Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Kızlar testi açtığım da bu şekilde görünüyor uzaktaki 2 çizgi ne oluyor böyle bişey yaşayan varmı acabaEki Görüntüle 3429126
Canım inan bende cok iyi biliyorum diyemem ama bende yaptım az önce boyle testten cizgi degilde sanki o jelatının bitim yeri gibi geldi bana hayta bak buda benim testim

Eklentiler

• IMG_0533.jpeg
    IMG_0533.jpeg
    52,7 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_0532.jpeg
    IMG_0532.jpeg
    47,8 KB · Görüntüleme: 29
Merhabalar geçen ay kimyasal gebelik yaşadım bu ay tekrar deniyorum. Adete 5 gün var bakalım nasip yaş 38. Amh düşüklüğü var 2. Cocuk istiyorum 🙏 mfk takviyeleri kullanıyorum..

Benim ailem de 9 saat uzakta ben ne hissederim bilmiyorum ihtimal de vermiyorum aslında ama tabi nasıl sağlıklı olacaksa öyle olsun 🙏🏻🥰 evet ilk 🧿mart ayında 12 haftalık kaybetmiştim
Şefaatçin olsun kuzum ilk bebegın sana ve ailene🌼 yaaa uzaksınız. Allahm yardım etsn ama ılk daha kolay olur diye oyle dert yandım. 2. Cocuk planlamasında hep aklıma gelır dye 😌 yoksa ilk ıkiz çocuk olsaymış keske inan bana. Kızım her daim oyun ıster keske bana kardes alsaydnız sıkılmazdım sızle oynayalm oynayalm demezdım dıyor. Basta zor olablr ama sonra emin ol tadından yenmez

Şefaatçin olsun kuzum ilk bebegın sana ve ailene🌼 yaaa uzaksınız. Allahm yardım etsn ama ılk daha kolay olur diye oyle dert yandım. 2. Cocuk planlamasında hep aklıma gelır dye 😌 yoksa ilk ıkiz çocuk olsaymış keske inan bana. Kızım her daim oyun ıster keske bana kardes alsaydnız sıkılmazdım sızle oynayalm oynayalm demezdım dıyor. Basta zor olablr ama sonra emin ol tadından yenmez
Kesinlikle haklısınız 🥰 arkadaşımın 3 buçuk yaşında ikiz kzıları var oyun odalarından açıkmak ve tuvalet dışında çok nadir çıkarlar annelerine sen git biz kardeşle oynucaz diyorlar büyük rahatlık .
Bebekken çok zor ama .
Bakalım hayırlısı çarşamba belli olacak inşallah. Tek dileğim sağlık 😘🥰

X