Dağınık silik gebelik testi

Gebelik var mı

• Var

OY: 12 100,0%
  • Yok

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    12

Kadermiro

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2023
71
30
28
arkadaşlar gebelik testime bakar mısınız yaklaşık 10 gün önce yüzünü görmediğim kuzenim elinde erkek yeni doğmuş bebeğe benim bebeğim diyordum şimdi adetime 4 gün var sık idrare çıkınca test yaptım evde bir tane vardı ihtimal var mıdır kan testi yapmalı mıyım böyle olup hamile olan oldu mu ilk baştaki ilk 3 dk da ikincisi 2 dk sa çıktı

Eklentiler

• IMG_3454.jpeg
    IMG_3454.jpeg
    651,9 KB · Görüntüleme: 189
  • IMG_3455.jpeg
    IMG_3455.jpeg
    113 KB · Görüntüleme: 189
Elimde test yok hiç pkom var umudum bitti dedim bittiği yerde olursa çok şaşırırım 😔

arkadaşlar gebelik testime bakar mısınız yaklaşık 10 gün önce yüzünü görmediğim kuzenim elinde erkek yeni doğmuş bebeğe benim bebeğim diyordum şimdi adetime 4 gün var sık idrare çıkınca test yaptım evde bir tane vardı ihtimal var mıdır kan testi yapmalı mıyım böyle olup hamile olan oldu mu ilk baştaki ilk 3 dk da ikincisi 2 dk sa çıktı
Var canım kesin🥰tebrik ederim ❤️

Bu test bence bozuk, testi yenileyin emin olmak için🌸

X