nurovic diyet yolculuğu

Evet onu dene bakalım belki altta yatan başka bir sorun vardır Allah korusun Rabbim sağlık versin
Bende baktırıcam hafta içi 12 gün geciken regli ile kafayı yemek üzereyim zaten bende de var bir problemler hayırlısı
Bazen beslenmemiz de etkiliyor vücudu regli vs. hayırlısı bakalım bir randevu alayım da en mantıklısı o olacak. Allah korusun İnsallah sizin De dönemsel bir şeydir

Bazen beslenmemiz de etkiliyor vücudu regli vs. hayırlısı bakalım bir randevu alayım da en mantıklısı o olacak. Allah korusun İnsallah sizin De dönemsel bir şeydir
🙏Amin.Ben sporun etkısı olduğunu düşünüyorum aslında 1 sene ara vermiştim tekrar basladım 2 aydır hergün yapıyorum ve 1 aydırda arttırdım bu ayda regl olamadım ya denk geldi yada sporun fazlası da bu sekılde zarar gebelık yok ondan eminim yarın kadın doğuma gidicem bakalım ne diyecek endıselıyım biraz 🥴

🙏Amin.Ben sporun etkısı olduğunu düşünüyorum aslında 1 sene ara vermiştim tekrar basladım 2 aydır hergün yapıyorum ve 1 aydırda arttırdım bu ayda regl olamadım ya denk geldi yada sporun fazlası da bu sekılde zarar gebelık yok ondan eminim yarın kadın doğuma gidicem bakalım ne diyecek endıselıyım biraz 🥴
içinizi ferah tutun dönemsel oluyor böyle şeyler bazen. Bugüne kadar hiç gecikme vs olmadıysa sorun yoktur bence :) sporun da etkisi olabilir evet

içinizi ferah tutun dönemsel oluyor böyle şeyler bazen. Bugüne kadar hiç gecikme vs olmadıysa sorun yoktur bence :) sporun da etkisi olabilir evet
Yok cok nadir olur oda 2 3 gün en fazla ilk defa bukadar gecikti oyüzden sitres oldum internette bu sekılde bır yazı buldum
Aşırı egzersiz, kas/yağ oranı ve vücut ağırlığında ani değişiklikler ve enerji dengesindeki bozulmalar nedeniyle adet döngüsünü etkileyebilir
Sebebi bu sanırım 🙄

Ah ahhh regli yaklaştıkça mi nedir bana bir haller oluyor zaten. Neler neler çekiyor canım. Amma velakin kare bitter ile gecistircem süreci. 😱
Senin yaklaşan benımde gelmeyen regl bizi ne hallere sokuyor ah ah :KK70: sağlıklı seçimlere odaklanıyoruz nefsimiz deil biz kazanıyoruz yasasın bitter cıkolatanın gücü:KK70:

Bugün tartıldım ve 64.7 geldim. Neden dün 500 gr fazla gelmiştim bilmem. Ama pazarları baz aldığım için tabloda değişiklik yapmicam pazara kadar.

Bugün tartıldım ve 64.7 geldim. Neden dün 500 gr fazla gelmiştim bilmem. Ama pazarları baz aldığım için tabloda değişiklik yapmicam pazara kadar.
Sana demiştim ☺ hemen gidicek diye olur öyle bazen ben buraya başlamadan önce ilk diyet zamanlarında 1 haftaya yakın cok eksı gorememıstım tartıda sonradan açıldı bazen vücut şaşıyor ama rayına oturuyor ☺

Randevu deil canım tıp merkezi ya akşam 5 e kadar doktor var saat 2 3 gibi giderim
Bu yetmıo gibi eşim kızım oğlum hepsi hasta oldu banada bulastı gibi 🥴 onlarıda sağlık ocagına götürücem üst üste geliyor 😣
Geçmiş olsun, şifa dilerim.
Ben senin sadece oğlun olduğunu düşünmüştüm:) kızın kaç yaşında peki. Ben de de bir kız Bir oğlan var

X