünüyorum varsa bile yoksa normal se testte çok net çıkardı yani

Merhaba tekrarladın mı testi canım bende aynı dertten muzdaribim bu marka aldım 10lu 4 tane doğru düzgün çıktı diğerleri hep bozuk Allah bunları bildiği gibi benimde silik çıktı ama bende inanmadım tabi başka test alıp denicem

X