nurovic diyet yolculuğu

5 gün hurma detoxu

Başlangıç 63
Bitiş 62

*Normal diyetteki kadar kilo kaybı olmuş, regl etkisi de yansımış olabilir tartıya.

Olsun yinede gayet iyi kilo azaldıkca verme oranımızda azalıyor ama normal diyetine devam et bunlara gerek yok normalde de gayet iyi veriyorsun zaten 🥰
Bende yarın tartılıp bakıcam merak ediyorum 🤭 bence en fazla 600 700 gram eksi çıkarım fazla beklemiyorum kas a yüklendiğim için ama oda fazlasıyla yeter 🥰

Evet ben yine can sıkıntısından bişiler denedim 😂 züber çakması yulaflı hurmalı fit toplar 😅 spordan sonra tadına bakıcam ara öğün olarak 1 tanesi 62 kalori toplam 6 adet çıktı denemek isterseniz şu sekılde yaptım
9 adet hurma
Yarım tatlı kasıgı bal
4 yemek kasıgı yulaf
Biraz sıcak su
1 silme yemek kaşığı kakao hepsini robottan geçirdim dısını Hindistan cevizine batırdım 😋

Eklentiler

• IMG_20240518_155903.jpg
    IMG_20240518_155903.jpg
    154,8 KB · Görüntüleme: 4
36. Gün

Sabah
10 gr hindistan cevizi yağı
1 kupa filtre kahve colojenli

Öğlen

1 adet haşlanmış yumurta
7 adet kiraz
3 adet zeytin
10 gr fıstık ezmesi
25 gr tam buğday ekmeği
26 gr ezine peyniri

Ara öğün
1 adet yeni dünya

Akşam

1 su bardağı süt
2 adet ceviz
45 gr yulaf ezmesi
5 er gr fındık, fıstık, badem
Kuru dut, kuru üzüm

Eklentiler

• IMG-20240518-WA0001.jpg
    IMG-20240518-WA0001.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 3
Sabah sporu:
13 dakika karın egzersizi

Öglen sporu:
47 dakika leslie benzeri hızlı tempo kardiyo videosu (Leslienin Türk versiyonu resmen ama daha zoru baya ter attım 😂) 3 dakika soğuma esneme egzersizi

Akşam sporu:
30 dakika aynı kanalın Leslie benzeri kardiyo videosu
15 dakika (5kilo) dambıl ile tüm vücut egzersizi
3 dakika soğuma esneme egzersizi

Eklentiler

• IMG_20240518_191659.jpg
    IMG_20240518_191659.jpg
    27,5 KB · Görüntüleme: 2
  • IMG_20240518_191644.jpg
    IMG_20240518_191644.jpg
    63,8 KB · Görüntüleme: 4
  • IMG_20240518_191630.jpg
    IMG_20240518_191630.jpg
    67,5 KB · Görüntüleme: 6
Sabah sporu:
13 dakika karın egzersizi

Öglen sporu:
47 dakika leslie benzeri hızlı tempo kardiyo videosu (Leslienin Türk versiyonu resmen ama daha zoru baya ter attım 😂) 3 dakika soğuma esneme egzersizi

Akşam sporu:
30 dakika aynı kanalın Leslie benzeri kardiyo videosu
15 dakika (5kilo) dambıl ile tüm vücut egzersizi
3 dakika soğuma esneme egzersizi
Öğlen yaptığının linkini atar mısın canım.

Sabah 9 da 1 saat ilk 5 mil Leslie yaptım

Kahvaltı :11,30 da peynir zeytin domates salatalık bir dilim ekmek 250 kalori

Yarım saat yürüyüş

Öğle yemeği: 15:30 muzlu smoothi 450 kalori

Akşam:elma 19:00 bir elma 5 satma yedim 300

Total 1000 kalori

Şimdi de 1 saatlik 3 mil leslie daha yapacağım

Öğlen yaptığının linkini atar mısın canım.
Tabiki 🥰

Bu canım şu sekılde yaptım ben 47 dakikanın son 3 buçuk dakikası soğuma ben onuda koşu olarak yapıp sonra soğuma yaptım 50 dakikaya tamamlamak için sen vıdeoki gibi yapıp bitirebilirsin leslieden cok daha zor ama daha etkılı baya ter atarsın 🥰

Kızlar spor kalınlaştırır mı? Ya tamam kilo almıyorum tartıda ama incelemiyorum da sertleşiyor bende bilmiyorum ya
Hayır aksine yağdan verirsen ve aynı zamanda kas kütlenin artarsa yağ kastan daha fazla yer kapladıgı kas ise daha az yer kapladıgı ıcın tartıda aynı rakamı görürken ıncelirsin birde kaslı durman için yani kalınlaşma için yüksek ağırlıklar lâ çalışman ve düzenli calısman gerekir kadınlar erkekler kadar kolay belirgin kaslanamıyor çünkü endıse etme 😊
Benim bildiğim yağ kasa dönüşüyor ama
Hayır canım yağ kasa dönüşmez yağ yakılarak eritilir kardiyo ile fitnes ve beden agırlıgı ile yapılan sporlarlada kas kütlesi artar bu sayede kaslar büyür kas yağ kadar yer kaplamadıgı ıcın daha ince ve sekıllı görünürsün tartıda eksı kaybetmemenın sebebi budur aslında eğer kaslara yuklenıyorsan tabıkı yağ erir kas şişer aynı agırlık korunur ama ıncelirsin

Kas ile yağ vücutta farklı işlevlere sahip olan dokulardır. Kas dokusu, vücutta kas liflerinden oluşan lifli yapılar olarak bilinir. Vücutta kemiklere bağlı olarak bulunan kaslar hareket etmeye yardımcı olur. Yağ dokusu ise vücutta enerji depolamak için kullanılan yumuşak ve gevşek bir dokudur.
Daha net olması ıcın bır bakın 😊
nurovic nurovic D dbk97

Eklentiler

• images (2).jpeg
    images (2).jpeg
    22,6 KB · Görüntüleme: 3
Kas ile yağ vücutta farklı işlevlere sahip olan dokulardır. Kas dokusu, vücutta kas liflerinden oluşan lifli yapılar olarak bilinir. Vücutta kemiklere bağlı olarak bulunan kaslar hareket etmeye yardımcı olur. Yağ dokusu ise vücutta enerji depolamak için kullanılan yumuşak ve gevşek bir dokudur.
nurovic nurovic D dbk97
Süper bilgi için çok teşekkür ediyorum.
Resim beni etkiledi :KK70:

nurovic nurovic D dbk97
Teşekkür ederim bakıyorum hemen 😍☺️

Hayır aksine yağdan verirsen ve aynı zamanda kas kütlenin artarsa yağ kastan daha fazla yer kapladıgı kas ise daha az yer kapladıgı ıcın tartıda aynı rakamı görürken ıncelirsin birde kaslı durman için yani kalınlaşma için yüksek ağırlıklar lâ çalışman ve düzenli calısman gerekir kadınlar erkekler kadar kolay belirgin kaslanamıyor çünkü endıse etme 😊
Hayır canım yağ kasa dönüşmez yağ yakılarak eritilir kardiyo ile fitnes ve beden agırlıgı ile yapılan sporlarlada kas kütlesi artar bu sayede kaslar büyür kas yağ kadar yer kaplamadıgı ıcın daha ince ve sekıllı görünürsün tartıda eksı kaybetmemenın sebebi budur aslında eğer kaslara yuklenıyorsan tabıkı yağ erir kas şişer aynı agırlık korunur ama ıncelirsin
Bende öyle biliyorum teş
nurovic nurovic D dbk97

X