Erken gebelik testi sonucu

Hanımlar merhaba🥺 Bende 1 yıl 5 aydır evliyim. Son 4 aydır korunmuyorum. Ama hiç bir zaman ilaç vs. kullanmadım. Bu ay adetim 3 gün gecikdi. Dün hamilelik testi aldım negativ çıktı. Bugün dayanamayıp erken hamilelik testi aldım sabırsızlanıyorum hemen yapmak istiyorum. Sizce bugün test yapayım mı,yoksa yarın sabah ilk idrarla daha mı iyi olur? Lütfen yardımcı olur musunuz?

Hanımlar merhaba🥺 Bende 1 yıl 5 aydır evliyim. Son 4 aydır korunmuyorum. Ama hiç bir zaman ilaç vs. kullanmadım. Bu ay adetim 3 gün gecikdi. Dün hamilelik testi aldım negativ çıktı. Bugün dayanamayıp erken hamilelik testi aldım sabırsızlanıyorum hemen yapmak istiyorum. Sizce bugün test yapayım mı,yoksa yarın sabah ilk idrarla daha mı iyi olur? Lütfen yardımcı olur musunuz?
İlk idrarı beklerseniz daha net sonuç alırsınız ☺️

Ben şunu anladım gerçekten adet gününü bekleyip test yapmak en doğrusu. Pazartesi kan tahlili yaptırmıştım ayın yirmisinde o zaman negatifti. Sonra ben saldım olmadı diye düşündüm çok da üzüldüm aslında bugün adet olmayınca yaptım. Erken gebelik testini açık pembe çizgi çıktı
Bende şu an öyleyim pazar günü regli olmam gerekiyor bugün kan testim negatif çok üzülmüştüm 26 sı yumurtlama günümdü ve 25 i gecesi değerlendirdim . 26 sında çok ağrım olmuştu . Sabırsızlandım bugün teste gittim negatif çok üzülmüştüm reglime 5 gün var

Bende şu an öyleyim pazar günü regli olmam gerekiyor bugün kan testim negatif çok üzülmüştüm 26 sı yumurtlama günümdü ve 25 i gecesi değerlendirdim . 26 sında çok ağrım olmuştu . Sabırsızlandım bugün teste gittim negatif çok üzülmüştüm reglime 5 gün var
İyi düşünün daha 5 gün varmış regl gecikmesine rağmen çıkmayan insanlar var benimde 6 gün var bata dayanamayıp test yaptım ama negatif biliyordum zaten negatif çıkacağını işte ama sabırsızım. İnşallah güzel haberler alırız zamanda geçmek bilmiyor ama Rabbim hayırlısını versin inşallah

İyi düşünün daha 5 gün varmış regl gecikmesine rağmen çıkmayan insanlar var benimde 6 gün var bata dayanamayıp test yaptım ama negatif biliyordum zaten negatif çıkacağını işte ama sabırsızım. İnşallah güzel haberler alırız zamanda geçmek bilmiyor ama Rabbim hayırlısını versin inşallah
Amiiin inşallah 💐 çok sabırsızlanıyorum ☺️ çok alakasız ama yengemin hamileliğini bilen falcı bana hamilemisin yoksa diye sordu bilmem dedim 2 gün önce ümitleniyorum ister istemez 🥰 hayırlısı bakalım

Amiiin inşallah 💐 çok sabırsızlanıyorum ☺️ çok alakasız ama yengemin hamileliğini bilen falcı bana hamilemisin yoksa diye sordu bilmem dedim 2 gün önce ümitleniyorum ister istemez 🥰
Herhangi bir belirti falan var mı?
Afedersin göğüslerde şişkinlik kasıkta sancı bel ağrısı gibi.
Benim belim ağrıyor ama bu aralar derin temizlikle uğraştım ondan ağrıyor diye düşünüyorum. Ara ara sancı giriyor kasıklarıma bıçaklanır gibi. Dün birden hapşırma geldi kasığım koptu sandım çok acıdı neden oldu anlayamadım

Herhangi bir belirti falan var mı?
Afedersin göğüslerde şişkinlik kasıkta sancı bel ağrısı gibi.
Benim belim ağrıyor ama bu aralar derin temizlikle uğraştım ondan ağrıyor diye düşünüyorum. Ara ara sancı giriyor kasıklarıma bıçaklanır gibi. Dün birden hapşırma geldi kasığım koptu sandım çok acıdı neden oldu anlayamadım
İlk yumurtlama günümde ağrım ve akıntım oldu pembe ve sarımsı sonrasında 1 haziranda oldu ufacık bi akıntım göz yaşı kadar pembelik kasıklarımda yumurtlama günü çok yüksek ağrı oldu normalde olmaz bu arada regli haricinde . Tüm gün akıntım ve ağrım olmuştu o gün belim vs . Şimdi adetime 5 gün var hatta 4 gün artık ve adet belirtilerim yok normalde göğsüm şişmeye başlardı şu an uçlarında hassasiyet var reglimde şişme oluyordu

X